• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Mochlos byla radost no... dal bych si to znovu nekdy
2 mesice intenzivniho hrani ve dne v noci... presne svet na kterem jsem se vyradil do sytosti a mohl v klidu do duchodu :D
 
jestli to bylo kluci ten bez nočního bonusu vždyť jste tam jen zakládali města tak to moc zábavné nebylo dobývali jste až teprve když jste měli dost měst co jste si vyrobili, ale co každého baví něco jiného :(
Uvidíme jak to bude tady, ale tohle je vzpoura tak snad budou i boje i když jestli bude proti komu hrát to se taky teprve uvidí
 
Nebola moc deffka na dobývanie, a kŕmiť nejakého zlatkára len bodami by bolo zbytočné
smiley-emoticons-daumendreh2.gif
 
nooo tak ja si myslim ze boju tam bylo dostatek, ostatne co si budeme lhat tys toho nasho systemu delani mest taky patricne vyuzil...
ja se tam nabojoval dost a ty myslim taky, kazdopadne tady to asi mazec bude pokud sem Lamy pojedou... budu se divat s velikou radosti :)
 
jen doufám že se nenechám ukecat do nějaké velké koalice chci si tu zahrát v malém abych neresetoval kvůli lenosti většiny lidí
 
jsem slyšel,že LAMY SE BOJÍ :D a stahli ocas a nedojdou :DDDD poměřit si síly s chudákem devastem a jeho lidmi :)

to bylo řečí a vypisování .... klasické toto ... jaký vudce -taková ali :D

Lama tym tímto ztrácí jmenovku s nápisem Královská ali vzpoury ! :D

hlavně po sobě pak prosím uklidte ty bobečky :D
 
fakt rálně by mě by mě zajímalo kolik musíš do tý hry narvat aby za dva dny měl skoro 8k skore....... :D :D :D
mohli by udělat specíální svět pro lidi co by chtěli měřit ty svý pozlacený p*ra
 
fakt rálně by mě by mě zajímalo kolik musíš do tý hry narvat aby za dva dny měl skoro 8k skore....... :D :D :D
mohli by udělat specíální svět pro lidi co by chtěli měřit ty svý pozlacený p*ra
ja zas bych rad vedel proc se nad tim furt jeste nekdo je schopen pozastavit...
a co ze do toho lidi cpou prachy, at cpou, stejne to ze mas na zacatku velke mestecko ti ani nevyhraje svet, ani prvni misto v rebricku, stejnak se kvalita hracu ukaze jindy... pak uz ti penize nestaci
pokud si nekdo mysli ze grep je pay-to-win tak jste jen slabi hraci, nic vic :)
 
Tak nebuď skrblík, a prehoď aj jemu nejaké, aby nemusel mať také závistlivé reči na internete
smiley-emoticons-freddus-pacman.gif

sry ale jsem pracující člověk a nemam absolutně žádný problém s tím že do té hry někdo cpe prachy, koneckonců bez správce bych to snad ani nezvladl hrát :D:D jde mi spíš o to že je to hra, která tě má bavit a mají tě těšit úspěchy v ní, jak někoho může těšit že je v něčem nejlepší když si to zaplatil ??
 
sry ale jsem pracující člověk a nemam absolutně žádný problém s tím že do té hry někdo cpe prachy, koneckonců bez správce bych to snad ani nezvladl hrát :D:D jde mi spíš o to že je to hra, která tě má bavit a mají tě těšit úspěchy v ní, jak někoho může těšit že je v něčem nejlepší když si to zaplatil ??
Budu se opakovat. V grepolisu si NEMUZES zaplatit za vitezstvi a zadne prachy ti vitezstvi nekoupi. Ti nejlepsi hraci zlati jen velmi sporadicky a vyhravaji diky dobre souhre aliance nebo vlastnim hernim schopnostem...
Nebo jsi jeden z tech co soudi dle prvniho tydne po ochrane kdo vyhraje?
Ja uz fakt nevim ale tvrdit ze v teto hre si nekdo zaplati za vitezstvi je uplne scestne... zadny jednotlivec nemuze porazit dobre fungujici alianci ani za vsechny prachy sveta :D
 
tak jsem se zase mrkl tady na fórum od začátku světa a pomalu se to rýsuje už se těším celkem po ochraně.
Po dlouhé době si zkouším zakladatele a snad to zvládnu abych neresetl, když jsem kvetl z aliancí kde jsem byl a měl jsem na styl hry nervy:rolleyes:
 
Budu se opakovat. V grepolisu si NEMUZES zaplatit za vitezstvi a zadne prachy ti vitezstvi nekoupi. Ti nejlepsi hraci zlati jen velmi sporadicky a vyhravaji diky dobre souhre aliance nebo vlastnim hernim schopnostem...
Nebo jsi jeden z tech co soudi dle prvniho tydne po ochrane kdo vyhraje?
Ja uz fakt nevim ale tvrdit ze v teto hre si nekdo zaplati za vitezstvi je uplne scestne... zadny jednotlivec nemuze porazit dobre fungujici alianci ani za vsechny prachy sveta :D

chápu jak to myslíš a uznávám že máš pravdu
 
ale ne to si nemyslím když chci někoho zlikvidovat tak je potřeba zlatit fullky armád aby to vzdal i když mě to moc nebaví likvidace hráčů i když někteří to potřebují
 
nevíte jak je to s téma kotvama ?? ještě sem nikdy nezačínal na začátku světa , je normální že sou kotvy jen na malých ostrovech ??
 
Nahoru