• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Rizinia

DeletedUser11616

Guest
proč tu nikdo ne pláče ??...
Na hře každý druhý má nějaký problém na svém profilu,přitom tady to forum slouží právě pro to aby se tu mohl někdo vyplakat jak život v grepolisu je těžký:D :D
Tak šup...
 
Tak už je to týden co běží poslední vzdor a support stále ignoruje naše tickety. Však už jen 10 dní a problém bude vyřešen zavřením světa :)

Ne žeby to ve výsledku něco změnilo, o vítězi je rozhodnuto dávno, ale tak zpackaný závěr světa dost odrazuje od toho začít jinde a věnovat hře ten čas a energii.
Pokud dominance nefunguje ani dva roky po zavedení, zkoušet světy s Olympem nemá vůbec cenu.
 
Nejdřív zamrzl žebříček dominance skoro na tři týdny a teď po spuštění posledního vzdoru jsou města na platných ostrovech stále chráněna dovolenou.
 
Aha, tam jsem nehrála tak nevím , na Barisu se dovolená na platných ostrovech vypnula, pokud si dobře vzpomínám.

Tím hůř, není to teda jen nějaká chyba, celý ten systém dominance je špatný.
 

DeletedUser13165

Guest
Během aktivního "posledního vzdoru" mohou být všechna města nacházející se na platných ostrovech, které patří členům aliance, napadena a to i během aktivního režimu dovolené.


Tipuju že to "které patří členům aliance" platí jen pro alianci která aktivuje poslední vzdor
 
Ano, ale support mi původně napsal, že platí na všechny, bez ohledu na to, kdo aktivoval vzdor...následovalo dloooouhé období ignorování (teda pardon, byl jsem po urgenci ujištěn supportem, že mě nikdo neignoruje) a na konci světa přišla odpověď, že to platí právě jen pro alianci, která spustila vzdor...
Napsat to aspoň hned na začátku, tak super, víme o co jde a balíme to... Takhle to vypadalo, že by náš support mohl hravě nahradit vládu ve vyhlašování mimořádných opatření...
 
Nahoru