• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

@ječasher tak zas uznej že nebylo by fér aby mečíky za Pandosii získali hráči jako Ty nebo strapati41 .. online nonstop, vypisovat hlouposti ale herní aktivita nikde, 5 stránek vzpour ale deffka byla doma.
Jo a u Rangers všechno fungovalo jako po staru a proto @Em0py1987 musel přebrat organizační agendu a řídil polovinu aliance a Arci měl řídit druhou.. jojo, všechno totálně funkční.

@kostič 69 díky za gratulaci, mečíky potěší vždy
 
No nic, lidi tahle konverzace uz smeruje do kytek... co melo byt receno, receno uz bylo
Uz je to jen bezhlave osocovani jeden druheho, straci to aspon jakou-takou uroven... uz to asi nechme
Uz je to jako je, verim ze kazdy si nazor udelal podle sveho uvazeni a vic bych to neresil
Uz ponekolikate opakuju, je to jen hra :)
Emoce uz trochu vychladli, vcera byla ta debata hodne pod navalem emoci a i ja jsem to mozna prehnal... timto se omlouvam.
Nazor mam furt stejny ale nekdy je asi lepsi byt sticha :)
Jedine co me mrzi je, ze pokud v Rangers nebylo vse v poradku, meli jste se pokusit to v prvni rade vyresit interne a promluvit si o tom, vyjasnit si to, coz se nestalo bohuzel :(
 
@ječasher tak zas uznej že nebylo by fér aby mečíky za Pandosii získali hráči jako Ty nebo strapati41 .. online nonstop, vypisovat hlouposti ale herní aktivita nikde, 5 stránek vzpour ale deffka byla doma.
Jo a u Rangers všechno fungovalo jako po staru a proto @Em0py1987 musel přebrat organizační agendu a řídil polovinu aliance a Arci měl řídit druhou.. jojo, všechno totálně funkční.

@kostič 69 díky za gratulaci, mečíky potěší vždy
Bingo, na první našlápnutí. Celou dobu kdo tu vypisuje hlouposti jsi právě ty, předně o tom jsem psal, zmetek který poukazováním na druhé se snaží otáčet pozornost jinam. Nezklamal jsi a přesně jsi vystihl o čem jsem psal. I když jsem myslel že nebudu něco komentovat že to je zbytečný. Ty máš to nejmenší právo něčí aktivitu hodnotit, TRPO rozesláno a když jsem končil kvůli takovým křivákům jako ty tak mi začali deffku vracet, prostě se některým hráčům z tebe udělalo špatně. Jako mne. Neobhajuj neobhajitelný. Myslím že svojim počínáním jsi se dostal na vrchol "charakterů", které tu kdy prošli grepolisem. Uklid si tu fůru hnoje před vlastním prahem a neukazuj na jiný.
 
@ječasher řekl bych že nyní už zbytečné to řešit. Sere mě to úplně stejně už jen s toho důvodu že jsem doufal že by to mohl být pro mě první svět, kde by konkurence a rival vydržel do samého konce světa. Bohužel se tak nestalo, což mě mrzí. Nezbývá už nic jiného než pogratulovat vítězům a jít dál
 
@Endrewko ale to se stalo, byl i call s Devastem, kde se nám omluvil že nás sem tahal a že myslel že to časově bude dávat, jinak by nás sem netahal. (Což byl mimochodem hezkej krok který oceňuju).
Jako já rozumím že to může vypadat dost blbě, ale zkus se na to podívat z jiné strany. Kluci tady jeli na 130%, zlatili jako krávy, Arci držel sever proti kovimu a Lamám zároveň a to sám (SkyFalla nepočítám jako hráče, on je spíš takovej lifestylovej influencer), Chá a spol se šli roztrhat proti lamám na jihu ... a pak nám devast řekne že ally kterou dal dohromady on pod svým jménem a jako jediný velitel najednou nechce vést a z fronty chce taky pryč.
Prostě bylo podlý neříct nám, že dělá diplomovou práci - kdybychom počítali s tím, že tohle může nastat, bylo by to jiné. (já bych například určitě ten svět nehrál, kluci by možná tolik nezlatili, nebo se připravili na spoluvedení aliance). Ale "pojďte ke mně do ally hrát, zlaťte, tahejte mi tady fronty a já vám po 3 týdnech oznámím že jak dosypu Katane vlastně na to prdím" , to je fakt podraz.

