• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Odcitoval si tu nějaký paragraf ale jen si potvrdil že mám pravdu tak pak nechápu na co to bylo dobré
Proč bych nemohl vystavět město kamarádovi.
Jinak já tam nehraju takže nevím detaily každopádně dost z Rangers sestavy znám a dal bych za ně ruku do ohně... Ne všechny ale
 
nevím co se ti nelíbí ...nemáme jediného spojence a čistě hrajem...je to dominance...
kdo ví co znamena dominance skrz počet mest,tak musí chápat to co děláme ...

a ta vystavba měst.... když daného hrače svet nezaujme máme psát nepříteli,aby si poslal kl a náš hráč resetl před jejím dopadem,aby to bylo fér ?

radeji hrajte jak nejlepe umíte ... a neřešte ostatní
pěkný den
 
Mori, ja se tady nebudu pretvarovat ze me svet nezaujal a podobne ptakoviny. Ja jsem tam sel s tim, ze si pokecam se starymi znamymi a pak mesto predam. Ja se ale ptam, KDE je napsano ze se to nesmi?
Ver mi ze na grepu se da zaroven i si schuti zahrat ale zaroven i vyhrat a nepotrebujes na to hrat jak totalni prase. Ale jo, vzdy je jednodussi se vymluvit na soupere ze hral prasacky... nikdy to neni vase chyba, vzdy to predse musi byt chyba toho druheho :) Tohle uz posloucham tolik let, furt to same.
 
Aha, takže 11.1 začal svět a 12.1 jim už stačil pokec, přestalo je to bavit a tak dali reset a města jim nechali :D
Teď tu o karkulce prosím ..
 
On písal ale o sebe, nie o ostatných. Inak 12.1 sa dobyli len dve mestá, z toho jedno bolo hráča Cobra1, ktorý chcel zmeniť pozíciu, tak hodil reset. A to druhé mesto bola čistá náhoda. Ale, ako písal Endrew. Vždy je lepšie vyplakávať o tom, že tá druhá strana je tá zlá, ako si priznať svoje chyby. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud máte podezření, že dochází k porušování pravidel hry, oznamte nám to na herní podporu, abychom to prověřili. Cosi ale jen tak veřejně naznačovat není vůči dotyčným fér.
 
Aha, takže 11.1 začal svět a 12.1 jim už stačil pokec, přestalo je to bavit a tak dali reset a města jim nechali :D
Teď tu o karkulce prosím ..
Aha, takze kazdy reset ide automaticky na nase triko, pretoze za vsetko moze Pepa a Rangers... vubec jsem nemluvil o tom presne v predchozim prispevku. Takze ty jsi z toho ze Cobra1 (vudce Unseen) a nejaky random typek resetli usoudil ze je to nase prace a ze se snazime si timto ziskavat vyhodu :D boze muj, co se tady jeste ja nedovim :D
Prosim te, uz radsi nic nerikej protoze budes jeste za vetsiho hlupaka nez jsi ted (pri vsi ucte) ... ale delas si to sam
 
Já jsem proti Vám nikde nebojoval. ukaž mi ty moje chyby prosím...

Přišel jsem si tady kliknout a jen mluvím o tom v jakých blátě to je.
 
Pokud máte podezření, že dochází k porušování pravidel hry, oznamte nám to na herní podporu, abychom to prověřili. Cosi ale jen tak veřejně naznačovat není vůči dotyčným fér.
Tady nic není proti pravidlům. Dají restart a zaberou město.

Takže ještě než skončí ochrana mají o 40 měst v alianci víc než kdokoliv jiný. Nevidím v tom problém.
 
Tady nic není proti pravidlům. Dají restart a zaberou město.

