• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

No vzhledem k tomu, že tím reagoval na vašeho hráče, který napsal: „Lamy jsou schopný přebíhat k nepříteli" - což je nepravdivý výrok, tak se domnívám, že zde není co si vyčítat.
Skutečnost, že pár hráčů se rozhodlo na tomto světě pokračovat a dokonce jim bylo doporučeno porozhlédnout se jinde neznamená přeci, že přebíhají k nepříteli.
 
To souhlasím...když bych chtěl hrát dál a moje ali by se rozpadla tak samozřejmě se půjdu porozhlédnout někam jinam.S tím souhlasím.
Já jen reagoval na to že bez přesilovky hrát pohoda neumí což je blbost.Ale ano souhlasím s tím že když chci hrát dál tak nebudu přeci bez ali a nenechám se rozebrat.
 
Chtěl bych se vyjádřit jen k té části ,,je mi jasne, ze inak ako v presile neviete hrat,,
To dokáže napsat jen hráč co asi nebyl na světě Paros.
Protože tím jaks to napsal tak to myslíš na všechny Pohodáře.
A na Parosu byly v nevýhodě už od začátku.
A na konec vyhráli svět :cool: takže neříkej kraviny ohledně celé ali.
no mas pravdu, nechal som sa trochu vyprovokovat :D treba brat s rezervou
 
Nechápu proč Lamy resetovaly. Vždyť to musel být herní ráj, co se týče zábavy... Co bych za to dal být každý den pod útoky... Bez toho to není ono a hra prostě nebaví. Navíc kdybyste ten svět vyhráli (což jste stále mohli, dokud jste nezačali resetovat) mohli jste o sobě právem prohlašovat, že jste nejlepší a opravdu nikdo by nemohl tvrdit nic jiného. Takhle jste celkem pro smích a vymlouvat se na to, že to bylo 5 v 1 je trapas. To bych čekal od nějakých Fénixů, ne od nejlepší aliance cz serveru. Teda bývalé...
tu nejlepsi ali jsi doufam myslel jen ze srandy :D
 
Možná by jsi aspoň mohl nelhat, když už píšeš blbosti. Špehy jsme nikdy nikde neměli. Snažili jsme se hrát vždycky slušně.

Já nikdy neříkal, že jsem nějaký obrovský válečník, který je nepřemožitelný
smiley-emoticons-lol.gif
Nevím co na tom pořád nechápeš. Někteří asi nejsou tak bystří no.
Nemám potřebu tu něco psát o tobě, co jsem ti tenkrát chtěl říct, tak jsem ti napsal v osobce.
s tim slusnym hranim bych brzdil... ja tedy mam jine informace o tom jake machinace se tam na zacatku toho sveta deli a mam je z prvni ruky, nerikam ze o vsem si musel vedet ale uz od zacatku se ke me dostavali informace ze delate prasarny se spehovanim atd.
nehraju tam takze nevim ale mam to od lidi kteri nemaji proc mi lhat

a nevim, mne prave prislo ze jste dost nafoukani a myslite si o sobe vic nez by bylo zdravo... hral jsem pod vama 2x, ani jednou jsem extra nezaril takze se temi vitezstvimi nepysim, ale za ty dva svety jsem opravdu ten vas zpusob vedeni nepobral... nevim, ja vedu svoje aliance jinym stylem
vase jednani jako vedeni je hodne kontroverzni - delate si co se vam zachce a na nazor ostatnich se zeptate jen aby se nereklo
celkove podle me hodne slabosske povahy - radsi vyhrajete podradnym zpusobem pretahovanim hracu atd. nez aby jste zvitezili zpusobem ktery za neco stoji...
ja to rikal ze bez pepy a koviho jste nahrani, ale popravde cekal jsem ze s tim poctem hracu co jste meli vydrzite dyl :(
no nic, asi tady zas trochu rozvirim vody ale me to proste neda... aby vas nekdo nazyval nejlepsi ali na cz a podobne... sorry to je moc
byli tady jinaksi ali (a ne ty co jsem vedl ja) ktere se daji povazovat za nejlepsi
 
