• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

ne klidně to naučím všechny.
Hráči co se jen zaregistrovali a připojili se tak po dvou dnech bez přihlášení z nich vznikají kotvy i na velkých ostrovech, ale nesmí nic postavit takže města 175 bodů po dvou dnech bez přihlášení vznikne kotva mezi 3tí a 5tou
 
já jsem do hry nedal ani korunu :) a přesto hraji jak hraji ....
nepotřebuješ vykupovat každý event a doplnovat armu skrz prachy ...
chce to jen hrat chytře a věnovat se tomu ... a hlavne byt trpělivy ...

je sice krasne byt první tyden hned první ,ale za mesíc ,dva ,rok ...tě vždy nekdo vystřídá ...

takhle postupně človek stoupá a jakmile dosáhne prvního místa,tak už tam nikoho nepustí :)
 
ale ne to si nemyslím když chci někoho zlikvidovat tak je potřeba zlatit fullky armád aby to vzdal i když mě to moc nebaví likvidace hráčů i když někteří to potřebují
sakra tak od tebe jsem takhle... hloupou? odpoved asi necekal, doufam ze si to myslel jen ze srandy protoze to tvoje zlaceni fullek je tak akorat na smich :D zlikvidujes tim tak svou penezenku ale jinak asi nikoho (viz Mochlos)
kovi, ty mas velice spatne nastaveni v hlave, rozumim, ze si chces jen zahrat a kdyz te to nebavi tak koncis, ale stejne, chybi ti premysleni vic jak jeden krok dopredu, ty vidis jen to ze tim nekoho naseres, zdeptas bla bla bla... timto pristupem jsi se dostal do toho stavu ze uz te nikdo nebere vazne a jsi jen stin toho hrace kterym jsi byl kdyz jsem ja zacinal hrat
 
tak já jsem v hlavě šílený už jsem to psal všem lepší než sebevražda je hrát si i když mi na tom nezáleží, ale sám to víš že zlacení mi problém nedělá jen to chce skupinu co to využije a na smích nevím je vás mnohem víc co bez zlacení nic nezvládnou u vás.
A stín mě samotného mi nevadí protože jsem nechtěl o ničem rozhodovat jen mi to vadilo a pak jsem resetnul když toho bylo moc.
Za poslední dva roky jsem o ničem rozhodovat nemohl aspoň si udělej obrázek po tomhle světě
 
Ahoj, jsem nový hráč a hledám kamarády. Chtěl by si někdo se mnou zahrát?

Peníze mám, ale ještě to nepřehazuju lopatou.
 
Co nám řekly první dny serveru.


kamarádi/mulťáci si postavili města na přebírky. Někteří si farmili BB zadarmo. každodenní propípnutí v noci.
No, asi jsem čekal větší kvalitu. Zkažená společnost se dostala i sem. Zlaté staré časy, kde byla čest a vzájemný respekt na denním pořádku.
 
No ja bych dal ruku do ohne za Rangers ze tam nejaci nocni pipaci nejsou a pokud jo tak zrejme jen odveta za nejakeho spoluhrace.
Kazdopadne to ze si lidi vystavi mesta je absolutne legalni a nevidim v tom zadny problem, to muze udelat kdokoliv, navic nekteri asi stale nepochopili ze svet se nevyhrava prvni tyden po ochrane...
To ze je grepokomunita zkazena uz vime nejaky ten patek, nebo spis ona neni zkazena cela ale je tam par hnilych jablek...
Kazdopadne doporucil bych zahranicni svety a pak bys pochopil jak ti tady je dobre :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Už ve středu uvedeme do hry další rozšíření filtrů pro otravné push notifikace. Nově budete moci dávat do ignorovaných i jmenovité hráče. Víc k aktualizaci tady. Takže pokud hrajete proti škodičovi, snad vám tohle pomůže. :cool:
 
Minimálně to řeší ty otravy co chodí na svet jen pipat ostatní a dělat osobní pomsty. Nemůžete si zas mutnout každého protože na to ve výsledku doplatite ale je to po dlouhé době dobrý update co něco v té hře zlepší.
 
grepolis je už tak prohnilý že nový hráči se už jen učí jak podrazit jinak nemají šanci v posledních několika světech to není o ničem jiném jen o tom kdo víc zlatí nebo jak podrazí o slušnosti se už nedá mluvit většina už jde na svět jen pro to aby bud zlatila a nebo podrážela nic jiného kde jsou časy kdy nebyla apka even max 3 x do roka a ukaž co umíš ted to je jen o penězích a proto to tak vypadá super hráči raději skončili
 
grepolis je už tak prohnilý že nový hráči se už jen učí jak podrazit jinak nemají šanci v posledních několika světech to není o ničem jiném jen o tom kdo víc zlatí nebo jak podrazí o slušnosti se už nedá mluvit většina už jde na svět jen pro to aby bud zlatila a nebo podrážela nic jiného kde jsou časy kdy nebyla apka even max 3 x do roka a ukaž co umíš ted to je jen o penězích a proto to tak vypadá super hráči raději skončili
<--- Super hráči tu pořád jsou! <---
 
