• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Nicaea

Je pekne ze to rikas a presne vis o cem mluvis. Tak jak presne vis co ja delal ci nedelal. Nech si sve vyplody a lzi pro nekoho dalsiho a az me na konci uvidis vyhrat tak pis sva moudra do te doby si me neber do pusy. Preju ti peknej den.
 
no čekal jsem, kdo první předvede svůj chorý mozek a ejhle, dočkal jsem se.

nejlepší je, že počkej si si všechno zavinilo svým chováním a hrou, ale chápu, že je těžký si to přiznat. navíc jak psal Clup, vůbec nevíš která bije a hned tu něco plácáš. kdyby jste to nehráli jak poserové a nezačali jste to hrát jak jste začali, když vám začalo téci do bot, hra by pokračovala úplně jinak. jenže ono je lehčí házet špínu na ostatní a nepodívat se na sebe. jediný co vím, nezačalo o to jít vyhrát, ale nenechat vyhrát vás a kdyby jste byli co k čemu, tak by počkej si zabojovalo a nenechalo nám to zadara, jenže ono už nebylo kde brát, když jste všechny podrazili co ? ale nevím proč když my jsme dokázali stáhnout 100 měst, by jste to neměli dokázat vy, ale vlastně vím, to by tam museli být hráči a né uplakánci ....

nazdar bazar
 
Vedli jste o 3 města a boj byl vyrovnaný.Jenže v tu chvíli jste si k sobě přibrali Poláky a rázem to bylo o 160 měst a další u nich byly v rezervě.Zpočátku jste tu tláchali,že s Poláky nemáte a nechcete mít nic společného a v závěru jste díky nim v podstatě vyhráli.Podraz?? Asi ne že?K tomu jste vyhodili své od začátku hrající lidi.Podraz na ně? Asi taky ne.No nevadí,svět je u konce a aspoň je poznat povaha a s kým kdo nebude už nikdy v jedné alianci.Gratuluji k jasné výhře s pozdravem Lump 1
 
Vedli jste o 3 města a boj byl vyrovnaný.Jenže v tu chvíli jste si k sobě přibrali Poláky a rázem to bylo o 160 měst a další u nich byly v rezervě.Zpočátku jste tu tláchali,že s Poláky nemáte a nechcete mít nic společného a v závěru jste díky nim v podstatě vyhráli.Podraz?? Asi ne že?K tomu jste vyhodili své od začátku hrající lidi.Podraz na ně? Asi taky ne.No nevadí,svět je u konce a aspoň je poznat povaha a s kým kdo nebude už nikdy v jedné alianci.Gratuluji k jasné výhře s pozdravem Lump 1

no mluvit o podrazu, když jste podrazili 5 nebo kolik aliancí není asi u vás na správném místě, navíc u nás odešli lidi co byli dlouhodobě na dovolený a dobrovolníci, nikoho jsme nevyhazovali .... a když mi jsme mohli stáhnout přes 100 měst, proč by jste to neměli stáhnout vy ? prostě jste jak zbabělci jen utekli a radši to házíte na nás. navíc sami jste měli v plánu nabrat ludvíka, když by vám teklo do bot, jenže ono to nějak nevyšlo a to je ten celý problém.
 
Každý víme své a já tě nechám u toho co si myslíš.Teď už je mi to jedno a je mi to fuk,Jsem rád,že tento svět mnohé ukázal a vypovídá o mentalitě lidí jak ve hře,tak předpokládám i v reálném životě.
 
Každý víme své a já tě nechám u toho co si myslíš.Teď už je mi to jedno a je mi to fuk,Jsem rád,že tento svět mnohé ukázal a vypovídá o mentalitě lidí jak ve hře,tak předpokládám i v reálném životě.
jj, předvedli jste se dokonale, radši hodit flintu do žita a s blátem na hřišti utéci a radši kolem sebe kopat a házet špínu .....
 
Nahoru