• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

@Thasoss no ja te treba hrat ani nikdy nevidel... kazdopadne kto hral treba Hermonassu nebo Mochlos tak mi da za pravdu ze do posledni chvile bylo o co hrat (hlavne ta Hermonassa to byl asi nejkvalitnejsi server co jsem hral)
 

Thasoss

Grepolis tým
Záleží, kdy jsi začal hrát. Já hrál naposledy na podzim 2016, pod několika nicky, a české servery jsem naposledy hrál před ještě dřívější dobou. Pokud na nějakém novějším serveru probíhaly až do poslední chvíle nerozhodné boje, tak mě to popravdě i dost překvapuje.
 
no ja hraju na cz od brezna 2016 tak to asi vysvetluje... kazdopadne vidim ze kdyz skonci Katane tak budu taky jen pindat tady na forku :D ma to neco do sebe zjevne
 
Možná by jsi aspoň mohl nelhat, když už píšeš blbosti. Špehy jsme nikdy nikde neměli. Snažili jsme se hrát vždycky slušně.

Já nikdy neříkal, že jsem nějaký obrovský válečník, který je nepřemožitelný
smiley-emoticons-lol.gif
Nevím co na tom pořád nechápeš. Někteří asi nejsou tak bystří no.
Nemám potřebu tu něco psát o tobě, co jsem ti tenkrát chtěl říct, tak jsem ti napsal v osobce.
A ted tu o té Karkulce prosím :)
Ten "někdo" sem byl já. V tu dobu to u nás věděl jen jeden člověk,kterymu duvěřuju a pak všichni od rytířu..Během chvile jsi dostal info od Rytířu...jistě si vzpomínáš co co jde :) Tak tady nevykladej že jste špehy nikdy neměli.

koudet2 dnes v 10:35 hod.
Někdo od Pohody to prý psal Rytířům. Osobně nevím, co je na tom pravdy
 
Bože tolik uplakaných příspěvků jsem dlouho nečetl :D Osobně nechápu styl těch rádoby "Rytířů" kteří šli na svět s cílem zničit lamy, ale většině se nelíbila ani spolupráce s Pohodou a furt měli zapotřebí si poměřovat pindíky o nesmyslný území, díky tomu taky pár hráčů skončilo a vlastně u Rytířů těch tahounů moc néni možná tak @Ztýneček. Takže většinu práce proti lamám předvedla Pohoda nikoliv Rytíři.
Další věc co u Rytířů nechápu je jejich hláška ze začátku světa "Nikdy by jsme do aliance nevzali nikoho kdo dřív hrál nebo teďka hraje za lamy" a momentálně jste si jich tam nasrali víc než dost :D Protože nemáte hráče na to, aby jste proti Pohodě válčili? Strašná komedie tohle, měli by jste se zamyslet :D tady korunku bere pohoda, pro Rytíře je už zbytečný hrát.
Pevně doufám, že Rytíře ještě někdy potkám a budu mít čas na hru. :cool:
 
Jo to chápu, že někdo to prostě nebere tak vážně a má to opravdu čistě jen jako oddych tak je pro něj lepší, když to někdo tahá za něj o tom žádná, ne každý tomu může dávat tolik času jako třeba já :)
Já jsem zase takový, že jakmile nejsem pod tlakem, tak se uchyluji k domkaření a ta hra mě potom nebaví :D Hold jsem frontový hráč a rád na sebe poutám pozornost :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Cože si frontový co? :D :D :D Od začátku světa si proti lamám nebyl ani schopnej vyjet a to ani nemluvím o tom jak si brečel u Koudyho, že nedokážeš hrát se mnou a že chceš jít hrát k nim :D Kdybych se na vás jako na Rytíře vysral hned na začátku světa, tak pochybuji, že by Lamy resetli a Pohoda by měla aspoň pořád soupeře ;)
 