V tom bodě to bylo na reset a ja tímhle chci vyjádřit obrovskej respekt kamarádům, že se na to se snechucením nevykašlali ale zůstali. Maximalizovat šance na mečíky a zahrát si přitom s kámošema z Lam je to nejmenší, co jsme pro ně mohli jako kompenzaci udělat. A pokud to Devastovi pokazilo odchod z Grepu, nuž, omlouváme se, ale on nám pokazil svět. Howgh.
 
@sealedfate tak to je pak jina... ja o hovoru nevedel, ale vysledek je bohuzel takovy ze Pepa se na to nakonec nezvladl vykaslat a chtel hrat dal naplno :( proto mi to prijde jako obrovska skoda
kdyby oficialne oznamil konec a nechal se rozebrat... pak bych to bral, ale ted z toho ve vysledku vyjdete jako zbabelci
A kdyz se tady mluvilo o tom ze "proc jste hned resetli a nepokusili se dale bojovat" tak se ptam, proc jste vy nezkusili bojovat i bez Pepu, proc prvni krok byl utect k nepriteli a zabit svet? to mi nevychadza trochu
 
líbí se mi argumenty tady princezny seala .

" Jako já rozumím že to může vypadat dost blbě, ale zkus se na to podívat z jiné strany. Kluci tady jeli na 130%, zlatili jako krávy, Arci držel sever proti kovimu a Lamám zároveň a to sám (SkyFalla nepočítám jako hráče, on je spíš takovej lifestylovej influencer), Chá a spol se šli roztrhat proti lamám na jihu ... a pak nám devast řekne že ally kterou dal dohromady on pod svým jménem a jako jediný velitel najednou nechce vést a z fronty chce taky pryč."

rád bych zavzpomínal na svět Lalysos, kde tady princezna sealedfate založila alianci "Sealovo tulení stádo", kam pozval x hráčů (byl jsem jedním z nich) a nasliboval hory doly, říkal co a jak bude, jaký je to vůdce atd.. a po pár dnech/týdnech hodil vedení na mě, protože jsem se mu snažil pomáhat, aby na to nebyl sám. já se tedy stal vůdcem ( byl jsem vůdce na dvě věci, moc mi to nešlo ) a staral jsem se v jeho jménu o celou ally, kterou jsem se ani nerozhodl přejmenovat. seal nahodil dovo a s jedním nebo pár městy zůstal v ally s tím, že až se vrátí, opět bude alianci velet a dostane v podstatě mečíky zdarma. jak plynul čas - týdny, měsíce.. seal se vrátil a my mu poskytli města, o která se ve finále nedokázal ani postarat. svět bylo dobývání a on si do nově převzatých měst na modrých ostrovech nechal sednout a ani nedal echo ( naše blbost, že tam nebyl zvonek ). no seal se na to nakonec vykašlal úplně. Název aliance "Sealovo tulení stádo" jsme na jeho památku nechali až do chvíle, kdy nám tímto lajdáckým přístupem zkazil modré ostrovy. pak jsme se přejmenovali pouze na "Tulení stádo". pak jsem se s ním setkal na Lapithosu, kde jsme ke konci světa dostávali těžce na držku a doufal jsem, že by nám s Cháronem pomohl. nevím, jestli seal předpokládal, že to bude easy win, protože jsme měli neskutečnou převahu, kterou jsme v tu dobu dost ztráceli, ale když jsme mu poskytly města a on si po pár dnech uvědomil, že tady extrémně ztrácíme a nejspíš prohrajeme, zase přestal hrát a ani se nesnažil města předat.