a co si akoze cakal ze sa stane? nebodaj si si myslel, ze legia bude s vami aj nadalej spolupracovat aj potom ako nas porazite... a tych par hracov od nas, ktori chcu dalej pokracovat.. co maju podla teba robit, ak nie prejst k legii? maju sa nechat od vas mlatit?
je len logicke, ze legia sa teraz spoji s par hracmi, co ostali od lam a budu bojovat proti vam
namiesto toho aby si bol rad, ze budete mat aj nadalej proti komu hrat, tu vyplakavas
co by si chcel hrat proti nikomu? :D je mi jasne, ze inak ako v presile neviete hrat, ale toto uz je trochu moc :D

Jak to myslíš v přesile ? :D Však lama team a alpaka tvořila polovinu světa - celý sever byl víceméně váš.. Pohodáři se dělili o území na jihu s Rytíři. To, že lamy brali ostatní aliance pod sebe do alpaky ( tím myslím i vás Slováky co tam hráli pod svojí vlastní ali..) a tím si vytvořili značnou přesilu, jsme museli reagovat alespoň tak, že jsme s Rytíři uzavřeli DoN - nikoliv spojko. Takže když si to shrneme, tak hrála polovina světa proti té druhé - avšak my měli s Rytíři pořád jen DoN - takže při vzpourách apod. jsme si taky nevypomáhali, až na pár výjimek. Takže tyhle kecy, mi už opravdu přijdou, že se někdo cítí ukřivděně :) avšak není důvod - myslím, že ty 3 měsíce jsme tomu všichni dávali opravdu dost, někdo více, někdo méně.. bylo to jen o tom kdo z nás to vydrží. Tentokrát jsme to vydrželi my, příště to budete třeba vy. Ale psát takový nesmysli, proč.. :)
 
proc? no aby vsechny presvedcili ze prohrali kvuli tomu ze to neslo vyhrat...
jak by predse mohla nejlepsi ali prohrat ve ferovem boji? a jeste proti Pohodarum? jsi blazen
smiley-emoticons-irre.gif
 
Úplně remake z pána prstenu na vedení alpaky a lam :D

Koudet (Aragorn) : Lamy odpoví.

Paces1 (Theoden) : Lamy? Kde byly Lamy když západ padl? Kde byly Lamy, když nás Pohodáři obkličovali? Kde byly Lam… Ne, můj pane Koudete. Jsme sami.

Berte to prosím s humorem , pokuď nějaký máte. :D
 
Sice to úplně nehraje do noty ale co už :D lepší jak číst ty ubrečený výmluvy. Snad jste k těm zlaťákum do hry dostali i kapesníčky.
 
A to jsem si myslel, že tu v aroganci nemám moc konkurence... No, co tak koukám na přehlídku těch rádoby "Pohodářů", tak jsem fakt těžkej amatér :D Říkám rádoby, protože to, co tu předvádíte tak akorát ničíte jméno a pověst této aliance a nic víc.. ;) A ano tito rádoby "Pohodáři" to jinak než v přesile neumí a to je fakt :D
K Flusíkům se vyjadřovat nebudu, každý máme svůj styl hraní a tohle je ten jejich, neříkám dobrý nebo špatný prostě jejich a každý kdo s nimi, nebo proti nim hrál s tím musí počítat a stěžovat si na to nebo kvůli tomu na ně házet špínu je fakt ubohý... To je asi jako vysmívat se daffařovi, že hraje deff... Logika hadr :D

A konkrétně k Authoritymu, neprzni jedno z nejlepších děl kinematografie Grepem :)
 
Já myslim že jeden z vás už poznal kam až sahá můj smysl pro fér jednání a druhej kdyby věděl že jsem zkoušel Začátka ukecat ať vám za reset všech, v době kdy jste ztratili jen Koviho, nabídne .... a to nenapíšu :) tak by jste se tu nedohadovali kdo je jak moc arogantní ;) Já to Začátku myslel vážně. Jedno místo bylo fér ... no a možná ho vlastně dáme :D
To co teď zkouší zbytek světa je jen jedna velká fraška, jen si naplivejte na jména Aliancí a spojujte se ... nevim jestli dostanu trest, tak to napíšu slušně a stejně to bude asi dost na hraně ... je to jako by jste si natahovali použitej kondom. Si tam přehazujete hráče, co jste sekali - teď aby sekali zas ty svý ... aby jste se v tom za chvíli vyznali chlapci a děvčata... Reset byla aspoň nějaká osobní volba s čím se mohl poprat každej sám. Teď už víme že Lamy jsou schopný přebíhat k nepříteli a Rytíři s Reklamací zas seberou každej exkrement ze země.