Být tebou tak neházím špínu a naší alianci si ani neberu do té tvojí papule ;) Neb všichni vědí, že konkrétně ty jsi vyčůraný jak díra do sněhu a děláš ještě větší prasárny než Koudet (a to ho fakt nemám rád) jen aby si vyhrál
Já jsem tak férovej jak jenom to jde. Napiš mi co z mé strany nebylo fér. Dostali jste návrh a při neodsouhlasení jsem už předem psal, že si stejně vezmeme to, co chceme a? Ono to tak dopadlo. Kdyby si ty nenárokoval půl mapy!!! ANO veliký Oriflus si nárokoval celý západ mapy a nechal si ustřelit celej Sever jen aby brzdil Pohodáře, tak si mohl v klidu zabrat Sever, kde nikdo v tu dobu nebyl a byli by jste na tom podstatně lépe.
co by si chcel hrat proti nikomu? :D je mi jasne, ze inak ako v presile neviete hrat, ale toto uz je trochu moc :D
My s Rytíři nemáme nic společný, nevím proč nás s nimi pořád spojujete. Ani jednu Akci jsme nejeli společně. Ze jste neoblíbená Aliance a jak píše Pepa, rozvracíte Aliance i zevnitř, je váš problém. Nediv se pak, že proti vám hned od začátku hraje půlka světu.
Že zrovna od tebe tady budeme poslouchat něco o férovosti je stejně padlé na hlavu jako kdyby tu Kovi psal něco proti resetům, Oro o hře bez zlatek.
Člověk co se neštítí ničeho kamarád, nekamarád tu bude rozumbrdovat a vysvětlovat jak to má vše na háku. V inteligenci a počestnosti ti muže konkurovat už jen snad FastesCZ :eek:
Dej konkrétní příklad ... takhle neurčitě že všichni všechno a nikdo nic mluví tak 10 leté děti. Kdy jsem koho podsekl? Když něco napíšu, tak to platí a že mám svůj metr na fér podmínky je moje věc, nikdo je nemusí přijímat. Když se něco dohodne, tak respektuji dohodu. No a jestli seš jen další z řady zhrzených poražených, tak nepiš raději nic. :p
Koudy prý rozvrací aliance zevnitř a přetahujeme hráče. To se tedy naposledy stalo na Orophosu, ale tak nevadí no :D a tam se není čemu divit... Málokdo vydrží v ali s Lumpikem :D
No já tech světů odehrál fakt málo a Aliance se mi zatím nerozpadla, pokud jsem sám neodešel a tuhle ani nevedu ;) takže nevim o kom píšeš.
Alfu jsem si jen zkusil, Omikron jsem vyhrál, Gythium jsme si zahráli s Pepou a tý srandy co tam bylo asi už na Grepu nezažiju, Herolus jsme prohráli díky přeběhlé Alianci, Sestos dohádal Bubáček, ale to jsem s nimi dávno nebyl, Zakynthos, Ebola a Nysa výhry a odešli jen ... Barry s Cvokem a Jarda, protože ti chtěli čistý spojko s Rytíři. ANI ZA ZLATÝ PRASE s Oriflem. A jestli myslíš Orobos, tak tam jste vy přetáhli partičku zrádců od nás a ne že by nevydrželi se mnou... však někteří jejich člení nakonec resetli, protože takovým způsobem nechtěli vyhrát. Už tam jste měli prohrát, se spuštěním dominance jsme měli přes 35%, nebýt vašich praktik, tak jste padli.
... někdo chce prostě výhru a jde přes mrtvoly viz Long, který je kvůli výhře schopný potopit i vlastní alianci :D
Můžeš být konkrétní? Kdy, kde ... nebo jen takový to kecání aby nestála řeč? Nebyl svět kde bych sám odešel pro winn - nebyl ani jeden.
 
Naposledy upraveno:
Že zrovna od tebe tady budeme poslouchat něco o férovosti je stejně padlé na hlavu jako kdyby tu Kovi psal něco proti resetům, Oro o hře bez zlatek.
Člověk co se neštítí ničeho kamarád, nekamarád tu bude rozumbrdovat a vysvětlovat jak to má vše na háku. V inteligenci a počestnosti ti muže konkurovat už jen snad FastesCZ :eek:
Cítím zhrzenost?
Inteligenci si nech pro sebe, zjevně ji potřebuješ, protože mluvit o inteligenci potřebují ti, kterým chybí. Už si mě neber do huby.
Někdo nemusí tu hru hrát a honit si tu ptáka, jsou přednější věci.
 
takto som sa dlho nezasmial čo tu teraz čítam. a aj ked som bol členom lamateamu. a rytierov nemusím moc ale vačšina čo bola povedaná je pravda. pohoda to tam rozbehla slušne a vyhrali hlavne koli vedeniu lamateamu. zaslužene vyhraný svet. gratulácia
 
Gratulovat si můžete leda tak vzájemně k resetu, byla to jenom otázka času.
Každopádně dost odvážné teď gratulovat někomu k výhře. :D
 
Blacku neser za to žes tam na to kadil ja nemůžu :D
Ja tam strávil vzhůru pěkných pár nocí
Tak někdo to odříd musí a někdo se veze :cool:

