• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Sestos

DeletedUser12856

Guest
O krocich vlady si samozrejme muzes myslet svoje, ale vuci postizenym (ekonomicky, zdravotne i psychicky) je to opravdu neucta. Bez vysvetlit treba tem desitkam tisic truchlicich Italu, ze jim rodice a prarodice umreli na nejaky vymysl. S tim, jaky to ma dopad v nasich koncinach, je sice zbytecne z toho delat hysterak, ale udelat si z toho vlajku? Trapne... nechutne.
Trapné a nechutné je, jak to v této zemi média nafukují, a jak lžou, jak když tiskne. Jako příklad bych uvedl tu zdravotní sestru, která údajně zemřela na koronavirus. Tak na covid nezemřela. Dostala infarkt, doma. A dostala ho potom, co si píchla injekci s údajnými protilátky proti covidu.

Takže, bůhví jaká je situace v jiných zemích, jak nám to předkládají lživě média této země.
Jen chtějí ovládat lidi, strachem, to je celé. Protože člověk, co se bojí, je snadno manipulovatelný.
 

DeletedUser12856

Guest
Taky se to asi pul dne nato uvedlo na pravou miru. :D
Ano, přesto neustále některá média tvrdí původní zprávy. A nic to nemění na tom, že vláda této země je jen banda kreténů, co vydávají jedno chaotické prohlášení za druhým. Do toho lživá média, skvělý prostředek, na ovládaní mas lidí.
 

Thasoss

Grepolis tým
O krocich vlady si samozrejme muzes myslet svoje, ale vuci postizenym (ekonomicky, zdravotne i psychicky) je to opravdu neucta.
Tim se vracim k tomuhle. Jedna vec jsou memes, ktere s nadsazkou glosuji realnou situaci, a vec druha takove nazvy alianci nebo mest. Vazne nevidim duvod to nejak obhajovat. Ani nevidim duvod, proc by support nemel zasahnout a vyzvat k dobrovolnemu prejmenovani. Pojmenovat si mesto nebo alianci napr. Rakovina, tak pochybuji, ze to nekomu prijde normalni. Nebo proc zabetonovane mesto hluboko v nepratelske zone nepojmenovat treba Holokaust?
 

DeletedUser12856

Guest
Tak za to by měl supp rovnou banovat, když to kolikrát zvládnou za méně etické věci? :) To je jejich práce. A já to neobhajuji. Sám mám staré prarodiče. Jen říkám, že by si člověk měl ověřovat údaje a fakta z jiných zdrojů, než z televize. To zpráva, to lež.
 

DeletedUser12898

Guest
Thasoss pokiaľ uznávaš princípy demokracie tak ty nemôže vadiť žiadny názor a pokiaľ ty to vadí tak si není demokrat,demokracia by mala fungovať na princípe,že si každý môže povedať čo chce nehovorím,že to ma zájsť do fyzického násilia ale za slovne vyjadrenia by nemal byť nikto stíhaní nech sú aké koľ vek,bohužiaľ v Europe funguje demokracia iba pokiaľ hovorite to čo sa ľúbi vyvoleným a pokiaľ mate iný názor už ste nalepkovaný,že ste fašista,rasista,nacista,xenofób a podobne nezmysli a v tom horšom prípade ste ešte aj stíhaní.
 
Po politické debatě ( kterou jsem tu fakt nečekal :D ) sem dám zase nějaké info ze světa...

Začnu asi s nejzajímavější událostí dne a to je aliance Vznešení....

Jak asi víte tak tam došlo k zajímavým změnám ve vedení a dokonce to vygradovalo odchodem několika hráčů.... Bohužel to byli největší hráči a ke všemu velitelé aliance. Důvod... nelíbila se jim aktivita dalšího člena vedení a tak se rozhodli, že si udělají vlastní alianci protože ten dotyčný měl na rozdíl od nich práva zakladatele a jejich práva jim sebral.... (celkem zajímavé že? :D )

To všechno během doby kdy jsem spal takže jsem se probudil do nádherného chaosu :cool: . Každopádně jsem si nejdřív udělal svůj čajík a sušenky a pak rozjel celodenní diplomatickou akci

Jako snažil jsem se co mi síly stačili... pár hráčů z aliance Povstalci (nádherné jméno dělá to z nás v tom případě Impérium a temnou stranu síly? :D ) přesvědčit různými kompromisy aby se vrátili. U všech to ale nevyšlo, i když aliance prakticky splnila všechny jejich podmínky tak se stále odmítali vrátit...

Nakonec proběhlo u Vznešených ( Impéria) k volbě nového vedení... kdo někdy hrál Grepolis a byl v podobné situaci ví, že to není nic snadného... Ale nakonec z toho všeho vzešel nějaký ten velitel. Jsem to nakonec já Fatal Error... upřímně ještě jsem se nerozhodl jestli jsem v tomhle příběhu Imperátor nebo Darth Vader... já osobně měl vždycky slabost pro Darth Maula... ale o nohy se mi přijít nechce...

