• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

Tvl vždyť ty hraješ ještě větší nic než já, tak tu nemluv :D a je jedno jestli se bavíme o Nyse nebo o tom Olynthosu či jak se to jmenuje, kolik tam máš měst borče? 4? možná 5? Za jak dlouho? Za 3 měsíce? :D to je teda výkon ty borče :D :D Jak umíš vždy pobavit :D
Jo tak olynthos byl nuda, už jsem to ukončil :D Když je nuda tak nehraju :) Nemluvě o tom, že kdybych vás na nyse ze začátku netahal, tak jste v zadnici ještě teď :D :D Protože tvůj výkon no.... umíš jen pípat a nic víc :D Kdyby si byl takový frajer, jak o sobě tvrdíš, už dávno by si mi dal adresu abych si mohl udělat výlet k tobě domů na oběd ;)
 
Jo tak olynthos byl nuda, už jsem to ukončil :D Když je nuda tak nehraju :) Nemluvě o tom, že kdybych vás na nyse ze začátku netahal, tak jste v zadnici ještě teď :D :D Protože tvůj výkon no.... umíš jen pípat a nic víc :D Kdyby si byl takový frajer, jak o sobě tvrdíš, už dávno by si mi dal adresu abych si mohl udělat výlet k tobě domů na oběd ;)
Něco nového bys tam neměl? :D
 
odešli jen ... Barry s Cvokem a Jarda, protože ti chtěli čistý spojko s Rytíři.
Co prosím? Já s rytíři spojko vůbec nechtěla, celou dobu jsem tvrdila, že je na nějaká spojenectví dost času a jediné nad čím by se dalo aspoň trochu uvažovat je DoN vzhledem k tomu, jak měli lamy v tu dobu našlápnuto. Odešla jsem kvůli tvé aroganci a podrývání všeho, co jsem se snažila vytvořit.
Cvok odešel kvůli tomu, že chtěl s rytíři válku ale ty jsi pořád dokola mlel, že nemáte na to utáhnout 2 fronty. Tak aspoň nelži :)
 
Tak to je fakt velká škoda že nemáme archiv, protože chvíli si psala že spojko ano, pak zas ne atd. Jarda ten byl přímo pro.
Já byl rovnou pro ne a nevšímat si jich a hodně jsem za to prudil.
Cvok ani nevim proč odešel - možná kvůli tomu waru, kterej v tu chvíli nadával smysl, ale to bylo později po hlasování... kde mu Rytíři něco provedli. Jak držel basu s tebou v hlasovačce asi psát nemusím.
Tys odešla hned druhej den, co jsem ti odepřel jakékoli práva v Alianci Pohodáři, velice dobře si to pamatuji. To by to totiž hodně rychle šlo do kytek.
 
Tak to je fakt velká škoda že nemáme archiv, protože chvíli si psala že spojko ano, pak zas ne atd. Jarda ten byl přímo pro.
Já byl rovnou pro ne a nevšímat si jich a hodně jsem za to prudil.
Cvok ani nevim proč odešel - možná kvůli tomu waru, kterej v tu chvíli nadával smysl, ale to bylo později po hlasování... kde mu Rytíři něco provedli. Jak držel basu s tebou v hlasovačce asi psát nemusím.
Tys odešla hned druhej den, co jsem ti odepřel jakékoli práva v Alianci Pohodáři, velice dobře si to pamatuji. To by to totiž hodně rychle šlo do kytek.
máš zřejmě velice krátkou paměť :) Ale nechám tě žít v tvých bludech :)
 
Stavba divů rozhodnuta víceméně v prvních hodinách. Gratulace poraženým Lamám, hráli jste dobře a za mě i se ctí přijali porážku.

Ti ostatní spíš hráli politický šachy než něco sami dokázat. Spojování s nepřítelem, přemlouvání poloviny světa, obviňování ze špinavé hry a v neposlední řadě urážky a naschvály.

Jestli se někdy vrátim k grepu, tak si pečlivě z historie zjistim, kdo u téhle frašky byl na opačné straně a určitě s takovými hrát nebudu.
 
gratulka longi :) zasloužene vitezství toto :)

hlupaci remcají furt :D ty nelze poslouchat :D

ale vyhra poctivě bojem ---to je krasa :))))
 
Nahoru