• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

Thasoss

Grepolis tým
Musel bych být náměsíční a nahlásit tě ve spánku... celé se to semlelo okolo půlnoci, to jsem tu už dávno jakou dobu nebyl. Přišel jsem až ráno a uklízel tu ten svinčík + dal pár karet. :)

E: Podle data udělení karet to bylo okolo sedmé ranní, kdyby to někoho přesně zajímalo. ;)
 

DeletedUser10683

Guest
:D směju se až se za břicho popadám -
Ja sa na tebe smejem viac a rozumný ľudia sa smejú so mnou keď vidia čo dokáže ľudská závisť.


Po tom ako som ja a naša ali preberali červené fliačiky podotýkam do radu tak ty si preberal svojich vlastných, rástol si na tom keď niekto končil. Ano si dobrý hráč dokonca najlepší svojho druhu, lepšieho už ani na grepolise niet.
Na grepostats si to vie pozrieť každý ako si šetril obranu keď tvoji vlastný boli pod útokmi, ako si si nafestil kopu kultúry a čakal kým niekto skončí aby si ho mohol popreberať a zveľaďovať svoj účet. Toto všetko si rozumný človek dokáže na grepostate nájsť. (Kto komu čo prebral, koľko off bodov pri tom získal a či ten druhý bol alebo nebol aktívny.) Lebo podla toho čo píšeš bola potom celá vaša aliancia neaktívna keď že mestá sa preberali do radu.....
385:0 je podla teba málo?

"Toť vše k celýmu tvýmu příspěvku - no a za poslední - nikdy jsem zde ani jinde nepohanil jedinýho hráče - původního Elementa"

Haníš celý ELEMENT s tým ako vedieš proti nám kampaň. S tým ako šíriš nepravdu o nás.

1- Zlatíme rovnako ako X ďalších hráčov na grepolise. Rovnako ako aj ty. Nedávame do hry tisíce eur ako o nás ty šíriš.

2- Tie tvoje tvrdenia o tom ako 1 prak- 1 sekunda. Vážený pane ak by ste si občas preštudovali aj niečo iné na forku než len to s čím ste zaslepený tak by ste vedeli že to bola chyba ktorú urobilo INNO a nie ELEMENT. (viď príspevok od Thasa)

3- Vypisuješ o tom ako používame nelegálne skripty. Milý pane to že vy tie programy dôverne poznáte a tak si osobne myslím že ste ich aj v minulosti používali neznamená že ich používa aj ELEMENT!!!

ELEMENT má aktívnych hráčov viď stats. Máme viac ako 3500 full miest.
= Každé jedno mesto má na full vybudované bane ktoré produkujú suroviny x 24 hodín.
Kapacita full skladov v ELEMENTE je 25500 x 3,699 miest = 94.324.500 z každej suroviny.

Ak z každého mesta hráč vyšle len po 5000 x z každej suroviny na div = 18.495.000 sur na jedno otočenie kupca. X niekto pošle 3 krát za deň niekto aj 6 krát za deň.

Na 1 div je potreba 172.200.000 x 7 divov = 1205.400.000
(tabulku potrebných surovín na konkrétne leveli nájdete na wikipédii)

Element za 15 dní vyprodukovalo (full sklad za deň). = 1414.867.500 z každej suroviny.
Divy ešte nie sú u konca a podla výpočtov suroviny z ktorými ELEMENT disponuje je viac ako je potreba na naplnenie 7 divov.


Tak že skôr ako niečo vypustíte do sveta odporúčam si vytiahnuť zaprášenú kalkulačku zo šuflíka, otvoriť si grepostats, zrátať všetko (počet miest+produkciu baní).

To že vaša aliancie má viac neaktívnych hráčov ako má ELEMENT je čisto váš problém.

PS: Každý jeden hráč pod vlajkou ELEMENT je náš hráč. Či už prešiel od alibaby alebo z inej aliancie. Ak urazíte jedného, urážate tým všetkých.
Ešte k tomu urážate a krivo obviňujete aj ľudí zo supportu ktorí s týmto celým nemajú nič spoločné. A to že Thasoss hrá s nami???? no prepáčte ale vadilo vám aj to že keď hral na iných svetoch v iných alianciách.? alebo to je len čisto preto lebo je momentálne s nami?

Sám píšete že už máte nejaký vek tak ale potom skúste používať aj tú guľu ktorú na krku nosíte a trocha porozmýšľajte nad tým čo zo seba vyplodíte.

PS2: Som slepá a nevidím na monitor. Poprosím zvýrazňovať červeným ešte viac a skúste písať väčšími písmenami, inak to nedokáže nikto prečítať bez lupy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všichni normální by se měli smířit s tím,že v téhle hře rozhoduje něco úplně jiného.Když mě může Thasoss odstavit na 3 měsíce za nevhodný název města,měli by jste si všichni dávat pozor na to,co tu píšete.Je to tu jako za totality.Někomu se znelíbíte a šup.Možná Ti,kdo hodně zlatí mají klid.To posoudit nemůžu.Padl tu zcenzurovaný dotaz,jestli je normální,že jeden z hlavních moderátorů hraje v alianci,která vede o měsíc před všemi.Byl promtně smazán.Jsem starší ročník a tyhle praktiky velmi dobře pamatuji.

Jednak thass s tim nema nic spolecneho, za dalsi nemate ban na 3 mesice, nebot takovy trest pravidla neznaji, za dalsi nema to nic spolecneho s tim co jste psal na foru, zadny takovy dotaz jsem nezaznamenal, nicmene, rad vam odpovim, normalni to neni, nebot hrajeme uz 20ty svet a stalo se to poprve. Ale rekl bych ze to bude tim jak malo moderatoru mame)

Nevěřím tomu,že to nebylo na Tvůj popud a nikdo mi to nevyvrátí.Třeba ses bál,že tolik sypu suroviny,že bychom vás v hrobce předběhli.I takhle si to můžu vysvětlovat.Smířil jsem se s tím,že bojovat se suportem nejde a už radši nic psát nebudu nebo budu vyloučen i ze skypu a FB a vůbec odevšud a spadne mi doma net

Neverite, tak neverte, mozna se tu dotycny pochlapi a rekne jak to bylo)) Ale kazdopadne, mam dukaz, nahlaseni ticketem.

BTW za to ze jste si umyslne zmenil jmena mest ve hre na nevhodna a jedno na urazejici support muze take Thass? On se vam naboural na ucet a ty jmena zmenil za vas? Nebo jak tomu mam rozumet?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10932

Guest
Tvrdé jadro ELEMENTU na SK svete dosiahlo čo sa dalo, preto sme sa rozhodli prejsť na český server ako výzva pre otestovanie naších kvalít, a veľkú mieru pri rozhodovaní zohrali nastavenia. Svet Pi sa rozbehol vo veľkom štýle, súperi nás nešetrili, naša taktika bola jasná, zomknutá partia v zomknutej formácii. Tomuto testu sme odolali a postupne sme si začali budovať meno. Nábor našej aliancie bol striktný, neprijímať neznámych hráčov, divy v žiadnom prípade, ako aj hrstka cca 30 hráčov proti prevahe 3000 hráčov. Nie jednu správu s názorom že budeme prevalcovaný množstvom som obdržal. Časom narastali naše možnosti a prehodnocovali sa plány, podotýkam všetky vážne rozhodnutia sa riešili demokratickým hlasovaním vrámci aliancie. Samozrejme nás neobyšli búrlivé obdobia a nezhody, napriek tomu všetkému sme krôčik po krôčiku išli za svojím cieľom. Nakoniec sme sa rozhodli 5 mesiacov pred spustením divov, že sa pokúsime ich postaviť. Nikdy podotýkam nikdy sme sa nepovyšovali, nevyhrážali ani nikoho nenútili robiť to čo chceme. Jediným naším prostriedkom boli činy a nie kecy. Stretol som na tomto svete úžasných protihráčov a ľutujem že nemohli alebo nechceli ďalej hrať či už pod našou vlajkou alebo proti nám. Na druhej strane som tu stretol množstvo ...... hráčov čo len štekali a nehrýzli, poprípade utiekli pred bojom. Nikdy neoľutujem deň ani chvíľu keď sme prijali medzi nás Thassosa, Gekkona, Anastasios, Bašara, Kapitána Tepláka, Morina, Pepeho, Swedda, Montenegra, Grizz lee, vlada, janciho, jaree, antharis, ?????, marko, Piera, tesara, xeničku, Undertakera, svitorku, daveho, cobolotobolo, Pavličku, mumika, a samozrejme našich priateľov Gumídci, týto všetci nám výdatne pomohli s divmi a patrí im naša vďaka. Samozrejme nechcem opomenúť ani tvrdé jadro a novších členov pôvodného element teamu, ktorý sa zhostili svojej úlohy na jednotku, ako aj hráčov čo nás opustili z rôznych dôvodov. Nebudem tu etapovite rozoberať stratégiu, rozhodnutia a veľké obete hráčov ktorý by si zaslúžili moju väčšiu pozornosť, oni to vedia a som hrdý a pyšný na každého člena našej aliancie. Spoznali sme skvelých ľudí a dúfam, že bude možnosť a mnohý z nich využijú možnosť osobného stretnutia a užili si túto úžasnú skúsenosť.
PS: Nikdy nezabudnite že je to hra, ale ani to, že len aktívnym a zodpovedným prístupom sa dajú dosiahnúť veľké ciele.

Váš nesmelý vodca a priateľ ANGINSAN.
 

DeletedUser11176

Guest
S veškerou nesmírnou nedokazatelnou poodporou suportu huráááááááááá Jste mistři a hrdinové všech světů Doufám,že jsem nic neporušil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11176

Guest
ban na 3 mesice,
červená karta platí do 19.8. a to jsou asi tak zhruba 3 měsíce jestli dobře počítám
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, karty (jak ty červené, tak i žluté) mají lhůtu platnosti 3 měsíce od udělení. Nicméně karta získaná zde na fóru nemá žádný vliv na hru, neodvíjí se podle ní délka blokace ve hře, tu se dozvíš v informačním okně při pokusu přihlásit se na daný svět.
 

DeletedUser11176

Guest
Tam se o délce blokace ale nic nepíše.Jedině,že by ta blokace byla ve světě Pí trvalá ale to mi nikdo nesdělil
 

Thasoss

Grepolis tým
Zaručeně to tam musí být. Je tam důvod blokace, délka a jméno dotyčného cheathuntera, který zablokování účtu provedl + tam je i odkaz na Support, pro odvolání proti blokaci.
Pokud ho tam fakt nemáš, neváhej se klidně na Supportu zeptat.
 

DeletedUser6659

Guest
to Thasoss, Zástupce hlavnho moderátora:

Vážený pane,
účast kteréhokoli člena supportu v samotné hře je KONFLIKT ZÁJMŮ! Nikdo z vás stín podezření nesebere a nedivte se, že jste kritizováni nebo obviňováni z nadržování alianci jejímž jste členem, zda je kritika oprávněná nebo ne, je nepodstatné. Konfliktní situace v těchto případech vyvoláváte vy sami! Kdybyste byli jen členy Support tak se do vás nikdo navážet nebude protože na to nebude důvod. Jenže čím více kolem sebe kopete tím více narůstá podezření, že nejste nestranní.
cipusik
 

DeletedUser

Guest
Dovoluji si nesouhlasit. Support se sklada z nekolika casti, jednou z nich jsou moderatori. A ti nemaji ve hre nikam pristup, nevidi nic, tickety, data..nic.
Takze nevidim jediny duvod proc by nemohli hrat kde chteji.
Pokud tu naznacujete ze maji nejakou vyhodu z toho ze s nami maji spolecny skype, ze se zname, tak nas, cheathuntery urazite!

A navic, majitele zcela jasne urcili kdo smi a kdo nesmi kde hrat. Pokud oni toto nezmeni, neni zadny duvod to menit.

Z toho vaseho prispevku je zcela jasne videt podle sebe soudim tebe. Ale ne kazdy je jako vy, jsou mezi nami lide kteri jsou cestni.

Takze abych to tu uzavrel, tady kricite naprosto zbytecne, jediny kdo by v tomto cokoliv mohl udelat sidli v nemecku a je to majitel teto hry.
Tudiz, podobne nazory smerujte jen a pouze na ne, vse ostatni je jen a pouze nesmyslny brek ukrivdeneho decka.

P.S. Doufam ze za tento uprimny prispevek dostanu ban na foru a budu od nej mit svaty pokoj.
 

