• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Rizinia

ty nočáky 0:00-8:00 na CZ serveru vymýšlí kdo ? Praha není celá ČR, myslím, že většina lidí chodí do práce od 6 či 7h a 5 hodin spánku fakt není žádnej luxus .....
 

DeletedUser12643

Guest
Pro mě osobně je klid od 00:00 do 8:00 jak udělaný na míru. Dřív jak o půlnoci spát nejdu a většinou když děti dají, tak mě žena budí kolem 8 do práce :-D
 
U nočáku se nikdy nedá zavděčit všem. Ale tenhle mi přijde celkem v pohodě

A něco ke hře... zatím to vypadá slušně, sešlo se tu dost zkušených hráčů hned v několika aliancích plus každá velká ali má už akademku. Až se rozjedou boje bude to zajímavý.

Nějaké typy která aliance v TOP 10 zanikne jako první? :D
 
A na to jsi přišel jak? :)

Podle mě jako první padnou jiný aliance ale zajímalo by mě jak tě napadli zrovna nemesis. Mají jednu z nejlepších pozic na mapě, dost spojenců a zkušeností
 
Tak a cenu za první rozpad v top 10 vyhrávají VIkings, kterým dezertovalo vedení aliance k Nevrast. Jakožto nyní bývalí člen této aliance musím říci, že s náma vedení pěkně vyjebalo
 
Naposledy upraveno:
Jen tak pro zajímavost... poslal jsem všem členům i Vikings a jejich akademii zprávu, že přijmu jakéhokoliv aktivního hráče co má chuť do hry co se bude řídit pravidly aliance, podporovat alianci a poslouchat rozkazy velení

je to plus mínus 50 lidí.... jako úspěch beru když tam najdu 3-4 schopný lidi, šanci má každý ale musí ukázat, že je pro nás přínos a ne jenom někdo kdo se veze a nic nedělá
 

DeletedUser12856

Guest
Tak a cenu za první rozpad v top 10 vyhrávají VIkings, kterým dezertovalo vedení aliance k Nevrast. Jakožto nyní bývalí člen této aliance musím říci, že s náma vedení pěkně vyjebalo
Přeci Vás odchod dvou hráčů nerozhodí ne? :) Obzvláště,když zbytek vedení zůstal.
 
Napadlo mě další téma k diskuzi... je nějaká aliance co vás překvapila? za mě to je Caviar Cartel, myslel jsem, že nebudou mít šanci k vzhledem poloze kde jsou ale jejich lidi mají dost slušný bodový růst plus jsem tam našel pár lidi co znám a vím, že jsou to kvalitní hráči

Asi dost bude záležet jestli s někým budou spolupracovat (pokud už to tak není). Jsou mezi hranicí Turba a Nemesis a mohli by slušně zamíchat kartama, protože Turba a Nemesis beru jako největší adepty na výhru.... samozřejmě až po mojí alianci ;):cool:
 
no edíku víc než karantény se bojím toho speciálního světa co bude :D tam asi uteče hodně lidí a upřímně taky mě to tam chvíli lákalo :D ale asi podle toho co si lidi zvolí za nastavení....

a zase něco ke hře... Alfa Omega právě rozpustila akademku... že by se nám brzo rozpadla další větší aliance? :D
 

DeletedUser12310

Guest
Nevím jestli se dají považovat za větší alianci, ale z top 10 určitě zmizí berušky :)
 
Uvidíme no :D pilně se snažím aby to tak bylo a beruny vypadly :DDD

ale třeba se zase chytnou, u draků jsem taky čekal, že to v jednu chvíli zabalí ale moc hezky jste se zase vyhoupli :)
 

DeletedUser12310

Guest
Mazáci z Kosu se připojili ke drakům a už to jede :D Jsem spíš zvědavý kolik paktů tady vznikne proti Turbozvířatům :)
 
To bude ještě sranda :D Turbo má dost TOP hráčů, dostal jsem info z druhý ruky že už mají i jeden DoN ale to nemám na jisto potvrzený,

ale nedivil bych se kdyby proti nim šel skoro celý svět, mají tu úhlavního nepřítele Nemesis a co vím z minulého světa tak jim nevadí udělat spojka po celý mapě o_O
 
Nahoru