• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Nicaea

přesně, jak píše froganer, hrála jsem proti nim na barisu, jenom se nám smáli do očí... k benissovi... beru, že je možný více pokusů, ale z vlastní zkušenosti můžu říci, že bootaře poznáš a to velice jednoduse... pokud má na začátku světa někdo pět měst a těch pět měst mi naskládá do 2 s - útoky, kolka, podpory- tak tady něco velice smrdí....
a proč si to myslím?
protože, pokud někdo skutečně časuje, tj. posílá utoky a pak je stahuje, tak to poznám podle pípáku, který řve neustále, ale jestliže něěkdo pošle na první pokus všech pět měst, bez stahování.... tohle prostě nejde...
 
No co se týče Benisse, nevím kolika městy disponoval, když to časoval, ale jeho podvod smrdí až sem ke mě domů..... když ničím tak už jen tím kecem o rychlým internetu ,rychlém PC a nejvíc mě dostaly Ty jeho ,,hbité prsty,, ....:D
řekl bych ...už dávno ho měl někdo nahlásit!! ... ale proč vlastně ? když se tady s tím stejně nikdo nezabývá....je to stejně marný jako byste svoje hlasovací volební lístky házely do moře v domnění, že zvolíte Poseidonova nástupce....;)
 

DeletedUser12157

Guest
přesně, jak píše froganer, hrála jsem proti nim na barisu, jenom se nám smáli do očí... k benissovi... beru, že je možný více pokusů, ale z vlastní zkušenosti můžu říci, že bootaře poznáš a to velice jednoduse... pokud má na začátku světa někdo pět měst a těch pět měst mi naskládá do 2 s - útoky, kolka, podpory- tak tady něco velice smrdí....
a proč si to myslím?
protože, pokud někdo skutečně časuje, tj. posílá utoky a pak je stahuje, tak to poznám podle pípáku, který řve neustále, ale jestliže něěkdo pošle na první pokus všech pět měst, bez stahování.... tohle prostě nejde...
To ti ale program nezaridi..ten neovlivní, na kdy útok skočí. Jedine co udela je, ze ti v kratkem case protoci hromadu pokusů (co jsem pochopil...). Takže pokud někdo klikne na první pokus 5 měst, nejde o program ale o ku..vsky stesti.
 

DeletedUser12157

Guest
No co se týče Benisse, nevím kolika městy disponoval, když to časoval, ale jeho podvod smrdí až sem ke mě domů..... když ničím tak už jen tím kecem o rychlým internetu ,rychlém PC a nejvíc mě dostaly Ty jeho ,,hbité prsty,, ....:D
řekl bych ...už dávno ho měl někdo nahlásit!! ... ale proč vlastně ? když se tady s tím stejně nikdo nezabývá....je to stejně marný jako byste svoje hlasovací volební lístky házely do moře v domnění, že zvolíte Poseidonova nástupce....;)
A není to snad pravda? Zkus si někdy sednout za notebook pripojeny na datech z tvého mobilu a pak si kvalitu časování a rychlost otoček porovnej se stolním pc, který má v sobě kabel:) A uvidíš, že ten rozdíl je markantní...
 

DeletedUser10779

Guest
Bohužel mám pocit,že tady to je stejný ignor od podpory jako na hře. Kdysi sem občas někdo ze suportu napsal nějaký názor,ale nemá smysl tady asi plakat. Stejně se nikdo nebude snažit zastat starých pardálů a něco s tím udělat. Za nějakou dobu naše český servery už nebudou český,ale polský,protože poctivý hráči se na to vyserou s prominutím. A mne se nechce na staré kolena se snažit vyrovnat ostatním tím,že začnu tyto programy používat také.
 

DeletedUser12305

Guest
Já supp nejsem, takže můj názor nikoho nezajímá. Dělala jsem, co jsem mohla. Promiň.
 
Já jsem taky jen slon..... nic víc.... dělám co můžu a zjevně ani já Ti Frogu nepomůžu...:cool:

pro Bennis...... jedu na slušným stroji s připojením na kablík s nej netem u nás... a stejně ze mě nebude takovej ,,machr,, jak jsi se chlubil.... takže zbytečný koment....nejspíš nemám tak hbitý prstíky....:cool:
 

DeletedUser7082

Guest
Osobně hraji jak na kabelu, tak přes hotspot na Macbooku a data jsou nerozeznatelná, co se týče grepolisu. Poznal bych pouze rozdíl ve stahování dat. Na Grepolis mobilní data frčí naprosto vpohodě. Co mě tedy zpomaluje, tak je poue touchpad na něm, pokud není myš. Ale taktéž funguje naprosto vpohodě..
 

DeletedUser7082

Guest
Já supp nejsem, takže můj názor nikoho nezajímá. Dělala jsem, co jsem mohla. Promiň.
Trochu tady chybí taková ta osobnost, která do toho všeho vidí a dokáže dát lidem odpovědi, ačkoliv se jim třeba nemuseli líbit. A to jest Thassos. Ať byl jaký chce, tak vždy do těchto věcí viděl a komunikoval s lidma kolem všeho.
 
Myslim ze Thass toho taky nakopal dost:) takze to neni uplne objektivni) .

Tady chybi celkove nekdo kdo by byl ochotnej veci resit)
 

DeletedUser7082

Guest
Myslim ze Thass toho taky nakopal dost:) takze to neni uplne objektivni) .

