• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Bože Ty musíš mať neskutočný prievan v hlave..tie mestá sú na mori 44. A ešte k tomu všetky sú vystavané na 197 bodov, z ktorých sa kotvy ani nevytvoria.. A najvtipnejšie na tom je, že boli vytvorené 15 minút späť. :)

Pouze tvrdím, že to je zajímavé .. kdo ví, kolik dalších takových tam máte ..
 
:D asi mam nejakeho fanouska... mam takovy pocit ze to bude tvuj kolega, pac ty ucty vznikli v posledni hodine, takze nekdy v dobe co jsme se tady chytli
Ja jen zopakuju ze ja na tom svete uz nehraju a nemam zajem jakymkoliv zpusobem zasahovat do deni na tom svete.
 
Endrew to je zbytočné, takýmto ľudom to nevysvetlíš nikdy. Oni majú svoju pravdu, ale realita ich vôbec nezaujíma. Idú sa oháňať našou kvantitou, ale to, že majú sami DoN s Unseen už nevadí. Veď to, že majú zdielané ostrovy, absolútne nič neznamená. Ďalej, že sme zakladali na začiatku mestá na skalkách a potom poctivo v noci chytali kotvy, ich nezaujíma tiež. Pre nich sme si tie kotvy vytvorili aj tak sami. :) To, že im tu Kovi napísal "návod" ako na to, je už vedlajšie. To, že Kcal je zlatkár, preto mal zo začiatku tolko bb je tiež vedlajšie. Alebo Apokalypso (tiež zlatkár), ktorý dostal na začiatku prozírky za výročie. My sme im tie bb darovali, pretože všetci sme mali plno jednotiek, aby sme si ich ničili sami.
Klasická multiplayer hra. Protivník není nikdy dobrý, ale vždy hraje nefér a podvádza.
 
Ano, ja vim. Hloupost je jedna vec, ale aby nekdo vytvarel ucty s nazvem "Endrew úd" a pak se CISTE NAHODOU hned potom timto ohanel na forku? To asi taky nebude nahoda ze ano? Jedna vec je tady tlachat hlouposti na forku, ale vec druha vytvaret urazlive nazvy uctu cilene na mou osobu jen proto, ze jsem nesouhlasil s neci "pravdou" a snazil se hajit svoje pratele.
Takze pro dotycne aby jste vedeli - ja nejsem zadna urazliva baba co ted bude plakat do polstare doma ze ho nekdo nazval udem a podobne. Ale taky si tady nenecham takovymito mentalnimi atlety slapat po hlave a spinit moje jmeno.
Celou vec posunu na support a pokud jste si pri tom vytvareni nedali pozor tak mate smulu panove.
OPRAVDU JSTE ME NASTVALI TED TIMTO! A to nechcete...
 
A já myslel že už jsi na serveru ukončil pokec tím že jsi pomohl kámošům s městem. Kdyžtak ať to pozvou znova. Město se bude hodit. Zase příležitost pokecat na serveru
 
Endrew to je zbytočné, takýmto ľudom to nevysvetlíš nikdy. Oni majú svoju pravdu, ale realita ich vôbec nezaujíma. Idú sa oháňať našou kvantitou, ale to, že majú sami DoN s Unseen už nevadí. Veď to, že majú zdielané ostrovy, absolútne nič neznamená. Ďalej, že sme zakladali na začiatku mestá na skalkách a potom poctivo v noci chytali kotvy, ich nezaujíma tiež. Pre nich sme si tie kotvy vytvorili aj tak sami. :) To, že im tu Kovi napísal "návod" ako na to, je už vedlajšie. To, že Kcal je zlatkár, preto mal zo začiatku tolko bb je tiež vedlajšie. Alebo Apokalypso (tiež zlatkár), ktorý dostal na začiatku prozírky za výročie. My sme im tie bb darovali, pretože všetci sme mali plno jednotiek, aby sme si ich ničili sami.
Klasická multiplayer hra. Protivník není nikdy dobrý, ale vždy hraje nefér a podvádza.

