• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Rhammus

Těšil jsem se hodně na nový svět, chystal jsem se že tam s partou půjdeme. Po zhlédnutí nastavení řadíme zpátečku :rolleyes:
 
Lidi klid, pokud se support nezeptal hracu je mozne ze proste dostali pokyn zhora na nastaveni... kdysi jsem tohle zaslechl, ze support casto nema volnou ruku
Je to ale kazdopadne skoda, dobyvko by urcite prilakalo vice hracu
 

Thasoss

Grepolis tým
Mrzí nás, pokud vás dobývací systém na nadcházejícím světě nezaujal. K volbě vzpoury jsme přikročili z několika důvodů, z toho za zmínění stojí zejména dva. Tím prvním je, že jsme chtěli vyrovnat počet aktivních světů s oběma dobývacími systémy (tedy 2 se vzpourou a 2 s dobýváním). A tím druhým - zásadnějším - důvodem pro toto rozhodnutí jsou budoucí herní změny. Domníváme se, že pro hráče bude výhodnější otevřít nový svět se starým dobývacím systémem až později.

Příští měsíc otevřeme další svět, kde zatím můžeme slíbit, že dobývání dáme. Mezitím si můžete krátit volné chvíle právě na Rhammu, který se otevírá již toto úterý.

Věříme, že se nám těmito zprávami podařilo udělat vám alespoň trochu radost. ;)
 
Mám takovou "zvláštní otázku" a nevím, kdo bude kompetentní k tomu mi na ni odpovědět. Jen bych podotknul, že jsem to sice dlouho nehledal ale na Wiki jsem o tom zmínku nenašel. Jedná se o toto. Pokud vyhraji jakýkoliv svět X, s jakoukoliv odměnou tak tato se mi automaticky přesune i do nového světa? (např. Rhammus)
Proč se ptám? Pokud je tomu tak jak jsem psal viz. zhora tak je to krapet demotivující jelikož jsem tuto hru nikdy nehrál a jsem tu nový. Poté by mi přišlo jako nevýhoda hrát proti nějakému (zkušenému) hráči, kdy tento má výhody z předešlých světů.
Děkuji za případné odpovědi
 
Ahoj, ano trofeje z vyhranych svetu se vztahuji na profil celkove, takze se ti presouvaji do dalsich svetu, jinak by to bylo celkem o nicem nemyslis, kdybys vyhral cenu a o 2 tydny by se svet stejne zavrel :)
Kazdopadne nove ted plati pozmeneny system odmen, ktery funguje trochu jinak jako kdysi, dela to bohuzel trochu nevyhodu pro nove hrace, nekde na foru by melo byt o tom vlakno
EDIT: Tady jsem nasel to vlakno s potrebnymi informacemi.
 
Po pravdě? Nevím, co si o tom mám myslet :) jedna věc je to být novým hráčem a dohánět zkušenosti lepších stratégů. Poté je druhá věc hrát proti nim, když už mají nějaké bonusy a ty ne.
Poté tu vzniká otázka. Když se administrátor rozhodl udělat tuto věc jakým stylem se poté rozhodne nalákat více nových hráčů, když si každý uvědomí, že starší hráči mají výhody a on (nový) nemá žádné?
Nestagnuje poté hra?
Starší odchází, nový nepřichází.
Budoucnost hry je poté v čem? Udržet starší hráče?
Poté bych radši volil odměnu takovou, která by neusnadňovala již lepšímu hráči k lehčímu vítězství v dalších světech. Ať mají jiní taky nějakou šanci. Nejen přes real penízky.
 
No ja to tehdy kritizoval taky ale co nadělám
Kazdopadne ty bonusy nejsou podle mě zas až tak silné že by způsobovali nevýhodu přímou
Oni totiž nezvyšují produkce ale kapacity skladů pouze
No možná to rouno je trochu op ale taky ne něco úplně hrozného
Hodně dobrých hráčů nemá ty bonusy a přesto se jim relativně daří
 

Thasoss

Grepolis tým
Neboj se toho tolik. V Grepolis stále větší roli hraje týmová spolupráce a k čistým soubojům 1 na 1 takřka nedochází. Stačí si tedy najít svůj domov u aliance složené z veteránů. A to bude snadné - hráčská základna se neobměňuje takovým tempem, abys měl nějak vysokou šanci natrefit na alianci složenou z nováčků.

Již několik měsíců navíc hledáme jiné způsoby, jak dlouholeté hráče odměňovat. Chceme se samozřejmě vyvarovat tomu, že bychom vytvořili příliš velkou propast mezi nováčky a veterány. V minulých letech se nám bohužel podařilo hru zahltit různými bonusovými efekty (a tím nyní nemyslím vysloveně ty, co můžeš získat až během několikaletého hraní), takže i to se snažíme korigovat. Sledujeme data i zpětnou vazbu od vás hráčů a jsme připraveni na oboje reagovat.
 
Pro porovnání:

*Svet Mochlos*


Názov sveta: Mochlos
Dátum spustenia: 15.02.2022
Rýchlosť: 3
Rýchlosť obchodu: 3
Rýchlosť jednotiek: 3
Max. počet členov v aliancii: 30
Nočný bonus: 00:00 - 08:00
Začiatočnícka doba ochrany: 5 dní
Nový dobývací systém: NIE - DOBÝVANIE
Čas dobývania: 12 hodín
Čas založenia mesta: 12 hodín
Morálka: ÁNO
Hrdinovia: ÁNO
Rozšírené vlastnosti zo sveta hrdinov: ÁNO
Inštantné dokončenie, výmena zlatiek za suroviny: ÁNO
Nový systém roľníckych dedín: ÁNO
Systém ukončenia sveta: DIVY SVETA (prepracované)
Špeciálne nastavenia: Produkcia všetkých surovín +10%
Skrátené verbovanie jednotiek o 10%
Produkcia priazne +10%

Artefakt: Diova iskra
 
Mrzí nás, pokud vás dobývací systém na nadcházejícím světě nezaujal. K volbě vzpoury jsme přikročili z několika důvodů, z toho za zmínění stojí zejména dva. Tím prvním je, že jsme chtěli vyrovnat počet aktivních světů s oběma dobývacími systémy (tedy 2 se vzpourou a 2 s dobýváním). A tím druhým - zásadnějším - důvodem pro toto rozhodnutí jsou budoucí herní změny. Domníváme se, že pro hráče bude výhodnější otevřít nový svět se starým dobývacím systémem až později.

Příští měsíc otevřeme další svět, kde zatím můžeme slíbit, že dobývání dáme. Mezitím si můžete krátit volné chvíle právě na Rhammu, který se otevírá již toto úterý.

Věříme, že se nám těmito zprávami podařilo udělat vám alespoň trochu radost. ;)
Tak upřímně doufám, že to bude svět s rychlostí 4 a vyšší. A že k tomu dobývání budou také divy, a ne zase dominance. :)
 
Nahoru