• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

v této diskuzi si můžete popovídat o nadcházejícím světě Pí. Budete na něm hrát? Povedete mocnou alianci nebo budete hrát jen s několika kamarády v malé alianci?

Povídejte, přehánějte... no, však to znáte. :) Ale prosím, dodržujte Pravidla fóra!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
Dle informací mě dostupných nový svět začne z největší pravděpodobností dne 11.9 nicméně berte toto datum s rezervou . Může se cokoliv změnit.
 

Thasoss

Grepolis tým
Několikrát padla otázka, zda bychom tam šli, když tam bude dobývání, ale pokaždé se to nějak zakecalo a zapomnělo se na to... takže kdo ví. Ale nejspíš ne, co tak odhaduji.
 

DeletedUser9361

Guest
Páni už 11.09? Ikdyž je to předběžné, čekal bych že až tak někdy v říjnu :)
 

DeletedUser

Guest
TAk ja by som už dal od Pondelka das Nový server načo čakať do Stredy ! Zahlasuje sa za par dne a ide saaa.
 

DeletedUser9361

Guest
Mě by se to hodilo až v říjnu, ale to je samozřejmě na supportu atd.. :)
 

DeletedUser10382

Guest
11.9. mi přijde dost brzo,když se to tu otevřelo před 2h...
né ale že by mi to vadilo :D
ale čekal jsem to tak ke konci měsíce
 
zajímalo by mě, jak po otevření nového světa se změní poměr sil na omikronu... očekávám, že odtud hodně hráčů přejde a zkusí to znovu...
 

DeletedUser8805

Guest
Omikron má problém v rychlosti jednotek, je to brzda jako hrom..pokud jezdím po ostrově s dojezdem až 1,5 hodiny..tak o čem to je :/ a pokud má dnes už kde kdo pípák, tak moment překvapení prakticky už ani neexistuje...
záleží hlavně na nastavení nového světa, jinak co se týka přechodu hráčů na Pí..čekám exodus spíše ze světa Mý
 

DeletedUser

Guest
Taky i na Ný už máme divy dostavané, takže z porazených aliancií sa dajú čakať prestupy
 

DeletedUser

Guest
Ja by som chcel rychlost (stavba 1, lode 2, a pesi 3)
to by bolo idealna rychlost,... teraz je to ako moc pomale, ked cestujete cez ostrov asi 2 hodiny.
 
Nahoru