• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Nicaea

DeletedUser12856

Guest
Pokud mate pochybnosti, tak Bennise nahlaste primo na Inno, jak to bylo udelano s Polaky. Pokud dostane ban na svetech kde hraje, je to jasne a uz bude zapsan jako podvodnik. Pokud ne, mluvi pravdu. Tyhle tlachy jsou zbytecne. U kazdeho plati presumpce nevinny.
 

DeletedUser12157

Guest
Pokud mate pochybnosti, tak Bennise nahlaste primo na Inno, jak to bylo udelano s Polaky. Pokud dostane ban na svetech kde hraje, je to jasne a uz bude zapsan jako podvodnik. Pokud ne, mluvi pravdu. Tyhle tlachy jsou zbytecne. U kazdeho plati presumpce nevinny.
Nikdo z těch, kteří psali, proti mně nehráli...takže nepredpokladam, ze by meli nejake nutkání resit, jestli zrovna ja hraji ciste, nebo ne.

Jde jen o to, že já tvrdím, že jde trefovat koldy na sekundu v 9/10 pripadu a ostatní, že tomu tak není :).. toť vše...
 

DeletedUser12856

Guest
Ja zase rikam, ze kdo ma pochynosti na svetech kde hrajes, at te nahlasi primo na Inno. Tyhle kecy, jako ze jsi podvodnik, kdyz to neni overene jsou naprosto hloupe.
Ja zase nechapu, proc aliance ARS na nas na tomto svete roznasi do jinych alianci lzive informace o tom jak mame don s polaky a dalsi nesmysly, kdyz zadny don nename.
 

DeletedUser12157

Guest
Ja zase rikam, ze kdo ma pochynosti na svetech kde hrajes, at te nahlasi primo na Inno. Tyhle kecy, jako ze jsi podvodnik, kdyz to neni overene jsou naprosto hloupe.
Ze to rikas zrovna ty kamaráde... Bylo by fajn, kdyby sis nonstop s prominutim nes....al do pusy :-D At si kdo chce rika co chce...ale psat smysleny kraviny, kdyz se cloveku hodí, podle mě není úplně ideální vlastnost:) Kdybys stál za svým názorem, tak bych nerekl ani slovo.
80958075_515866432345339_32675217834770432_n.png

80340053_464229747627841_8230782086609371136_n.png
 

DeletedUser12157

Guest
A pak, kde takove lzi a povídačky vznikají... a hele. Tady asi.

Vím,že jsme to už spolu nedávno resili... Ale prezentovat svoje domněnky jako fakta.. A ještě tvrdit, ze je mas "potvrzene od supportu" ... To mi prijde trochu pres čáru..
 

DeletedUser12856

Guest
Proc to sem davas kdyz jsme si tohle vyrikali? Ja se te tu zastavam, ze plati pro kazdeho presumpce nevinny. Tenkrat jsem mel mylne info primo ze suppu.Kdyz ti nejvyssi instance teto hry v teto zemi napise ze mel ban za tohle tak jim veris. Mel jsem za to, ze jsme si to vysvetli, a ty to sem tahas. Na tebe uz taky s prominutim se** :) Ban jsi mel, ze jsi vlezl na ucet ktery nebyl tvuj. Koncim s tvym hajenim.Tahas sem davno vyresene veci.
 
Edmene:D




Ja zase rikam, ze kdo ma pochynosti na svetech kde hrajes, at te nahlasi primo na Inno. Tyhle kecy, jako ze jsi podvodnik, kdyz to neni overene jsou naprosto hloupe.
Ja zase nechapu, proc aliance ARS na nas na tomto svete roznasi do jinych alianci lzive informace o tom jak mame don s polaky a dalsi nesmysly, kdyz zadny don nename.


Doporucuji si nejdrive zjistit kdo co kde rika, nebudu ti kopirovat posty co chodi me, abych ti nazorne predvedl ze to neni vubec z hlavy nikoho v ARS....
To ze ty dokazes napsat ze nekdo ma mysleni krysy odpadni stoky... a pritom vis uplne kulove ....protoze kdyz bys vedel tak ja osobne se o vasi alianci do predvcerejska vubec nezajimal .