Tady chybi celkove nekdo kdo by byl ochotnej veci resit)
To ano, ale není lepší s člověk o tom mluvit, který je administrátorem té hry a zkusit něco řešit, ačkoliv zrovná on nemusí mít jistotu toho, že to ví, než mít ticho a bez reakce ?
 
Inno i nas Supp by mel prehodnotit funkce. Melo by se nastavit aby nekdo mel pravomoce na to to kontrolovat, na to musi byt clovek co ma cas a chut se tomu venovat a opravdu to udelat a klidne vickrat. Bany a dalsi reseni at si dela kdo chce, ale kdyz ti to nekdo projede dolozi a nachysta tak by to nemel byt problem.

Ono mluvit muze kazdej co chce. Nikdy se nikdo nedozvi co a jak je, zda to je ci neni pravda, zda se neco deje nebo nedeje, ikdyz by ti tady nekdo psal opak.
Tady bych videl kamen urazu.
 

DeletedUser12305

Guest
Miko sem chodí, myslím, že i čte, Diké jako tickeťák taky, ale vidíš to sám. Jako co ti k tomu mám říct. :/ Z mé strany bylo uděláno vše, co mohlo, bohužel s nulovou odezvou. Za celý poslední víc jak rok.
 

DeletedUser7082

Guest
Ono je to těžké, ono náš supp bude mít svázané ruce Německem, ono asi co jen můžou dělat, tak je to, že budou právě Německé kamarády spamovat a otravovat, ale co jsem slyšel, tak teď nedávno byl udělen ban za scripty někomu. Tak by mě zajímalo, jak často se tohle děje, nebo je to jen ryba v moři. A jak si jsou tímhle jistí.

Pak je taky otázkou, jestli je ta snaha kolem tohohle.
 
Osobně hraji jak na kabelu, tak přes hotspot na Macbooku a data jsou nerozeznatelná, co se týče grepolisu. Poznal bych pouze rozdíl ve stahování dat. Na Grepolis mobilní data frčí naprosto vpohodě. Co mě tedy zpomaluje, tak je poue touchpad na něm, pokud není myš. Ale taktéž funguje naprosto vpohodě..

proto píšu Benissovy...nou koment... ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Pak je to jen o tom, jestli jim záleží na lidech, jenž to hrají, už tak jsou servery mrtvé až až a jak odejde aktuálně stará generace, tak můžou zabalit krámek no. Pak můžou dávat i eventy zadarmo a lidi to nepříláká..
 
Vážení kolegové z České republiky,
- hraní více než 10 let v této hře
- pomocí útoků pod širým nebem (funkce kapitána - plánovač útoků)
- používání pomalejších lodí (zpomalujících zařízení). Počet pokusů
- někdy hrajeme několik let, můžeme organizovat a dělat dobré akce u několika lidí
To, že někdo umí lépe než ty, neznamená, že používá nelegální skripty ...

Na začátku nikdo z nás nemohl hrát dobře, hodně tréninku a tréninku. Hrál jsem s nejlepšími polskými hráči, ale také s nejlepšími hráči. Po 7 letech jsem se naučil dobře synchronizovat útoky, po 9 letech to dělám téměř dokonale, trénuji, trénuji, nepíšu hloupost. Nemůžete hrát a prohrát - zblednout šedě. Chápu, že pokud jste se pokusili bránit, ale vzdali jste se měst zdarma a můžete plakat.

ARS MARTIALIS skvěle zaklínal naše kolonie, byl pěkný boj za dovednosti, ne pláč. Mají také nelegální skripty? Za chvíli se zaklínali.

Překladač Google

Dear colleagues from the Czech Republic,
- I am playing this game for over 10 years, everybody more than 7-8
- using attacks planner (captain function - attack planner)
- use of slower ships (delaying devices). slow you unities
- together we play for several years, we can organize and do good events for several people, it's not difficult well synchronize so much atacks and supports.
Just because someone is better than you, it does not mean that they use illegal scripts ... It is life, you will not be best in everything.

At the beginning none of us played well, a lot of training and training. I played with the best Polish players, but also versus the best. After 7 years I learned to synchronize attacks well, after 9 years I do it almost perfectly, I am training, trainng, do not write stupidity. You can't play and lose - do your cities gray - best idea. I understand that if you tried to defend your cities, but you gave up the city for free and you cry here.

ARS MARTIALIS perfectly defended versus our CS, was a nice fight between skills playersd, not crying. Do they also have illegal scripts? They perfectly defended 1 second before our CS.

Google translator
 
Problem je Ludwiku ze lzes, a ja to vim, ty to vis a dalsi tri od tebe to taky vi. to co jsi zde psal jsou jen tve vyplody. Zalujete za kazdou hloupost na podpore. Podvadite a vsichni to vedi. Kdyz to hrajes 10 let tak se nejprve podivej jak dlouho grepolis jede. Jelikoz ty pises deset let uz nekolik mesicu)
Je rozdil se koukat a je rozdil klikat. Je rozdil videt jak utoky naskakuji a jak se opakuji, je rozdil toho jak pracuje server a rozdil v tom co musis udelat. To ze na nemecke servery nevlezete,protoze vas okamzite banuji i na jinejch servrech je rozdil v tom ze se to hlida. Zajimave po banu vasich dvou hracu si sam ihned prestal utocit a casovat, tak jako vsichni od vas ale po mesici dva od vas to vyzkouseli a najednou zase jedete. Fungovat vse poradne uz tu nejsi a tohle muzes rikat doma mamince)

Nehlede na to ze to potvrdili i hraci od vas. Mej se a neotravuj.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru