• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

limit aliance na počet členů vím je to fuk udělají si třeba 10 aliancí kdyby bylo málo, ale do jedné 50 lidí hrůza poslední světy jsem více méně kvůli tolika lidem končil
 

Thasoss

Grepolis tým
limit aliance na počet členů vím je to fuk udělají si třeba 10 aliancí kdyby bylo málo, ale do jedné 50 lidí hrůza poslední světy jsem více méně kvůli tolika lidem končil
To je zajímavé téma k diskuzi. Můžeš ho rozvést? Případně kdo chcete, přidejte se se svými postřehy. Možná si z toho něco odneseme pro budoucí světy.
 
jaj... svet jeste ani nezacal a mne uz zas musi tahle hra nasrat...
klinkul jsem na pozvanku pres appku, postavil jsem nejake budovy i a splnil nejake ukoly...
jdu se prehlasit na pc, svet nemam v seznamu a nemuzu se tam dostat
kde udelali soudruzi z NDR chybu?
 
no
To je zajímavé téma k diskuzi. Můžeš ho rozvést? Případně kdo chcete, přidejte se se svými postřehy. Možná si z toho něco odneseme pro budoucí světy.
tak já se nechal vždy někým ukecat do aliance a z 80lidí když počítám akademky spojka nebo jakékoli interakce na fóru mezi lidmi hrálo tak 5 až 20 lidí prostě nebaví mě potom vůbec hrát, když hraje tak 10% lidí.
Takže limit tak 20,30 lidí by mohlo být optimální.
I když samozřejmě za to může vedení aliance tak s menším limitem by se o to snad mohli víc starat, protože dělat hodně sesterských aliancí by měli moc komplikované.
 
je to pravda ... do 30 lidi je ali taková přátelska a dost spolupracuje ...jak to je vyš,tak se vytrací osobní přístup ke každemu hrači a tvoří se skupinky,ktere víc spolupracují nezávisle na ostatních - to je špatně
mezi 30 hrači je lehke držet pořádek a pohodu,ale s větším počtem lidí tato pohoda spíš upadá a víc a víc lidí v ali na to doslova kaká
 
jaj... svet jeste ani nezacal a mne uz zas musi tahle hra nasrat...
klinkul jsem na pozvanku pres appku, postavil jsem nejake budovy i a splnil nejake ukoly...
jdu se prehlasit na pc, svet nemam v seznamu a nemuzu se tam dostat
kde udelali soudruzi z NDR chybu?
Měl jsem úplně to samé :D až po vypnutí průvodce se svět zobrazil na PC :D
 
je to pravda ... do 30 lidi je ali taková přátelska a dost spolupracuje ...jak to je vyš,tak se vytrací osobní přístup ke každemu hrači a tvoří se skupinky,ktere víc spolupracují nezávisle na ostatních - to je špatně
mezi 30 hrači je lehke držet pořádek a pohodu,ale s větším počtem lidí tato pohoda spíš upadá a víc a víc lidí v ali na to doslova kaká
Souhlas, proto jsme také na Deltě v 25 lidech (*SMEČKA*) skončili třetí kde byli 120členné aliance :eek:)
 
30-35 za mne ideál, více hráčů už je pruda, zmatek, spíš kontraproduktivní
a stejně reálně nikdy 50 hráčů doopravdy hrát nebude
 
tak vždy se něco najde a ptát se takhle na začátku světa je zbytečné a co se ví třeba se rozpadnou do týdne po ochraně počkáme si a uvidíme :D
 
aspoň že nevyšlo to hefaistovo požehnání nebudou dělat tak moc kotviček jak dělali na jiném světě, ale to si taky počkám jestli budou nebo ne :)
 
Skôr to je škoda. Aspoň bolo čo robiť na Mochlose, keď už si ma zobudil o 4 ráno.
smiley-emoticons-panik4.gif
 
Nahoru