Tak me vynech ze svejch fantast magorin a udelas lip, protoze jinak ti asi prakne cevka:)

markiz-k
 

DeletedUser13204

Guest
Edmene:D




Ja zase rikam, ze kdo ma pochynosti na svetech kde hrajes, at te nahlasi primo na Inno. Tyhle kecy, jako ze jsi podvodnik, kdyz to neni overene jsou naprosto hloupe.
Ja zase nechapu, proc aliance ARS na nas na tomto svete roznasi do jinych alianci lzive informace o tom jak mame don s polaky a dalsi nesmysly, kdyz zadny don nename.


Doporucuji si nejdrive zjistit kdo co kde rika, nebudu ti kopirovat posty co chodi me, abych ti nazorne predvedl ze to neni vubec z hlavy nikoho v ARS....
To ze ty dokazes napsat ze nekdo ma mysleni krysy odpadni stoky... a pritom vis uplne kulove ....protoze kdyz bys vedel tak ja osobne se o vasi alianci do predvcerejska vubec nezajimal .

Tak me vynech ze svejch fantast magorin a udelas lip, protoze jinak ti asi prakne cevka:)

markiz-k

Víš, že když někomu napíšeš, že má myšlení krysy atd., tak je to celkem kompliment? Krysy jsou jedny z nejinteligentnějších tvorů na zemi. Horší by bylo přirovnáíní třeba k šumící trávě... ;)
 

DeletedUser12157

Guest
Pořád je ale mozek krysy oproti člověku poměrně zaostaly, nemyslíš? Já bych krysí mozek nechtěl... Takže kompliment? To nevím nevím hele:))
 

DeletedUser12305

Guest
Tenkrat jsem mel mylne info primo ze suppu.Kdyz ti nejvyssi instance teto hry v teto zemi napise ze mel ban za tohle tak jim veris. Mel jsem za to, ze jsme si to vysvetli, a ty to sem tahas. Na tebe uz taky s prominutim se** :) Ban jsi mel, ze jsi vlezl na ucet ktery nebyl tvuj. Koncim s tvym hajenim.Tahas sem davno vyresene veci.
Není tohle trochu blbost? Pokud vim, tak se info o důvodu banu třetí osobě sdělovat nesmí.
Můžu vědět, kdo ti tohle napsal? Ať můžu řešit pro změnu zas něco já - a "nepamatuju", "už je to uzavřené" nebo "nevím" neberu jako odpověď.

Děkuji.
 

DeletedUser13204

Guest
Pořád je ale mozek krysy oproti člověku poměrně zaostaly, nemyslíš? Já bych krysí mozek nechtěl... Takže kompliment? To nevím nevím hele:))
A k čemu ti je vyšší inteligence. Když půjde do tuhýho, tak je krysa na tom několika násobně lépe než člověk. To, že má člověk v podstatě mozek přebujelý a z drtivé většiny populace jej ani nijak nevyužívá k prospěchu svého druhu, tak mu je jeho inteligence vlastně spíš na škodu.
Mimochodem - víš, že třeba pšenice má genom 4x složitější než člověk?
 

DeletedUser12723

Guest
(Viem že to sem trosku nepatrí ale je lepšie byt pripravený.) Zdravím, našiel by sa nejaký premade na budúci svet? Hrával som na SK svetoch dlhé roky no dal som si aj menšiu pauzicku. A na koľko slovenské svety padajú s aktivitou tak by som to chcel skúsiť tu. ( pod týmto nickom nehrajem.)
 

DeletedUser7082

Guest
Fůha, člověk je nemocný a zavítá sem a směje se, co se tady děje... Jeden bečí nad časováním, druhý si tady zase potahuje pindíka, jak časovat umí... Další tady leze do zadku druhému a přitom lživě mluví o tom, že mu někdo vykecal ze supportu důvod banu, protože o vinně daného hráče byl natolik přesvědčen, že to tak prezentoval. No jen pokračujte, rád se pobavím více.. :D Lidi tuhle hru už moc žerou a to je vždy problém.

