• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Rizinia

Ja sa akurat bojim toho, že tuna to kvoli tej rychlosti 3/2 upadne hneď jak spustia ten nový rýchly :D sám si naňho celkom robím zálusk a nemôžem už začínať 3. svet lebo by ma asi porazilo :D
 
Vždycky jedu jen jeden svět :D myslel jsem, že budu mít málo času tak jsem šel sem, protože pomalejší nastavení bylo ideální... ale jak je karanténa tak už ten pomalej svět taková hitparáda zase není :D

ale máme v ali zase celkem slušnou partu tak se na ně nechci vybodnout, hlavně jestli bude vzpoura tak tam snad ani nechci ta mě moc nebaví
 

DeletedUser12856

Guest
Sakra, tady to žije. No, mě ten nový svět neláká. Já zůstanu tady, pokusím se urvat ocenění za výhru v dominanci, a zmizím jak pára nad hrncem. :p
Alfa se nerozpadá, spíše se zbavila odpadu v podobě neaktivních lidí. :)
 
Zadarmo by to byla nuda :D On to nakonec někdo urve.

mám to v plánu :D ale ještě je stráááááášně brzo první úskalí tohohle světa bude, až se otevře ten nový. Takže to tady dost lidí zabalí... pak až zkonší první event tak se ukáže kdo si nazlatil nejvíc armád bude tu tomu nějakou chvíli šéfovat :D
 

DeletedUser10159

Guest
Je zajímavý sledovat zdejší diskuzi.. Jak tady všichni spekulují... A jo Fatal Error, sotva jsem dohrál Kos, hned jsem zase šel za svým Cartelem. :p
 
Tak od toho diskuse snad je :D alespoň se člověk něco doví a podobně

a jinak cartel se mi celkem líbí ale znám tam jenom čendu jinak nikoho tak nevím jak kvalitní lidi tam jsou ale zatím jsem slyšel jenom chválu... nebo od jisté aliance, že je rozdrtí jak nic :D tak jsem moc zvědaví jak to nakonec bude
 

DeletedUser12976

Guest
Nj klasicky se celý svět spojuje proti nám... :D víte jak to dopadá.. ..viz idalium. :) Jinak edíku, moc ti to nejde. Furt ti něco trefují a už i vzali město. Já teda vidím brečet někoho jiného a to alianci ve které jsi.
 

DeletedUser12856

Guest
No, prý jsi se urazil, a přestal jsi hrát. A celá ali šla do zadele. :D
 
že o tom nic nevím :D

každopádně při rychlosti jakou má sestos je pomalu nemožný hrát současně další svět. Trochu mi vadí, že to je dobývání a ne dominance ale s tím už nic neudělám
 

DeletedUser12856

Guest
Já to taky brzo ukončím. :) Nestíhám, a nemám ani chuť už pokračovat. Na tomhle světě se utvořili dvě frakce proti sobě, a je to nuda.
Navíc, když hraješ z nespolehlivými lidmi, akorát tě to stojí nervy. :)
 

DeletedUser11616

Guest
Dělej už to resetni...ale Ed-Man top zlátkař si byl na začátku :)..
Docela škoda jenom tak pro chvilkové potěšení,nejlepší na tom je že chceme s vámi bojovat, od začátku ste měli náskok o proti nám lepší zázemí.A teď event to je téměř bez šance brát komu koliv města,... Ale za pár dní až skončí event tak přijde prostor pro pořádné bitvy ale jak tak vidím než na to dojde tak se ten váš spolek rozpadne a jediné co po vás ostane jsou promrhané zlatky :D...
Takže co tu dokázala tvá aliance?
Vyzlatit začátek /vyzlatit letky na záchranu měst... A uzavřít Spojenectví s půlkou světa ..
A to je tak nějak všechno ...
 

DeletedUser11616

Guest
Tak a je to tady, zakladatel aliance Nemesis právě resetl svůj účet "Ed-Man"
S tebou bych fakt asi v životě už nehrál.. To je tak těžké svým hráčům předat města, když oni se i celkem snaží hrát a bojují o města :D.. Ty si fakt traged... Sorry
 
Nahoru