Takže ještě než skončí ochrana mají o 40 měst v alianci víc než kdokoliv jiný. Nevidím v tom problém.
JAKYCH 40 mest, KDE? Myslis ty zalozene na skalach nebo na kotvach po uplne RANDOM hracich... aha takze uz ani to nesmime delat?
Bez si prosim klikat jak pises vyse a neplacej tady nesmysly prosim.
Tohle me dokaze vzdy vytocit, kdyz nekdo tady takovymito argumenty osocuje ostatni. Pak ja se ani nedivim ze vuci Pepovi se vytvorila takova vlna nenavisti a kazdy chce jeho hlavu, kdyz si tady lidi jako ty vytvari nesmyslne pribehy o tom jak podvadime a nehrajeme fer a za vse muze Devastator.
 
Aha, takze kazdy reset ide automaticky na nase triko, pretoze za vsetko moze Pepa a Rangers... vubec jsem nemluvil o tom presne v predchozim prispevku. Takze ty jsi z toho ze Cobra1 (vudce Unseen) a nejaky random typek resetli usoudil ze je to nase prace a ze se snazime si timto ziskavat vyhodu :D boze muj, co se tady jeste ja nedovim :D
Prosim te, uz radsi nic nerikej protoze budes jeste za vetsiho hlupaka nez jsi ted (pri vsi ucte) ... ale delas si to sam

Takže takto ok ..

První dobývání tak nějak v rámci všech ali začalo 15.1 .. to už Lojzíkové měli 10 takto získaných měst z toho 7x duch (proč to nemají i ostatní ali v takovém počtu? asi náhoda) u těch zbylých 3 měst si hráči sundali ochranu, z jakého důvodu? Asi opět udeřila náhoda, ale zase jenom u vás a nikde jinde .. je to nějak moc náhod, které jsou jen u vás a u žádné jiné ali .. velmi pozoruhodné

Jinak je mi relativně jedno, že hrajete jak prasáci, na dalším světě se přizpůsobím, oslovím své známé přes vpn, aby mi postavili města, věnovali na začátku pár BB, abych mohl třetí herní den, kdy jsou všichni ještě v ochraně, mít téměř 9K bb a mohl tak vesele zabírat co hrdlo ráčí :D
 
Ano, skutecne je to jen nahoda, jinak bych o tom vedel, to mi ver!
Takze vam oboum gratuluju, prave jste se sami zmanipulovali na zaklade nejake silene teorie kterou jste si vymysleli sami v hlave.
 
Mám pocit, ako keby som čítal názory od ľudí, ktorý sa zvyknú vyjadrovať poď nejakým príspevkom na facebooku o očkovaní alebo korone. Vždy budú mať svoju pravdu, aj keď dostanú pádne argumenty, či fakty. Takže ja radšej túto konverzáciu pre svoje vlastné mentálne zdravie opúšťam. Nech sa Vám darí, a majte sa pekne :)
 
Ano, skutecne je to jen nahoda, jinak bych o tom vedel, to mi ver!
Takze vam oboum gratuluju, prave jste se sami zmanipulovali na zaklade nejake silene teorie kterou jste si vymysleli sami v hlave.

Tato "vymyšlená" teorie vychází ze statistik/databáze (říkejte si tomu jak chcete), které jsou veřejně dohledatelné a nevychází zrovna krásně pro vaši stranu .. bohužel

PS: nemusím ani nic vymýšlet a je to do očí bijící
 
Člověk se jen tak ze zajímavosti podívá na hráče "Endrewko" (v žebříčku) a vyjedou mu tam další tři jména .. velmi zajímavé

Takže, když si příště budeš zakládat další účty, tak vynech prosím své jméno, takto je to příliš okaté .. děkuji
 
Bože Ty musíš mať neskutočný prievan v hlave..tie mestá sú na mori 44. A ešte k tomu všetky sú vystavané na 197 bodov, z ktorých sa kotvy ani nevytvoria.. A najvtipnejšie na tom je, že boli vytvorené 15 minút späť. :) Neskutočná náhoda. Ani by som sa nedivil, keby to urobili tvoji spoluhráči, len z toho dôvodu, aby ste mali pravdu.
 
Nahoru