Taky se mi líbilo, jak Uncle bláža psal, jak nedostane ban, z důvodu, že má kamaráda u supportu a pak už svítil zabanovaný.. A taktéž, že jeho kamarád u supportu zařídí ban, jak mě, tak Terce..

Hold, lidi jsou tady až moc vygumovaní někdy.. :D:D:D:eek:
 

DeletedUser12157

Guest
A ty máš potřebu se zapojit proč? Aby sis vyrovnal lehkým rýpáním, a povyšováním nad ostatní, hladiny serotoninu v těle, jelikož ti chybí, když se ti postupně aliance bortí i přes všechnu tvojí snahu? To dokáže člověka naštvat, i když to je jen hra:)) Nebo co za tím je? Opět nějaká paranoia ..a hlava si znovu vymyslela realitu, která není? :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
A jeje.. :D Mně se líbí, jak do naší alianci vidíš, my jsme v pohodě.. :) Ale děkuji za optání, hold svátky dělají své, ne každý u toho žije viď Benni, což je pochopitelné přes Vánoce a Nový rok. Nikdo do tebe nerýpe, jen je komické, jak ze sebe děláš boha časování, časuješ hezky a jsi výborný hráč, ale těma screenama si tady vyrovnáváš hladinu testosteronu jen ty. Sám víš, že je zbytečné řešit tady, kdo ty programy má a kdo ne. Ale zase dolů z té hrušky, sednout v noci proti počtu 55 lidí a navést tám veškeré birky o počtu 50k není nic, co by bylo světoborného.. ;) :D
 
No čtu zde o časování.... hraji od světa alfa a myslím, že co se týká časování ,,byl jsem prý top 1,, ale to co se děje nyní na tomto světě ze strany poláků to je masakr a nevěřím, že to takto jak to předvádí kolonizaci za kolonizací je možné.... jednotlivý hráči bombardují screeny INNO a neděje se nic.... mám za to, že dát bany těmto hráčům za používání bootů by byl zásah do peněženky tvůrcům hry, protože jsou to mega zlatiči ....
na začátku hry dostali bany jen dva poláci a asi si INNO řeklo, že odstřelí alespon někoho jen aby se neřeklo, že nic nedělá s tímto nešvarem , který kazí celý dojem ze hry zbylým poctivým hráčům....
jedno vím jistě, pokud s tím nic nehodlají dělat, tak toto je můj poslední svět....

PS: myslím, že zaslaných stížností mají dost a dost.

Přeji pohodovou hru všem poctivým!
 

DeletedUser10779

Guest
Ano,s tímto souhlasím. Je to už třetí svět,na kterém hraji a kam tito podvodníci z Polska přilezli a předvádějí něco,co jsem za 8 let svého hraní nikde nezažil. Bohužel to vědí všichni hráči,co to hrají na našich světech,jen suport,který by měl mít daleko větší přehled na to nijak nereaguje. Zažil jsem už desítky nahlášených věcí,včetně screenů tohoto časování,které kteréhokoliv hráče,co to už nějakou dobu hraje praští do očí,ale suportu to stále přijde,že je to v pořádku. Nikdy se nic nestalo a funguje to stále dále. Z vlastní zkušenosti vím,že tito polští hráči dávali i novým hráčům odkazy na stažení tohoto BOTa. Myslím,že se suportu přeposílal tento odkaz,aby věděli s čím mají co do činění. Ale zase nic,ticho po pěšině. Je do nebe volající,kolik už bylo poslaných stížností bez jakéhokoli efektu. Je to výsměch dlouholetým hráčům,co už taky do toho narvali nějakou korunu. Já dovedu pochválit i nepřítele,když se mu povede výborné časování,ale když někdo časuje každou kolku takto,jak to dělají oni,tak to sakra smrdí. Nevím,co se za tím skrývá,ale bud je to s prominutím neschopnost podpory něco s tím dělat,nebo přehlížení v zájmu zisku. Jsem z toho opravdu znechucen a myslím,že toto je také můj poslední svět,protože s tou bezmocí se špatně srovnává. Mám tu hru rád,ale co se tady děje za poslední dva roky,mne ničí.

S pozdravem Froganer
 
Nahoru