proč tohle vše tedy píšu? tady frajera argumenty a výmluvy jsou jen velká hrouda pokrytectví. všechny útoky, co tady proti Devastovi a dalším našim hráčů používá jsou jen omlouvání jeho bezpáteřního charakteru. my jsme se na Lalysosu a Lapithosu snažili, ale on se na nás vykašlal a teď, když někdo musí kvůli logickým důvodům ukončit hraní a svojí důležitou funkci v ally, tak na něj hází špínu. ačkoliv jsem na tomto světě působil aktivně pouze týden, dění na světě jsem sledoval delší dobu. zažil jsem vedení pod Devastem na jiných světech a musím říct, že ten člověk se snažil ( a šlo mu to ) jak nikomu jinému. pokud je v tom něco víc, co nevím, nemyslím si, že mi to někdy změní můj pohled na tuto osobu.

asi bych ani neměl potřebu se k celé věci vyjadřovat, ale když jsem včera a dnes četl jeho popis profilu, komentáře na forku a celkově jeho vyjádření, asi jsem měl potřebu sdělit mé zkušenosti s tímto hráčem/člověkem.

takže seale, mrzí mě, že se dokážeš snížit na takové dno, kdy svoje chyby a problémy musíš házet na okolí. pro mě seš prostě zbabělec.
 
Opet se deje to, ze pravnik prekrucije pravdu ve svuj prospech

1) poznali jste snad do teto chvile, ze bych na to nemel cas?
2) s cim konkretne mi offiko arci pomahal ve vedeni ali krome asi 3 dnu, kdy po celem dni co jsem u toho byl mi na rano udelal obranu?
3)hovor nebyl s vami jako skupinou, ale jen s arcim a tedy nechapu opet jak muzes psat o necem u ceho si nebyl... Arci moc dobre slysel jak jsem se k veci stavel a ze jsem nemohl se na to vykaslat... To, ze jsem v 7 rano napsal na forko to co jsem napsal to je pravda to beru, ale v casovem ramci pak okolo obeda jsem cekal na hovor od arciho... Cele rano nemel net a cekalo se na nej do 13h.. Pak jsem mu vyjasnil co se deje a jel odvezt segru na tanecni... Nasledne mel prijit s nejakym resenim, az se vratim.... Kdyz jsem se vratil, tak jsem cekal , ze neco vymysli a bohuzel nic... A vzhledem k tomu, ze nikdo nechtel mesta na hranicich, tak muj konec by znamenal velky pruser, proto jsem se rozhodl , ze predam kostovi velicenstvo a pak casem i lovce... To byl krok, kdery mi mel ulevit
4)od te doby byla jedina zmena v tom, ze emopi mi pomahal delat obranu ve chvilich, kdy ja nemohl pac jsem mel jednani, nebo jsem proste mel jine veci na praci
5)arci se od te doby hajil argumenty, ze je pryc, ze nema cas, ze ma jednani atd. Nic nedelal offiko v ramci ali, takze zadna tiha na nem nebyla... Jediny emopi opet delal obranu za mne
6) to, ze ty a dalsi lidi pracujete, nebo chodite taky do skoly vim a psat o mne, ze delam zaverecnou praci a tim vam kazim svet... Co to jako je? Ty si predal cilene mesto lamam a mne budes psat neco, ze na to prdim? Jsi dost odvazny mne vycitat aktivitu, kdyz jsem svet co svet prvni, nebo druhy.... Opravdu klasa toto....
7)co pro ali jsi udelal ty seale? Na forko nepises, podpory posilas charonovi a spol ostatnim ne a kooperujes s lamama skrz nejake uzavrene dohody a pak se divis, ze na tebe jezdi utoky od ardea, kdy oni nevedeli co tu peces
8) kdyz hledas zaminku k prestupu, tak si vymysli lepsi duvod, nez ten, ze ja na to nemel cas, nebo jsem neco flakal, protoze dovolim si rict, ze nikdo z celeho sveta to nehrotil jak ja a nesnazil se o to, aby vse fungovalo.. Kdykoliv byl nejaky problem komu se psalo a kdo ho resil?
8) tim ze skonci snad jeden svet, tak bych mel mit pokud dobre pocitam spis vic casu na druhy, ne? Opet kravina co pises... Psal jsem, ze to ukoncim na katane a tady si jdu pro 6. Vyhru v rade... To, ze ma to budu prdet sis opet vycucal z prstu... Nikdy nehraji svet, kde bych na to prdel.. kdo se mnou hral svet vi, ze hraji do posledniho dne, kdyz o neco jde