Každopádně... situace se nějak vyvrbila... Ať už dobře nebo špatně... každý ať si udělá vlastní názor. Mezitím jsem byl aktivní na trhu s hráči a nabral nějaké volné posily do našeho týmu. Pár z nich sice začíná na tomhle světě ale pevně věřím, že se rozjedou a v budoucnu vyplatí ;) (už vím jak se cítí Adolf Šádek :D)

To je asi shrnutí dnešní situace....

Další zajímavost ze světa... Vypadá to, že Najlepšý spolupracují s Magory. Dalo se to čekat. Každopádně je ještě brzo hodnotit jak kvalitní partnerství to bude.

S dalšími informacemi ze světa se ozvu jakmile nějaké budou... Každopádně je pro mě tento svět znovu zajímavý a čekám další nápor dramat a akce. Tak snad bude zase o čem psát
 
Thasoss pokiaľ uznávaš princípy demokracie tak ty nemôže vadiť žiadny názor a pokiaľ ty to vadí tak si není demokrat,demokracia by mala fungovať na princípe,že si každý môže povedať čo chce nehovorím,že to ma zájsť do fyzického násilia ale za slovne vyjadrenia by nemal byť nikto stíhaní nech sú aké koľ vek,bohužiaľ v Europe funguje demokracia iba pokiaľ hovorite to čo sa ľúbi vyvoleným a pokiaľ mate iný názor už ste nalepkovaný,že ste fašista,rasista,nacista,xenofób a podobne nezmysli a v tom horšom prípade ste ešte aj stíhaní.
Eh..."svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého"? A navíc princip demokracie je vzájemné nesouhlasení a argumentování. Ale to se těm "předemokratizovaným" jedincům, kteří nechápou správný význam tohoto slova, těžko vysvětlí... Ostatně, i na tento názor máte právo.
Jak jsme se vlastně dostali k tomuhle tématu sakra?Hlavně proč? Díky @Fatal Error za znovuobnovení tématu, které se sem hodí :D
 

DeletedUser12856

Guest
Eh..."svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého"? A navíc princip demokracie je vzájemné nesouhlasení a argumentování. Ale to se těm "předemokratizovaným" jedincům, kteří nechápou správný význam tohoto slova, těžko vysvětlí... Ostatně, i na tento názor máte právo.
Jak jsme se vlastně dostali k tomuhle tématu sakra?Hlavně proč? Díky @Fatal Error za znovuobnovení tématu, které se sem hodí :D
Demokracie v dnešní době prakticky neexistuje. :)
 

DeletedUser12856

Guest
To je jasné. Jakmile je anarchie, ali vždycky padne. Škoda, jak dopadla Rizina. Ale už to nešlo táhnout. Jedinej spoleh v tý ali byl na pár lidí. Slováci si jeli vlastní soutěž. Ani jsem to na neměl čas. Řešil jsem věci na parcele. Na Setosu jedu sám za sebe, a je to lepší. Sice občas trochu hardcore, když na mě jede více kolek, ale aspoň se člověk nenudí, jako v nějaké veliké ali, kde by se schoval. Mám města hodně u sebe, takže se člověk může lépe bránit a časovat.
 
A demokracie v Grepu je největší nesmysl :D Nejslíp se hraje, když má aliance svého dicktátora :)
Uplne diktatora neni potreba, jen je dulezite mit nekoho koho lidi poslechnou a ma moznost udelat rozhodnuti, ktera se pak po nem svezou a jdou na jeho hlavu,ikdyz jsou pro lidi v all,ale souper to vidi jinak.Staci ze ma proste posledni slovo. Docela to funguje, problem je jen ze takto odehrajes par svetu a hra te pak nebavi(muj pripad):D
 

DeletedUser12856

Guest
Prosím, hlavně to neberte tak, že se chlubím. Jen jsem nevěděl, že existuje zlatý hrobeček za to, když ho u jedné disciplíny získám jako první hráč na světě :D
Screenshot_1.png
 
Tak jsem zvědavej na příští komentář, nebo spíš výmluvy Fatálka, kde se stala chyba. Big Boss aliance Vznešení je rozebírán o_O
 
Tak ona práce má přednost :)
no tak ještě tu o červený Karkulce. Se mi líbí, jak se každej vymlouvá na práci tvl .... jestli někdo stojí 12h denně ve fabrice u pásu, tak pohybuji že hraje a pokud jo, jeho boj, ale určitě tam najednou nebude mít víc práce. No hlavní je mít se vždycky na co vymluvit že :-D
 
Nahoru