• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

No, asi takhle, myslel jsem si že se nebudu zapojovat do debat, už jen protože někteří tu hru nějak moc žerou jak se říká, ale co mne opravdu pobavilo, když hráč (on určitě pozná koho myslím) se pozastavuje nad tím, že Rangers nabíraji lidi či zakládaij akademku ale sám je v alianci která uzavírá spojka či DoNy :eek:) A netvrďte mi že to je něco jinýho. V podstatě není. A nařknout někoho o jakýmsi vyrábění bodů? Stačí nahlásit z podezření z podvodu a ne tu hru tak "prožívat". Hezký den přeji.
 
Já jsem rád že tady vidím stále víc a víc lidí.
Nedá se asi čekat že mezi nepřáteli počas světa se budou řešit jen pěkné témata ale pokud se tady bude diskutovat slušně i třeba o kontroverzních témach tak je to podle mě fajn.
 
Já jsem rád že tady vidím stále víc a víc lidí.
Nedá se asi čekat že mezi nepřáteli počas světa se budou řešit jen pěkné témata ale pokud se tady bude diskutovat slušně i třeba o kontroverzních témach tak je to podle mě fajn.

Počkej, v době kdy jsme tohle začali řešit jsme žádní nepřátelé nebyli :)
nepřátelé jsme začali být v době, kdy se založila akademie kam šli hráči se kterýma jsme se mydlili od 14.1.
 
Je pravda, že jsem tu popsal situace, které mi při hraní nevyhovují. Bylo by tedy fér, abych se podělil i o místo kde bych hrál opravdu s chutí.

- svět na kterém by bylo 150-200 lidí (ono jich tu stejně o moc víc není)
- pro vstup do světa by byla třeba registrace (tvůj účet by schválil admin) a hráč by musel splnit požadavky (například 50k greskóre). Můj cíl je tím předejít co nejvíce případům, že někomu kamarád vystaví město.. Samozřejmě v malé míře se to bude díť asi vždy..
- při startu světa začnou všichni předem registrovaní hráči v jednu chvíli na náhodném místě (po startu se již nebude možné připojit a nebudou vznikat další ostrovy se zemědělkama) případně by bylo možné si předem říci blízko kterých hráčů člověk chce začínat, požadavek by však musel být oboustraný..
- aliance by měli maximálně 10 členů
- svět skončí ve chvíli, kdy zbude pouze jedna aliance a všichni hráči mimo tuto alianci budou "eliminováni"
- ve chvíli kdy hráč ztratí své poslední město je "eliminován" tedy definitivně vyřazen ze světa
- není možné provést restart, pokud chce hráč opravdu skončit, jednoduše zaklikne, že už na světě nechce pokračovat a jeho účet zůstane přesně takový jaký ho opustil.. je to ovšem nevratný proces, hráč úž se na svět nebude moci přihlásit. (v alianci už se nestane, že se někdo naštve a restartuje, takto budete mít náskok pobrat jeho města, také se tím nebude dát vyhnout vzpouře od jiného hráče..)
- rychlost světa, rekrutování a rychlost jednotek (u toho nemám nějaké extra preference) jen morálku nemám moc rád a nemá ani význam, když všichni začnou na stejno (akorát by se při dobývání zneužívala)

Na takovém světě by vznikla spousta zajímavých malých aliancí, které by spolu různě udržovali spojenectví, DoNy nebo zrady a válečné vztahy, ale nakonec by stejně mohla vyhrát pouze jedna aliance o maximálně deseti členech. Případně by svět mohl skončit ve chvíli, kdy zbude posledních 10 hráčů..

Určitě to má nějaké mouchy a budu rád za Vaše připomínky a vylepšení :)

ZEMOON
 
Nerealne!
Jak by se pak rozsirovali uzemi?
200 hracu znamena 10 plnych ostrovu a pak co :D
Hele me prijde ze tady i s kolegama resite uplne nepodstatne veci, ktere ve finale nemaji na uspech takrka zadny vliv.
 
Hezký ZEMOONE, ale víš co bych já viděl raději a je to mnohem reálnější? Olymp! A nebo konečně něco jiného než dominanci, popřípadě aby se do dominance rátali i ostrovy bez vesnic. To je výčitka č.1 proti dominanci, redukuje mapu jen na vesničkové ostrovy. A odebírá taktický prvek spolupráce na divech, místo toho můžeš mít ally plnou sólistů a jediné na čem záleží jsou počty měst. Olymp se mi v tomto líbil nejvíc, tam na taktizování s ostrovy i alianční koordinaci záleželo nejvíc a skutečně z toho byl cítit ten multiplayer. Jako Pandosia se mi svojí rychlostí líbí a proti dominanci jako takový nic nemám, ale dominance kde by platné ostrovy byli i některé bez vesnic by byla podle mě mnohem lepší.
 