9)napsat,ze je vse spatne umi kazdy jouda, ale proc jste mi ani jednou nenapsali a do ted mlceli a vychvalovali mne? To se mne tak bojite, ze nedokazete mi napsat zpravu, kterou bychom probrali?
10) lehci cesta, nez resit problemy je rict devik je vul arogantni a prosim vemte mne k vam... Oni se ma to pak urco vyprdnou a mate vyhru v kapse....
11)resili jste to 5 dni s lamami a za tu dobu jste se nikdo nezminil, nebo mi nenapsal jak to vidim dal, ale delali jste mrtveho brouka a pak celou ali postavipi pred hotovou vec
12) cokoliv se da resit, ale za 5 dni nenapsat ani slovo o tom.....kdy nalada v ali byla skvela a jediny vetsi problem jsem mel se kcalem a tim jak brani mesta.... Ani slovo... Nenapsali jste za cely kolektiv ani slovo
13)clovek by cekal, kdyz uz neco takoveho udelate, ze napisete nejake offiko vyjadreni, nez odejdete z ali, aby kazdy vedel... To se taky nestalo ciste jste si vzali svych 5 svestek a bez jedineho slova papa a pak jsme my museli hledat co se to deje vlastne

14-999)stydte se za sve jednani hosi... Jedna vec je nemit rado mne.. To beru, ale utocit hned po prechodu na hrace, kteri vam pomahali a nerict jim ani pul slova.... To je moc
 
Naposledy upraveno:
čágo,tak tady by se soudce zapotil a nebo zasmál.....asi chápu obě strany,ale lidičky chlubit se tím,že jsem ali nahlásil že hořím a přitom město předával nepříteli.....ha ha,to jsem je doběhl.......to je perla.....jasná nominace na první místo grepo pašíka......
 
Omlouvám se tímto správcům grepu o spam v tomto vlákně,ale jako člověk,který si roky buduje nějaké své jméno a respekt a pak jsem souzen hráči,kteří nemají charakter.
Musím použít zbraně,které mi ke své obhajobě dopomohou.
Snažil jsme se zakrýt jména do té míry,abych vyhovel GDPR,ale taky né uplně,aby si každý mohl udělat obrázek sám.

Tuto hru miluji ,ale nemohu jen nečinně přihlížet a nechávat se urážet. Snad Vám to dojde,že všechny řeči o mne co zazněly,tak jsou bludy a důkazy jsou smyšlené.

Jsou zde screeny ,kterými nepřítel argumentoval...a něco navíc ...co kolega,který dodává info nepříteli opět poskytl mne ,než se přidal na jejich stranu....
Hodně větrné dny jsou ... furt se to střídá ...


/Odstraněny snímky soukromých konverzací. T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Trošku starý screeny z konverzace si našel o_O Ale to, že na kataně si psal úplně něco jiného, to už je věc druhá :D Nic chlapci, nejlepší bude se potkat v realitě někde na pivku a vše si osobně "vyříkat" co vy na to? @Endrewko @Devastator1
 
Nahoru