Když vidím, že soupeř hraje férově, tak ho respektuji a má můj obdiv, ale když vidím, že musí využívat nekalé praktiky, tak to pak není respektu hodný soupeř, ale prasátko ..
 
nevím co se ti nelíbí ...nemáme jediného spojence a čistě hrajem...je to dominance...
kdo ví co znamena dominance skrz počet mest,tak musí chápat to co děláme ...

a ta vystavba měst.... když daného hrače svet nezaujme máme psát nepříteli,aby si poslal kl a náš hráč resetl před jejím dopadem,aby to bylo fér ?

radeji hrajte jak nejlepe umíte ... a neřešte ostatní
pěkný den
To je ten čistý pragmatizmus o kterém jsem mluvil a já mu rozumím.. Jen říkám, že když to budete přehánět (a už to přeháníte) tak se vám tu na to vykašlem a vy nebudete mít s kým hrát :). Nerozumím tomu proč je tu tak horko :D
 
Ono nemá cenu se zde rozčilovat nad těmi mulťáky. On je to samozřejmě nějaký "známý". Dokud supp nezačne řešit boty, které má v první dvacítce každý druhý (nikoho konkrétně nemyslím, číslo je smyšlené též, jen naznačuji, že je zde rozšířený nešvar, který je mnohem horší), tak je tohle téměř až irelevantní.
 
Jáj to je fakt sranda to číst tu jak jsou tu lidé závistiví že někdo umí prostě hrát a oni ne a chtěli by být jako ti co to umí :D akorát nám tu lichotíte.
 
Ja nevim jake praktiky se pouzivaji na vzpoure, se kterou mas ty vetsi zkusenosti, ale ja osobne neznam cloveka co by me nekdy priznal ze ma bota.
Vim ze existuji ruzni boti - na farmeni vesek, na casovani, na pipani atd... ale popravde za lidi se kterymi ja jsem uzce spolupracoval rucim, ze nic podobne nepouzivaji. Nevim jak bych treba mel z toho hrani radost, kdyz by vlastne vse podstatne za me delal nejaky skript.
Kazdopadne, vsechno se da odhalis POKUD SE CHCE. Je rozdil mezi tim kdyz neco ovlada skript a kdyz to ovlada hrac, to proste musi jit poznat. Ale ano je pravda ze uz tu byli velke kauzy, kazdopadne vsechny mam jen z druhe ruky, sam jsem nikdy nebyl ucastnikem.
 
;)
Ano, skutecne je to jen nahoda, jinak bych o tom vedel, to mi ver!
Takze vam oboum gratuluju, prave jste se sami zmanipulovali na zaklade nejake silene teorie kterou jste si vymysleli sami v hlave.
Endre promiň, ale už jsem pár světů proti vám hrála (na dobývku) a skutečně to náhoda není. Jinak byste nedostali ban, takže tyhle pohádky prosím vyprávěj svým dětem před spaním ;)
 
Jo, samozrejme vim na co narazis ale vez, ze ted michas hrusky s jabkama, ikdyz to neni tvoje chyba, jelikoz to co se tehdy na nejmenovanem svete stalo nebylo kvuli tomu co si vsichni mysleli ale kvuli necemu jinemu... lidi co meli, vedi co bylo ve veci. Kazdopadne i pro me to byla tehdy cenna lekce a pozdeji jsem si dal pozor abych pravidla dale neporusil.
Kazdopadne, mohu se zarucit, ze ZADNE cilene "delani kotev" ani umyslne resetovani hracu ci praskani bublin ze strany Rangers nebylo, aspon tedy nebylo podporovano vedenim, pokud si jednotlivec neco podobneho udelal a nerekl o tom tak to uz nevim, ale ja jelikoz jsem byl v centru deni, muzu zarucene rict, ze nic podobneho se na pravde nezaklada. Jedine co, tak jsem ja a mozna max 3 dalsi hraci postavili mesto nekomu dalsimu, ale taky to nebylo v masivni mire jako tady kolegove prezentovali.
 