Že zrovna od tebe tady budeme poslouchat něco o férovosti je stejně padlé na hlavu jako kdyby tu Kovi psal něco proti resetům, Oro o hře bez zlatek.
Člověk co se neštítí ničeho kamarád, nekamarád tu bude rozumbrdovat a vysvětlovat jak to má vše na háku. V inteligenci a počestnosti ti muže konkurovat už jen snad FastesCZ :eek:
 
A to jsem si myslel, že tu v aroganci nemám moc konkurence... No, co tak koukám na přehlídku těch rádoby "Pohodářů", tak jsem fakt těžkej amatér :D Říkám rádoby, protože to, co tu předvádíte tak akorát ničíte jméno a pověst této aliance a nic víc.. ;) A ano tito rádoby "Pohodáři" to jinak než v přesile neumí a to je fakt :D
K Flusíkům se vyjadřovat nebudu, každý máme svůj styl hraní a tohle je ten jejich, neříkám dobrý nebo špatný prostě jejich a každý kdo s nimi, nebo proti nim hrál s tím musí počítat a stěžovat si na to nebo kvůli tomu na ně házet špínu je fakt ubohý... To je asi jako vysmívat se daffařovi, že hraje deff... Logika hadr :D

A konkrétně k Authoritymu, neprzni jedno z nejlepších děl kinematografie Grepem :)
Oro, ja to prave vidim uplne obracene... JDE o to jakym stylem vyhrajes protoze tohle je hra, to neni realny zivot, v realu je opravdu castokrat jedno jakym stylem neceho dosahnes (samozrejme i tam to ma nejake hranice) ale tady to je hra, naco ti tady jsou takovato vitezstvi u kterych akorat znechutis hru vsem kolem a vyhrajes takrka bez boje... vsak tu hru by si meli lide uzit, aby byla unikem z tezkeho zivota tam venku nebo cokoliv, to je jedno...
ja to tak vzdy i bral - jako zabavu, ja si vzdy vzal svou partu a hrali sme... nikoho jsme nepretahovali, nepodrazeli a opravdu na te parte bylo videt ze se tou hrou bavime a navic ja mel vzdy i zajem o to aby se hrou bavil i nepritel, protoze mit kvalitniho nepritele znamena, ze te ta hra vic bavi... a kruh se uzavrel, je potreba myslet i na ostatni
o to vic treba ocenuju to co se delo od zacatku na Katane, kdy Rangers neprijimali zadne odpadliky, prave naopak, Pepa jeste pomahal formovat nove nepratelske aliance aby bylo na tom svete o co bojovat, vysledkem bylo ze z mrtveho sveta nakonec vzesel celkem pouzitelny svet kde se doted aktivne bojovalo, coz by se nestalo kdyby Rangers nabrali vsechny dobre hrace ktere chteli k nim... uplne by tim ten svet zabili
proto nechapu ani kolik hatu se Pepovi dostava a jak ho vsichni nesnasi jen proto ze je dobry... malokto vidi jakym zpusobem tu hru hraje a ze to ze si tady lidi mysli ze si tu potrebuje honit ego vyhrami nebo sikanovanim je hrozny nesmysl

no nic, ja uz grepo dohral, Pepa ostatne za chvili taky... jen doufam ze tady zbydou hraci kterym zalezi nejen na vitezstvi ale i na forme jakym jej dosahnou, protoze jaky smysl ma vyhrat svet kdyz si to u toho poradne neuzijete... neco k zamysleni :)
 
