• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Nicaea

Problem je Ludwiku ze lzes, a ja to vim, ty to vis a dalsi tri od tebe to taky vi. to co jsi zde psal jsou jen tve vyplody. Zalujete za kazdou hloupost na podpore. Podvadite a vsichni to vedi. Kdyz to hrajes 10 let tak se nejprve podivej jak dlouho grepolis jede. Jelikoz ty pises deset let uz nekolik mesicu)
Je rozdil se koukat a je rozdil klikat. Je rozdil videt jak utoky naskakuji a jak se opakuji, je rozdil toho jak pracuje server a rozdil v tom co musis udelat. To ze na nemecke servery nevlezete,protoze vas okamzite banuji i na jinejch servrech je rozdil v tom ze se to hlida. Zajimave po banu vasich dvou hracu si sam ihned prestal utocit a casovat, tak jako vsichni od vas ale po mesici dva od vas to vyzkouseli a najednou zase jedete. Fungovat vse poradne uz tu nejsi a tohle muzes rikat doma mamince)

Nehlede na to ze to potvrdili i hraci od vas. Mej se a neotravuj.
Je jen žalostné plakat, že někdo musí lépe používat nelegální skripty. Můžete se také bránit, řekneme něco?
Máte pravdu Markiz - nikdo to ode mě neodejme, ale lidé nerespektují ostatní a skutečnost, že někdo může být lepší.
Je jiné sledovat a klikat. Existují aktivní hráči a pražce.
Moje první registrace na polském serveru. Předtím byla beta grepolis.

1580934458777.png
Překladač Google
 
To porad neni pred nekolika mesici 10 let... to je jedno... az zacnes hrat poctive:) tak se ozvy.

Me si ty a vsichni co podvadi uplne u prdele) je rozdil v tom ze ty nevis co ja vim. Byt po mem, tak je to vyresene raz dva, ale Tohle si musi resit Mikosambi sama.
Nejsi sam co hraje od zacatku hry, takovejch je tu vic:). A oslovuj me prosim mim nickem dekuji.
 
Také nehrajete férově, protože naše CS je klínovitá?

Jsem rád, že mohu shromáždit pár akcí a na konci světa uvedu film s akcemi na YT :)
Místo pláče - je čas se naučit hrát, ne urazit lidi, kteří mohou hrát. Jsou aktivní hráči a neaktivní, pokud pláčete, jste samozřejmě ten druhý :) nebo se nemůžete učit od lepších.

Překladač Google
 
jak to tady čtu tak Ludwig von Poland má dvojdomek s Beniss... možná jsou příbuzní...pláčou úplně stejně....:p
 
škoda, že Ti nerozumím Ludvíčku... tvá čeština je bohužel špatná jako Tvoje nejspíš podvodná hra... ;)
 
uved si co chces na YT :) ono to asi nikoho moc nezajima:) sledovat nesmysl nekde je asi uplna hovadina:D
 
uved si co chces na YT :) ono to asi nikoho moc nezajima:) sledovat nesmysl nekde je asi uplna hovadina:D
lépe plakat levnější než učit se
lidská mentalita :)
https%3A%2F%2Fd-pt.ppstatic.pl%2Fk%2Fr%2F1%2F03%2F74%2F5daea6271c4d1_p.jpg%3F1573922090


Funny picture :)
It was nice talk with you. Bye nooobs
 
No za to ja nemuzu ze tva mati te nema rada to mi sem davat nemusis)

Jeste neco ze tve chore hlavy vyleze? a Anglictinu bych prosil normalne ne pres Google)
 
ano Lůďo.... v Polsku je to levnější....jedině se od Vás učit jak to zlé poslat do ČR....máslem na hlavě počínaje a kuřecíma mozečkama konče... :D
 
jj, Ludva, zlosnica, avi, to jsou mistři od kterých se můžete učit, 20 pípnutí a 15 útoků v 1 sekundě ....... vše to je jen o tréninku přeci ne lamičky ........
nevím, na standard pokus to kliknu 5x a netrefím se ani jednou vteřinu před kolo, ikdyž bych to jel na několikrát třeba s pomalou transkou, tak trefím třeba 1z 20 pokusů, ale je zajímavý, že mistři to trefujou hned s tou pomalou a jak jsem psal výše a i jiní, na 10 útoků do 1s by mi to muselo pípnout tak 100x a ne 20x ...
prostě jen povídačky a to nezmiňuju, že to samý jsou podpory, prostě fakta jsou fakta a ta vypovídají jasně.
 

DeletedUser7082

Guest
Je pravda, že to jde narvat na sekundy kola, ale človíček musí mít dosti štěstí. Mnohdy nestačí ani 8x otočit útok (od - 10s / +10s, kde člověk nepřetržitě posílá a vrací a mnohdy už při - 10s to skočí přímo na kolo, tolik případů jsem měl), aby to skočilo dobře. Někdy to skočí napoprvé, ale jak tady někdo psal, to pípák musí řvát, ale netroufám si říci, kolikrát se mi to podaří, ale 10x to cca na jednu točku bude, pokud zrovna nelagne server, kde tam je sekunda zpozdění např. při vrácení jednotek do města, kde může nastat o pokus méně. Klasická věc, člověk jde na nejvíce pokusů z nejvíce měst, pak je jasné, že to skáče na kolku přesně a 1 sekundu za x podpor.