Ja nevim jake praktiky se pouzivaji na vzpoure, se kterou mas ty vetsi zkusenosti, ale ja osobne neznam cloveka co by me nekdy priznal ze ma bota.
Vim ze existuji ruzni boti - na farmeni vesek, na casovani, na pipani atd... ale popravde za lidi se kterymi ja jsem uzce spolupracoval rucim, ze nic podobne nepouzivaji. Nevim jak bych treba mel z toho hrani radost, kdyz by vlastne vse podstatne za me delal nejaky skript.
Kazdopadne, vsechno se da odhalis POKUD SE CHCE. Je rozdil mezi tim kdyz neco ovlada skript a kdyz to ovlada hrac, to proste musi jit poznat. Ale ano je pravda ze uz tu byli velke kauzy, kazdopadne vsechny mam jen z druhe ruky, sam jsem nikdy nebyl ucastnikem.
Tak tím pádem tvé záruky za moc nestojí.
Btw - Devast jednou psal, že mě chceš na MUNI konfrontovat v reálném životě, tak musím upozornit, že jste tenkrát našli mého špatného jmenovce.
Edit. již jsme nejlepší přátelé
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
Zdravíme všechny hráče Pandosie!

Sledujeme zdejší diskuzi a její průběh nás přiměl se do ní vložit, abychom předešli další eskalaci a vzájemnému očerňování se. V prvé řadě ale chceme poděkovat všem za zájem o poctivou hru. Dodržování pravidel hry neustále hlídáme, nicméně provedli jsme kontrolu všech účtů, které jste považovali za podezřelé, a v dalších kontrolách budeme průběžně samozřejmě pokračovat. Výsledky šetření bohužel nemůžeme sdílet.

Řešili jste tuto situaci:
Na ostrově není možné založit město, neboť sloty jsou přístupné pouze pro pozvání hráče. Hráč A proto pomocí pozvánkového odkazu pozve hráče B k sobě na tento ostrov. Hráč B posléze restartuje svůj účet, aby záměrně uvolnil své město duchů hráči A, který ho dříve pozval.

Po interní diskuzi jsme došli k závěru, že toto herní chování neodporuje zásadám fair-play, a je tedy možno tuto strategii uplatňovat. Je ovšem nutné dodržet tyto podmínky:
  • Žádný hráč nesmí v jediný okamžik vlastnit více herních účtů na stejném světě.
  • K jednomu účtu nesmí přistupovat více než jeden hráč (fyzicky existující osoba).

Celá pravidla hry můžete najít zde. Pokud během hraní narazíte na chování, o kterém se domníváte, že pravidla hry nesplňuje, oznamte nám prosím toto své podezření na herní podporu. Nikdy to neřešte prostřednictvím veřejných komunikačních kanálů, vč. herního fóra. Pokud se vaše podezření nakonec neprokáže, dotyčný hráč není schopen očistit své jméno a my mu s tím z důvodu ochrany osobních údajů také nedokážeme pomoci. Z obdobných důvodů se také vyvarujte diskuzím o banech - kde, kdo a za co dostal ban - nic z toho na fórum nepatří a může to být odstraněno či potrestáno.


Děkujeme za respektování a přejeme příjemnou hru!

Tým hry Grepolis
 
Dnes v noci jsme tady například měli událost kdy hráč s 2000 městem dá v 01:58:01 restart, město se promění v město duchů a ve 02:15:14 už je hráčem město obsazené. Jelikož v tenhle čas není úplně normální ''spolupracovat'', možná se podívejte i na:

§7)
Užití proxy a jiných způsobů zatajení připojení mezi hráčem a serverem je zakázáno, ve výjimečných případech může hráč požádat o výjimku.
 
Po interní diskuzi jsme došli k závěru, že toto herní chování neodporuje zásadám fair-play, a je tedy možno tuto strategii uplatňovat. Je ovšem nutné dodržet tyto podmínky:
  • K jednomu účtu nesmí přistupovat více než jeden hráč (fyzicky existující osoba).

Dobrý den, mohl bych se zeptat na základě čeho tohle tvrdíte? Prostudoval jsem si víckrát celé pravidla hry a nikde jsem žádný limit jedné fyzické osoby na účet nenašel. Právě naopak, z mých zkušeností s hrami InnoGames jako jsou Divoké kmeny je tzv. dualování plně v souladě s pravidly. Prosím opravte mě pokud se pletu, ale §2 ani §3 tohle vysloveně nezakazujou a podle zásady in dubio pro libertate by tohle nemělo být trestáno. Prosím teda dokladovat, na základě čeho by měla platit tahle podmínka jedné fyzické osoby na účet.
 
Nahoru