• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Sestos

jjj koukám stále stejná písnička práce zrádci nespolehlivost tak proč to hrajete všichni moc dobře víte do čeho jdete a najednou výmluvy :D tenhle svět jste si vyrobili tak proč se vymlouvat je přesně podle vašich představ a najednou není čas to je jen směšná argumentace :D
 
no to si klidně vyhrajte ale co vidím tak to tak jednoznačný není ale uvidíme kdo vydrří nelze se radovat dřív dokud nepřeskočíš :)
 
no koukám jak si rozumíte to je stále nastejno jedni podražejí druhý obvinování teda vy se tam nenudíte :)
vidíš moc mu to nepomohlo že přeběhl :D " měli jsme s ním spojko, ale pořád vyvolával konflikty ukončili jsme to pak přeběhl k magorum a jak dopadl :D tedka má 80% čistých a magoři se rozpadli :D
 
vidíš moc mu to nepomohlo že přeběhl :D " měli jsme s ním spojko, ale pořád vyvolával konflikty ukončili jsme to pak přeběhl k magorum a jak dopadl :D tedka má 80% čistých a magoři se rozpadli :D
no prý jste nedodrželi dohodu a cpali jste se jim na ostrovy a sundavali jim kola :-D očividně každý má svojí verzi, ale tak hra běží dál a uvidíme co bude až se bude blížit stavění :-D však ono dosti lidem u vás dojde, že vyhrát může jen omezený počet lidí :-D
 

DeletedUser12844

Guest
no prý jste nedodrželi dohodu a cpali jste se jim na ostrovy a sundavali jim kola :-D očividně každý má svojí verzi, ale tak hra běží dál a uvidíme co bude až se bude blížit stavění :-D však ono dosti lidem u vás dojde, že vyhrát může jen omezený počet lidí :-D

Svatá pravda, bude zajímavé sledovat, až Vznešení půjdou proti Vznešeným II :D :) Dva se perou a třetí se směje :) My to ještě rozhodně nevzdáme!
 
Tak jsem zvědavej na příští komentář, nebo spíš výmluvy Fatálka, kde se stala chyba. Big Boss aliance Vznešení je rozebírán o_O

je to sice pozdní odpověď ale klidně ti ji dám, když už jsem byl takhle vyvolán.... Pracuji jako kuchař a v době mého konce na tomto světě jsem dostal pracovní nabídku v zahraničí, která nešla odmítnout a tuhle informaci jsem svojí alianci předal a věděli co bude. Nechápu ten útok na moji osobu jardo. pokud vím tak jsem tě vždycky respektoval a jednal férově tak nechápu proč jsi se snažil o zesměšnění...
 
Nahoru