Ale..
Je to docela fenomén kolem polských hráčů a jejich scriptů, jen mě udivuje, co ve skutečnosti pohledávají na Cz serveru. Proč nehrají svůj ? Údajně, co jsem slyšel, tak je to tam script na scriptu (Fám?). Proč tedy nejít na Anglický, který má kvalitu a trénuje dotyčný tolik ? Přece trénuji, abych hrál s těma nejlepšíma ne ? Jestli je to fakt takový pardál, tak přece půjdu na EN nebo se držím toho svého regionu ne ? Proč je zrovna táhne CZ na úkor En/Ger serverů, kde je více lidí, větší kvalita. Stále na to nedokáži přijít. Potom by mě zajímalo a to jsem taktéž slyšel, že poláci jsou na CZ serveru dosti banovaní za scripty. Potom tedy mi jde do hlavy teorie, která je podložená jen mýma domněkama, není právě náš server ten, kde se to dosti přehlíží ?

Teď když nad tím přemýšlím, tak co chce člověk trénovat na časování ? Prostě jen kliká a vrací. Že bych klikal teď lépe, než před rokem bych si nevšimnul. Jak člověk pochopí co a jak, tak se moc toho dál nenaučí v téhle oblasti.

1. Sepsat si na papír časy
2. čekat
3. 10 sekund před časem začít časovat
4. kliknout, kuknout na čas, nechat/vrátit, předepsat si počet birek a kikat na podpořit
5. opakovat bod 4, do té doby, než je člověk spokojen, ale musí brát zřetel na čas, který může jít se štěstí max - 10 sekund dolů.
 

DeletedUser12305

Guest
Až na pár drobností - třeba vyplňování počtu jednotek lze vynechat. :)
 
Na anglickem je to fajn:) pokud chces si zabojovat a nebyt omezenej nocakem super) nedal by ani 14 dni) killer 10 let) a pokud jo muzem se tam potkat)


Jinak nemusis nic vypisovat (jednotky) pres planovac si nachystasta utoky, jsou nektere veci co si nachysta:) le pak je tu ale:) nema cenu to resit jsou jen pro smich)
 

DeletedUser7082

Guest
Až na pár drobností - třeba vyplňování počtu jednotek lze vynechat. :)
Jasné, každý má svůj styl, ale chápeme se. Jde tam o hlavní věc a to je to, že na časování se víc nenaučíš. Buď to umíš nebo ne. Nic mezi.

Jen teda osobně jsem v životě nepoužil plánovač jednotek. My staří pardi jedeme tužka a papír (kde jsou ty doby, kdy se popsal celý sešit A4). Plánovač ti vůbec nečasuje útoky, to je fám, co si asi spousta lidí myslí, takže ten můžeme z této teorie uplně vynechat, tak jak můj papír nebo pro jiné poznámkový blok na pc nebo tabuli na stěně. :D
 
tak plánovač jsem občas použil a je dobrej, že ti řekne odkud kdy posílat, prostě náhrada papíru

to že bych nemusel klikat jednotky jsem netušil, ale tak jsem lama co to hraje rok, ale i tak. prostě matematika je matematika a ikdyby trefil 1 z 5 ( což je dle mě nemožný), tak mi to na 10 útoků musí pípnout 50x a ne 20x. samozřejmě víc pokusů víc šancí to trefit, ale furt se dostanu zpátky, to bych musel mít 10 minutovou zvonkohru a ne chípající slepici ci pípne 2x do minuty.
 

DeletedUser7082

Guest
tak plánovač jsem občas použil a je dobrej, že ti řekne odkud kdy posílat, prostě náhrada papíru

to že bych nemusel klikat jednotky jsem netušil, ale tak jsem lama co to hraje rok, ale i tak. prostě matematika je matematika a ikdyby trefil 1 z 5 ( což je dle mě nemožný), tak mi to na 10 útoků musí pípnout 50x a ne 20x. samozřejmě víc pokusů víc šancí to trefit, ale furt se dostanu zpátky, to bych musel mít 10 minutovou zvonkohru a ne chípající slepici ci pípne 2x do minuty.
Ještě pozor na to, pokud hraješ dobývání a posíláš podpory na kolku, tak ti nic nepípá. A pak ještě jedna věc, může se ti stát, že se ti podaří načasovat 4 z 5 podpor na kolku nebo 1 sekundu za ní, ono se fakt může podařit, ale ne pravidelně. Je to fakt o štěstí, které hráč snižuje pokusema. A je to fakt ojedinělá záležitost.
 

DeletedUser12856

Guest
I když za to pravděpodobně dostanu ban, tak jsem chtěl napsat, že jste Marzkizi a Bobciku ty největší ubožáci na celé hře grepolis, co jsem potkal.
Nahlašovat poláky a nechávat je zabanovat, pomlouvat je, a pak pro výhru na světě se s nimi spojit. Největší ubožáci na grepolisu. Právě jste spadli do katerogie Firsta.
 
Nahoru