grepolis je už tak prohnilý že nový hráči se už jen učí jak podrazit jinak nemají šanci v posledních několika světech to není o ničem jiném jen o tom kdo víc zlatí nebo jak podrazí o slušnosti se už nedá mluvit většina už jde na svět jen pro to aby bud zlatila a nebo podrážela nic jiného kde jsou časy kdy nebyla apka even max 3 x do roka a ukaž co umíš ted to je jen o penězích a proto to tak vypadá super hráči raději skončili
JAK ŘÍKAŠ :DDD tyden od začatku sveta a stále jsou chvíle,kdy je vykoupeno několik desítek tisíc na tržišti .... neskutečny :D

a to je to 5.rychlost .... nechapu to :D ...nemam asi dost čapích hnízd,tak mi to nedochází :D
 
Co nám řekly první dny serveru.


kamarádi/mulťáci si postavili města na přebírky. Někteří si farmili BB zadarmo. každodenní propípnutí v noci.
No, asi jsem čekal větší kvalitu. Zkažená společnost se dostala i sem. Zlaté staré časy, kde byla čest a vzájemný respekt na denním pořádku.

Tak na začátku jsem se smál, teď jen kroutím hlavou k čemu takhle hra (určená k zábavě) je.

*Northern Rangers* od začátku vypadají, že to jsou dobří hráči a že to sem přišli vyhrát. Jenže od začátku je více než jasné, že si od kamarádů nebo z druhých účtů vystavují města a sami si vyrábějí bitevní body.

Nestačí že mají 17 hráčů v top 20. Začali nabírat i další hráče z aliancí, které se rozpadly.
Na začátku světa měli v profilu, že už nenabírají, aby také nechali vzniknout "protivníky". Razí si tu absolutně nejlehčí cestu k vítězství bez téměř žádného boje dokud tím nezískají tak obrovskou výhodu, že už to pak žádný boj vůbec nebude.

Co Vás na tomhle baví?
Jestli takhle hrajete na každém světě, tak jste spíš k smíchu

Farmáři z Naxosu Zemoon a M0rrisek, ze serveru kde to fungovala jak má.
 
No ja bych dal ruku do ohne za Rangers ze tam nejaci nocni pipaci nejsou a pokud jo tak zrejme jen odveta za nejakeho spoluhrace.
Kazdopadne to ze si lidi vystavi mesta je absolutne legalni a nevidim v tom zadny problem, to muze udelat kdokoliv, navic nekteri asi stale nepochopili ze svet se nevyhrava prvni tyden po ochrane...
To ze je grepokomunita zkazena uz vime nejaky ten patek, nebo spis ona neni zkazena cela ale je tam par hnilych jablek...
Kazdopadne doporucil bych zahranicni svety a pak bys pochopil jak ti tady je dobre :)

§2) Použití účtu


Každý hráč může hrát na každém světě pouze s jedním účtem. Hráči nemají dovoleno používat jiné účty ostatních hráčů.

Účet může být věnován jiné osobě pouze přes písemnou žádost týmu, který může změnu zamítnout. Jakmile je změna jednou schválena, již ji nelze změnit zpět.Je zakázáno používat účet pro finanční zisk.

Jelikož je hra lokalizována v několika jazycích, hráči by měli vždy používat češtinu v této verzi, toto platí, ale není omezeno na zprávy, hráčské profily a podobně.

Reklama v jakékoliv podobě je zakázána, to zahrnuje užití jakéhokoliv způsobu k doručení hromadných zpráv.


Příklady:
  • Je povoleno dvěma hráčům použít stejné způsoby připojení za předpokladu, že každý hráč kontroluje pouze akce svého vlastního účtu.
  • Každý hráč sdílející způsoby připojení musí dodržovat pravidlo §3.
  • Je zakázáno hrát za jiného hráče, i když je dočasně nepřítomen.
  • Je zakázáno přihlásit se na účet jiných hráčů.
Jo jo je to legální :D. A v noci pípali Vikingové, teda teď už Rangers Academy :p.

Nic my s Morrisem chápem, že je to velmi efektivní jen se liší náš pohled.. Vy sem jdete pro další pohár do vitríny a my si tu chceme dobře zahrát. Rozumím tomu, že už jste těch světů hráli tolik, že prostě jen počítáte trofeje a čistě pragmaticky jdete pro další.

Jak píšeme s Morrisem výše, svět se sice za týden nevyhrává, ale když někdo získá tak enormní výhodu (ke které vy rychle směřujete) a ještě tak brzo při takové rychlosti světa.. Budou to jatka :).
 
Naposledy upraveno:
Nahoru