Oro, ja to prave vidim uplne obracene... JDE o to jakym stylem vyhrajes protoze tohle je hra, to neni realny zivot, v realu je opravdu castokrat jedno jakym stylem neceho dosahnes (samozrejme i tam to ma nejake hranice) ale tady to je hra, naco ti tady jsou takovato vitezstvi u kterych akorat znechutis hru vsem kolem a vyhrajes takrka bez boje... vsak tu hru by si meli lide uzit, aby byla unikem z tezkeho zivota tam venku nebo cokoliv, to je jedno...
ja to tak vzdy i bral - jako zabavu, ja si vzdy vzal svou partu a hrali sme... nikoho jsme nepretahovali, nepodrazeli a opravdu na te parte bylo videt ze se tou hrou bavime a navic ja mel vzdy i zajem o to aby se hrou bavil i nepritel, protoze mit kvalitniho nepritele znamena, ze te ta hra vic bavi... a kruh se uzavrel, je potreba myslet i na ostatni
o to vic treba ocenuju to co se delo od zacatku na Katane, kdy Rangers neprijimali zadne odpadliky, prave naopak, Pepa jeste pomahal formovat nove nepratelske aliance aby bylo na tom svete o co bojovat, vysledkem bylo ze z mrtveho sveta nakonec vzesel celkem pouzitelny svet kde se doted aktivne bojovalo, coz by se nestalo kdyby Rangers nabrali vsechny dobre hrace ktere chteli k nim... uplne by tim ten svet zabili
proto nechapu ani kolik hatu se Pepovi dostava a jak ho vsichni nesnasi jen proto ze je dobry... malokto vidi jakym zpusobem tu hru hraje a ze to ze si tady lidi mysli ze si tu potrebuje honit ego vyhrami nebo sikanovanim je hrozny nesmysl

no nic, ja uz grepo dohral, Pepa ostatne za chvili taky... jen doufam ze tady zbydou hraci kterym zalezi nejen na vitezstvi ale i na forme jakym jej dosahnou, protoze jaky smysl ma vyhrat svet kdyz si to u toho poradne neuzijete... neco k zamysleni :)
Abych byl upřímný, tak já to hraji jen protože mě to baví a rád trápím ostatní, viz třeba mé noční čistky, pípání a tak dále. Nicméně posledních pár let to už hraji také jen kvůli určitým lidem a pokud to chtějí vyhrát tak se jim v tom snažím pomoci, ano i za využití jistých nekalých technik třeba těch nočních nájezdů :D Ale kdyby záleželo jen na mě tak jsem něco jako Kovi 2.0, chvilku bych si hrál otravoval ostatní a ve chvíli kdy by mě to přestalo bavit tak bych to prostě vypl i s pípákem a čau párek :D
Nicméně já nepsal nic o tom, že nezáleží jakým stylem vyhraješ.. Záleží a v tom s tebou souhlasím- teda některým lidem na tom záleží, někdo chce prostě výhru a jde přes mrtvoly viz Long, který je kvůli výhře schopný potopit i vlastní alianci :D
Chtěl jsem jen říci, že u vedení Flusíků, tenhle styl hry není nic neobvyklého, všichni to víme a stejně se tomu každý diví, je to hold jejich styl hry a my ostatní bychom se na to měli adaptovat... Stejně jako můj styl hry je zlatý bludišťák, pípat a jezdit v noci.. Taky to všichni vědí, ale stejně se tomu každý diví :D a jsem pak pro ně srab, ubožák a ty ostatní jména nemohu vyslovit veřejně jinak bych dostal banána :D
 
Naposledy upraveno:
A k Pepíkovi se radši vyjadřovat nebudu... Věřím, že jako člověk je nepochybně v pohodě a normální, ale jako hráč mi prostě nesedí, respektive mi nesedí jeho styl hry, stejně jako někomu nesedí můj styl hry.... Jak se říká 100 lidí 100 chutí.. Nicméně uznávám, že umí hrát a umí to dobře a jako soupeře ho mám rád, ale pod jednou vlajkou bych s ním nejspíš nevydržel :)
 