DeletedUser6659

Guest
pane Albinusi, jak je vidět neumíte číst, nic z toho co jste uvedl ve vašem příspěvku, v mém napsáno není.

"Pokud tu naznacujete ze maji nejakou vyhodu z toho ze s nami maji spolecny skype, ze se zname, tak nas, cheathuntery urazite!" - to je váš výklad, já nic takového nenaznačil ani nenapsal

"Z toho vaseho prispevku je zcela jasne videt podle sebe soudim tebe. Ale ne kazdy je jako vy, jsou mezi nami lide kteri jsou cestni." - já ve svém textu nikoho neurážel a ani nesoudil, na rozdíl od vás, vy urážíte mne!

"Takze abych to tu uzavrel, tady kricite naprosto zbytecne, jediny kdo by v tomto cokoliv mohl udelat sidli v nemecku a je to majitel teto hry." - já nekřičím, zcela klidne jsem vás upozornil na problém, kvůli kterému vznikl jistý konflikt a jisté podezření. Je to snad téma na zamyšlení a snad by nebylo od věci kdybyste tohle postoupili na majitele v Německu!

"Tudiz, podobne nazory smerujte jen a pouze na ne, vse ostatni je jen a pouze nesmyslny brek ukrivdeneho decka." - a kdo tu soustavne brečí jste vy sám, jak ste napsal, cituji: PODLE SEBE SOUDÍM TEBE, plně platí na vás! Ukažte mi jeden jediný příspěvek v tomto fóru, kde brečím nebo se stěžuji!
 

Thasoss

Grepolis tým
Nezaškodilo by se s celým problémem lépe obeznámit, přečíst si i příspěvky, které byly předtím, nikoli jen přijít, něco sesmolit... protože už je to poněkolikráte to samé... pořád dokolečka. Opravdu to mělo cenu psát? Nemyslím si. Asi to začnu kvalifikovat jako spam, alá jeden z jeho významů -
Spam je zpráva, která říká to co už v tématu bylo několikrát řečeno, bez toho že by přinesla něco nového.

Začínají rupat nervy nejen Albinovi. Stačí tak málo... pochopit, že moderátor má šanci ovlivnit jednání Supportu stejnou měrou, jako kterýkoli hráč - obtěžuje se přestupek proti pravidlům hlásit. Navíc, obzvlášť člen Grepo týmu, o kterém je k tomu známé, že má tu na fóru nějakou funkci, by neměl dělat, že to nevidí a přecházet to. Dopředu tedy říkám, že v nahlašování budu pokračovat i v budoucnu, v tom mi nezabráníte... takže pokud má protihráčská strana bude mít tendence se chovat jak banda týpků z putyky, holt budou mít mí spoluhráči výhodu... protože zatím jsem měl to štěstí, že mí spoluhráči se (aspoň veřejně) chovali slušně, proto se vám to může jevit, že nám Support nadržuje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ono pokud se nejake téma pravidelně opakuje, tak to svědčí o tom, že se opravdu jedná o problém.
A reakce Albina byla opět zcela neadekvátní, plná osobních útoků. Jestli ma Albinus problém s nervy, at se tady na fóru raději vůbec nevyjadřuje.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pravidelně se tu také opakuje, že na fóru to nemá cenu řešit. Buď přes admina, který to probere s Němci, pokud to bude nutné, nebo rovnou to vzít přes Němce, kteří to poté proberou s adminem. Support, ba celý Grepo tým, funguje tak, jak mu to vymezují mantinely od Inna, s nimi my nemůžeme hýbat.
Zvrtlo se to momentálně tak, že tady už není snaha cokoli řešit, sem si lidi akorát přichází přilévat olej do ohně, na Albinův úkor.
Bylo by super, kdyby se k tomu neustále nevracelo a začali jste se řídit tím jednoduchým pokynem, který jsem jak já tak už i Albinus psali a posléze několikrát opakovali.

Jsme jen lidi, začněte to respektovat!
 

DeletedUser

Guest
Grepotým by si měl hlavně odpustit osobní útoky na účastníky fóra. Pokud to to nezvládáte, tak zvažte, jestli byste své funkce měli vykonávat.
 
Nahoru