Cítím zhrzenost?
Inteligenci si nech pro sebe, zjevně ji potřebuješ, protože mluvit o inteligenci potřebují ti, kterým chybí. Už si mě neber do huby.
Někdo nemusí tu hru hrát a honit si tu ptáka, jsou přednější věci.
Že to trvalo, ale! Jak dlouho si tohle dával dohromady? Ale neboj, mě to samotného bolí jen když si na tebe vzpomenu.
A děkuju že si mi řekl, že existuje i RL. Jsi tak hodný a moudrý člověk! Ale zase pak mi jistá osoba psala, že si jen pozér co zakládal aliance s názvem co ti nenáleží pač na víc nemáš o_O

takto som sa dlho nezasmial čo tu teraz čítam. a aj ked som bol členom lamateamu. a rytierov nemusím moc ale vačšina čo bola povedaná je pravda. pohoda to tam rozbehla slušne a vyhrali hlavne koli vedeniu lamateamu. zaslužene vyhraný svet. gratulácia
Těším se na tu jejich výhru a hlavně když ji podporuješ ty tak to je 100%
 
Že to trvalo, ale! Jak dlouho si tohle dával dohromady? Ale neboj, mě to samotného bolí jen když si na tebe vzpomenu.
A děkuju že si mi řekl, že existuje i RL. Jsi tak hodný a moudrý člověk! Ale zase pak mi jistá osoba psala, že si jen pozér co zakládal aliance s názvem co ti nenáleží pač na víc nemáš o_O
Vůbec nechápu, co mluvíš. Názvy jakých aliancí?
Ty jsi zhrzený, že si prohrál. Nemám zájem se s tebou bavit, ale to ovce prostě nepochopí.
 
Já jsem tak férovej jak jenom to jde. Napiš mi co z mé strany nebylo fér. Dostali jste návrh a při neodsouhlasení jsem už předem psal, že si stejně vezmeme to, co chceme a? Ono to tak dopadlo. Kdyby si ty nenárokoval půl mapy!!! ANO veliký Oriflus si nárokoval celý západ mapy a nechal si ustřelit celej Sever jen aby brzdil Pohodáře, tak si mohl v klidu zabrat Sever, kde nikdo v tu dobu nebyl a byli by jste na tom podstatně lépe.

My s Rytíři nemáme nic společný, nevím proč nás s nimi pořád spojujete. Ani jednu Akci jsme nejeli společně. Ze jste neoblíbená Aliance a jak píše Pepa, rozvracíte Aliance i zevnitř, je váš problém. Nediv se pak, že proti vám hned od začátku hraje půlka světu.

Dej konkrétní příklad ... takhle neurčitě že všichni všechno a nikdo nic mluví tak 10 leté děti. Kdy jsem koho podsekl? Když něco napíšu, tak to platí a že mám svůj metr na fér podmínky je moje věc, nikdo je nemusí přijímat. Když se něco dohodne, tak respektuji dohodu. No a jestli seš jen další z řady zhrzených poražených, tak nepiš raději nic. :p

No já tech světů odehrál fakt málo a Aliance se mi zatím nerozpadla, pokud jsem sám neodešel a tuhle ani nevedu ;) takže nevim o kom píšeš.
Alfu jsem si jen zkusil, Omikron jsem vyhrál, Gythium jsme si zahráli s Pepou a tý srandy co tam bylo asi už na Grepu nezažiju, Herolus jsme prohráli díky přeběhlé Alianci, Sestos dohádal Bubáček, ale to jsem s nimi dávno nebyl, Zakynthos, Ebola a Nysa výhry a odešli jen ... Barry s Cvokem a Jarda, protože ti chtěli čistý spojko s Rytíři. ANI ZA ZLATÝ PRASE s Oriflem. A jestli myslíš Orobos, tak tam jste vy přetáhli partičku zrádců od nás a ne že by nevydrželi se mnou... však někteří jejich člení nakonec resetli, protože takovým způsobem nechtěli vyhrát. Už tam jste měli prohrát, se spuštěním dominance jsme měli přes 35%, nebýt vašich praktik, tak jste padli.

Můžeš být konkrétní? Kdy, kde ... nebo jen takový to kecání aby nestála řeč? Nebyl svět kde bych sám odešel pro winn - nebyl ani jeden.
Když to vyhraješ tak ti to řeknu... ať máš motivaci :cool:
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Cože si frontový co? :D :D :D Od začátku světa si proti lamám nebyl ani schopnej vyjet a to ani nemluvím o tom jak si brečel u Koudyho, že nedokážeš hrát se mnou a že chceš jít hrát k nim :D Kdybych se na vás jako na Rytíře vysral hned na začátku světa, tak pochybuji, že by Lamy resetli a Pohoda by měla aspoň pořád soupeře ;)

Tvl vždyť ty hraješ ještě větší nic než já, tak tu nemluv :D a je jedno jestli se bavíme o Nyse nebo o tom Olynthosu či jak se to jmenuje, kolik tam máš měst borče? 4? možná 5? Za jak dlouho? Za 3 měsíce? :D to je teda výkon ty borče :D :D Jak umíš vždy pobavit :D
 
Nahoru