• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

...ale to prvenství za moc nestojí
A ty ses o něj přičinil míň než já a to je už co říct... Achyle já nevím kolik ti je ale podle tvého projevu a názorové konzistence tipuju tak 17
 
Já jen neměl moc čas na hru, na hru jsem měl pořádně čas naposledy na nyse, ale to nevadí, beru mečíky a vy ne :p Jinak díky za velmoc, těch duchů je tolik, že to budeme lovit ještě týden :cool:
Tak to nechápu proč si lezl na frontu akorát výmluvy a obhajujes svoji neschopnost cokoliv udělat proti me si neměl šanci tak si zdrhl stačila mi jedna akce a dokážu si udělat představu o tom jak hraješ a o tom jak moc si neschopný.
 
Tak to nechápu proč si lezl na frontu akorát výmluvy a obhajujes svoji neschopnost cokoliv udělat proti me si neměl šanci tak si zdrhl stačila mi jedna akce a dokážu si udělat představu o tom jak hraješ a o tom jak moc si neschopný.
Tak myslel jsem si, že ten čas mít budu na tu frotnu, ale neměl jsem no :) Nevadí, nepotřebuji ti dokazovat jak hraju, stačí, že to ví ti co mě znají :-D Kdybych byl neschopnej, tak bych nehrál u lam :p
 
Vznikl prosím nějáký problém ? Po nahrání aktualizace se nelze na svět přihlásit.. škoda těch naposílaných surovin, které nestihnu zpracovat a té přízně, kterou mi vezou vojaci do měst z útoků... :-(
 
Nahoru