No :D tolik probdenych noci co mě stál ten svět s Olympem bych asi nikomu nepral
Je to opravdu velice zajímavý styl zakončení avšak má i jisté mouchy. Ale hlavně je extrémně náročný na čas... Tedy nevím jak to bylo na těch světech co jste hráli vy ale Hermonassa byla hodně velký masaker. Tu výhru si cením ze všech asi nejvíc páč vím kolik energie mě to stálo.
 
Já jsem Olymp nezažil, ale zní to dobře :D. Také bych chtěl, aby se více využívaly malé ostrůvky. V té mé vizi co jsem popisoval, jsem právě myslel, že už by nebyly další velké ostrovy, ale mohlo by se jezdit na ty malé. Nebo soupeřům brát města..
Jinak vzpouru hraju poprové a musím říct, že se mi teda více libí dobývání. Tady to jsou takové zákopové války mi přijde :D. Nebo ještě nemám ty zkušenosti. Každopádně by to chtělo nějaký nový třetí systém :).
 
Jakoby Olymp je určite super ale chtělo by to nějaké úpravy. Třeba nějaký cooldown na dobývání malých chrámu pokud tvoje aliance nějaký dobyje (což se ale dá obejít nějakou rezervní Ali) bohužel. Každopádne point je že se časem ten svět zvrhne na zběsilý hon po chrámech a na války mezi Ali se trochu sere.
Taky se mi nelíbí že jako obrana jsou Olky praky koně a podobne ptákoviny nevím koho nápad to byl ale zase se to zvrhlo na hromadné farmeni BB na chrámech.
Já bych klidně dál že za útoky na chrámy nebudou BB a basta. Protože to pak bylo jen věčne rozbíjení olek o chrámy protože to dělal každý a kdybych to nedělal tak bych na tom prodělal brutálně ikdyz to byl nesmysl.
Taky bych možná zavedl to že pokud se rozbije obrana chrámu a nebude dobyt tak se bude postupně znovu obnovovat.
Další věcí mě teď nenapadají ale tohle by možná pomohlo ten systém víc vybalancovat aby neměla každá Ali 3 akademky a v každé plný počet jiných typů chrámu jako jsme měli my - rekrutovaci, off a deff Ali které každá měla plný počet 6 chrámu a jen jsme předskakovali dle toho co jsme akorát potřebovali.
Taky by to pomohlo řešit ten pitomý hon na BB co se dělal na té obraně chrámu a pak se nebojovalo mezi sebou páč ty chrámy brutálně vynášeli tak načo plytvať offku na protihráča... Vtipné bohužel to tak bylo a bylo by ještě hloupější to nedělat protože bychom na tom ten svět prohrali
 
Rangers mají předse akademku!!!
Co chcete jak mají proti vám předse hrát když máte 10 hráčů nad limit!!!
Nemožné :D :D :D
 
Budu muset udělat pro nepřátelské ali nějaký nábor dobrých hráčů,aby jsme měli s kým hrát :)
jim to tam tak končí z důvodu "alianční DON/SPOJKO politiky" s celým světem takovým stylem,že nakonec budou říkat.že jsme byli v přesile my :DDDD

berou každého :D AT MAJÍ CO ROZEBÍRAT :D
střílet do vlastních to je nej :DDDDD


Interní komunikace u lam a vědatorů:
KOLEGO NECHCEŠ KONČIT ? ...MÁŠ PEKNÁ MĚSTA A JÁ MAM DOST SLOTŮ :D



co se stane,až dojdou neaktivci?.... lamy začnou Z NUDY resetovat :D
 
nezobrazuje se mi jeskyně, nejde ani zbourat ani ukládat, vůbec jí nevidím, netušíte někdo, čím to může být?
 
Koudy chválit se cizím peřím je hodně snadné...a teď nemyslím tím to že ty osobně jsi nezabral ani jedno z těch 29 měst. Myslím to že oba víme jakou politiku jste tam zas rozehráli a že se to zvrhlo na "Cely svět vs Rangers"... Takže bych byl rád že jsem rád.
Se tady těšíte že 21 měst od Rangers zatím co oni vám rozebírají spojence 5x tak rychle :eek:
 
Naposledy upraveno:
koudi ... tvůj soused si koupil nove BMW .... to je frajer co ?!!!

bydlíš vedle něho,tak si mu jistě přispěl :D uplně stejný příměr,když ty ,ktery pouze na světě "jsi" sdílíš práci ostatních,kteří bojují za tebe

krasný ukazovat staty - taky dokážu

https://grepodata.com/player?world=cz78&id=569588

najděte 10 rozdílů.... jeden plácá pantem a druhého celý svět plácá...

až budeš v přední linii,tak tyto staty budou pro tebe mít váhu ..
 
Nahoru