A k Pepíkovi se radši vyjadřovat nebudu... Věřím, že jako člověk je nepochybně v pohodě a normální, ale jako hráč mi prostě nesedí, respektive mi nesedí jeho styl hry, stejně jako někomu nesedí můj styl hry.... Jak se říká 100 lidí 100 chutí.. Nicméně uznávám, že umí hrát a umí to dobře a jako soupeře ho mám rád, ale pod jednou vlajkou bych s ním nejspíš nevydržel :)
jo s Pepou pod jednou vlajkou to chce silne nervy :D
ale kazdopadne jsou lidi kteri proste chteji predne to co on nabizi - byt ovce, ikdyz to zni hodne vulgarne tak ver mi ze je hodne lidi co ma rado kdyz nemusi byt pod velkym tlakem nepratel a jsou radi ze to nekdo veme za ne, plus jsou radi kdyz je nekdo kto vi co a jak a diktuje kazdemu co presne ma delat aby byla aliance uspesna... ja to moc rad nemam taky, ale zaprve, me si Pepa ochocit nedokaze, a za druhe jsou fakt lidi kteri to maji radi a prijdou domu z prace a klikaji si a nekdo za ne premysli
ja uplne chapu kazdeho komu to proste nesedi...
 
Abych byl upřímný, tak já to hraji jen protože mě to baví a rád trápím ostatní, viz třeba mé noční čistky, pípání a tak dále. Nicméně posledních pár let to už hraji také jen kvůli určitým lidem a pokud to chtějí vyhrát tak se jim v tom snažím pomoci, ano i za využití jistých nekalých technik třeba těch nočních nájezdů :D Ale kdyby záleželo jen na mě tak jsem něco jako Kovi 2.0, chvilku bych si hrál otravoval ostatní a ve chvíli kdy by mě to přestalo bavit tak bych to prostě vypl i s pípákem a čau párek :D
Nicméně já nepsal nic o tom, že nezáleží jakým stylem vyhraješ.. Záleží a v tom s tebou souhlasím- teda některým lidem na tom záleží, někdo chce prostě výhru a jde přes mrtvoly viz Long, který je kvůli výhře schopný potopit i vlastní alianci :D
Chtěl jsem jen říci, že u vedení Flusíků, tenhle styl hry není nic neobvyklého, všichni to víme a stejně se tomu každý diví, je to hold jejich styl hry a my ostatní bychom se na to měli adaptovat... Stejně jako můj styl hry je zlatý bludišťák, pípat a jezdit v noci.. Taky to všichni vědí, ale stejně se tomu každý diví :D a jsem pak pro ně srab, ubožák a ty ostatní jména nemohu vyslovit veřejně jinak bych dostal banána :D
Abych byl uprimny, ja zase pisi zde tak agresivne protoze me bavi vyvolavat spory :D a pak videt jak se lidi hadaji a prosazuji sve :D
Longa jsem zazil jednou a taky jsem ho nemusel, ale to jsem byl jeste lamka. ted bych ho zvladl on je jako ty nebo jezdec - otravny ale neskodny :D
No jako s tim tvym pipanim v noci taky nemuzu posoudit pac naposledy kdy jsi mi vyhrozoval se nakonec nic neudelo :( skoda... byli i horsi nocni pipaci co me vystvali z Olympie, ty to opravdu dohnali k dokonalosti ze i silna povaha jako ja to nedala (coz s odstupem casu nelituju pac vim jak ten svet nakonec dopadl)
A co se tyce stylu "boje" Lam - ja nevim ja asi hral jine svety nez ty ale me tenhle styl hrani furt hlava nebere, ja takovy nikdy nezazil a prijde mi to opravdu jako neobvykle srabacke... treba je to ale nirmalni, taky nehraju kazdy svet... nevim
 
jo s Pepou pod jednou vlajkou to chce silne nervy :D
ale kazdopadne jsou lidi kteri proste chteji predne to co on nabizi - byt ovce, ikdyz to zni hodne vulgarne tak ver mi ze je hodne lidi co ma rado kdyz nemusi byt pod velkym tlakem nepratel a jsou radi ze to nekdo veme za ne, plus jsou radi kdyz je nekdo kto vi co a jak a diktuje kazdemu co presne ma delat aby byla aliance uspesna... ja to moc rad nemam taky, ale zaprve, me si Pepa ochocit nedokaze, a za druhe jsou fakt lidi kteri to maji radi a prijdou domu z prace a klikaji si a nekdo za ne premysli
ja uplne chapu kazdeho komu to proste nesedi...

Jo to chápu, že někdo to prostě nebere tak vážně a má to opravdu čistě jen jako oddych tak je pro něj lepší, když to někdo tahá za něj o tom žádná, ne každý tomu může dávat tolik času jako třeba já :)
Já jsem zase takový, že jakmile nejsem pod tlakem, tak se uchyluji k domkaření a ta hra mě potom nebaví :D Hold jsem frontový hráč a rád na sebe poutám pozornost :D
 
Abych byl uprimny, ja zase pisi zde tak agresivne protoze me bavi vyvolavat spory :D a pak videt jak se lidi hadaji a prosazuji sve :D
Longa jsem zazil jednou a taky jsem ho nemusel, ale to jsem byl jeste lamka. ted bych ho zvladl on je jako ty nebo jezdec - otravny ale neskodny :D
No jako s tim tvym pipanim v noci taky nemuzu posoudit pac naposledy kdy jsi mi vyhrozoval se nakonec nic neudelo :( skoda... byli i horsi nocni pipaci co me vystvali z Olympie, ty to opravdu dohnali k dokonalosti ze i silna povaha jako ja to nedala (coz s odstupem casu nelituju pac vim jak ten svet nakonec dopadl)
A co se tyce stylu "boje" Lam - ja nevim ja asi hral jine svety nez ty ale me tenhle styl hrani furt hlava nebere, ja takovy nikdy nezazil a prijde mi to opravdu jako neobvykle srabacke... treba je to ale nirmalni, taky nehraju kazdy svet... nevim

Jojo také rád vyvolávám vášnivé debaty a pak se jen kochám jak se někdo hádá, ale je fakt, že tuhle lahůdku dělám i v reálu :D Rozvraceč ve mě se prostě nezapře :D
No myslím, že někteří lidé by s tebou nesouhlasili, že jsem neškodný, ale je pravda, že my dva jsme spolu do křížku moc nepřišli, dokonce jsme dva světy spolu i vyhráli a někde mám na tebe furt číslo, pokud si ho za ta léta nezměnil :D :D
Ale myslím, že třeba Skyfall by mohl vyprávět, když jsme si na kvůli němu s Ritarim a Karlikem udělali směny aby ho měl furt kdo pípat na Gonu :D

No já za těch skoro 11 let jsem se setkal snad už se vším, tak už mi to také nepřijde jako nějaká extra novinka co se týče Flusíků, byli i horší případy :D
 
Ja ani ne, ja jsem pacifista IRL.
Jo jak rikam... jen jsem si chtel trochu rejpnout... Kazdopadne mam takovy pocit (a jsem z toho dost smutny) ze za ty leta jsem si vybudoval trochu respekt u lidi a malokto si na mne troufne. Vetsinou jen si lidi kopnou kdyz zrovna nemuzu hrat ale pak kdyz se objevim hned stahnou ocas a zalezou spatky do ulity. Z toho pak vyplyva ze se nudim :( Stejne jak na Mochlosu kde jsem sikanoval pulku sveta ve dne v noci a stejne se myslim odvazil jen lordmorgen vyjet kolkou.
Cislo mam furt stejne :D ma ho asi hodne lidi ale jeste nikdo me nevyvolaval v noci (ano i to se dela mili ctenari:D) ale to bych se uz asi neznal fakt...

ADD:
Ty smeny na pipani jak rikas si na me udelali na Olympii a delali to fakt poctive 2 tydny a nevypadalo ze hodlaji prestat tak jsem skoncil...
To je za me fakt uz prasarna kor kdyz jsem jim v podstate neudelal nic (krome toho ze jsem jim sam rozebiral ali :D) a s takovyma lidma se nemam o cem bavit ti u me skoncili. Proto i treba tebe jsem nikdy nemusel, pac vim ze to delas a je mi to odporne.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru