• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Sigma

DeletedUser6361

Guest
Pohodový den přeji. Mám jen takový dotaz. Ví někdo a můžete mi zdělit, kolik dní má support na odpověď na dotaz? Děkuji a pohodovou hru přeji. Viz níže:
DLOUHODOBÝ PROBLÉM S OPERÁTOREM O2 Sigma 2014-06-07 22:35 Otevřený
 

DeletedUser10109

Guest
Tak světe sigma, loučím se s tebou. Přeji Vám všem hodně štěstí a hlavně Vám v Heroes Invasion. Prožil jsem tam svoje nejlepší a nejhezčí chvilky ve hře.
Děkuji ! :-/
 

DeletedUser6361

Guest
Něčmu nějak nerozumím...

Pohodový den přeji. Tak máme 1.8.2014. To nám ten čas letí..... No já by jem nerad opět někoho otravoval, nedej bože aby jsem po někom něco chtěl, omlouvám se jestli obtěžuji. Mám jen nesmělý dotaz na to jestli se někdy dočkám odpovědi na můj dotaz, popřípadě jestli mám někomu vlézt na záda, nebo někdo nestíhá a zda nebylo by lepší aby někdo šel dělat něco na co stačí... Popřípadě poprosím odkaz na koho se můžu obrátit, kdo mi opravdu odpoví na můj dotaz ohledně problému. Já jsem si naivně myslel že když přispívám na chod týto hry, že nějak mi bude v nějakým rozumným časovým horizontu odpovězeno na jednoduchou otázku. O co jde? Viz výše příspěvek z 11.7. Ještě jednou e omlouvám že obtěžuji...
 

DeletedUser

Guest
opravdu neovlivníme vyřizování tiketu prémiové měny :(
zkusíme opět urgovat, ale ač je členů týmu relativně hodně tohle vyřizuje jen administrátor Cháron, ze všech světů .
 

DeletedUser

Guest
Pohodový den přeji. Mám jen takový dotaz. Ví někdo a můžete mi zdělit, kolik dní má support na odpověď na dotaz? Děkuji a pohodovou hru přeji. Viz níže:
DLOUHODOBÝ PROBLÉM S OPERÁTOREM O2 Sigma 2014-06-07 22:35 Otevřený

Nechápu, že používáš tak drahou platbu, když je možnost podstatně levnější a bezpečnější - Paysafecard
 

DeletedUser10476

Guest
Ahojte
nevíte jak je to s tou Artemísiou I. z Carie ??
co má ve městech kolik má v jeskyni mincí atd. ?
Předem děkuji za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Kam se obrátit aby vyhodili celý realizační tým kolem Grepolisu. Co s touto hrou vyvádějí je šílenost.
 

DeletedUser

Guest
prosím věřím, že se zlobíš, ale nepiš více méně totéž všude, jinak adresa INNO je zde, piš nejspíše německy

InnoGames GmbH
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany


/InnoGames komunikuje pouze v anglickém či německém jazyce.
T.
 

DeletedUser

Guest
Tuhle hru mám rád a dokáže mne píp, když nějaký píp ji píp jen proto, že má rozhodující slovo ve vedení a přitom má napíp v hlavě.
 

DeletedUser

Guest
tady se rozčiluješ zbytečně, my na hru co v ni je vliv nemáme, napiš leda INNO
 

DeletedUser5497

Guest
Aliance Undisputed obsadila Artemísino město jako první a pravděpodobně i jediná aliance na Sigmě :)
 

DeletedUser

Guest
Ne že by mi na tom nějak záleželo, ale ono se už nedává ocenění za útočníka dne apod.? Ptám se proto, že jsem asi včera měl největší počet skalpů a nic.
 

DeletedUser5497

Guest
Ocenění stále fungují, asi tě prostě někdo předběhl, taky jsem si párkrát myslel, že to ten den musím vyhrát, měl jsem třeba 30 000 bb a nic, taky se mi stalo, že jsem poslal jen pár útoků a zjískal jsem to třeba za 5000 bb a zrovna jsem to dostal. Posledné obdržené ocenění jsem měl 16.11. tak snad se od té doby nic nezměnilo
 

DeletedUser7351

Guest
Taky se mi stalo, že jsem dostal placku a na 100% vím, že někdo jiný útočil víc než já. Nevím podle čeho ocenění dávají. Za dnešek mám něco přes 32000 útočných bodů a placka ještě nepřiletěla :) asi ani nepřiletí :)
 

DeletedUser

Guest
není to podle bodů, ale jednotek - jedna birema jeden bod k té ceně, počítá se to jinak než bitevní body
 

DeletedUser10612

Guest
Tady je to jak na hřbitově a to se nám blíží divy tady na sigmě
 

DeletedUser10612

Guest
No je vidět že sem moc hráčů nechodí, takže dám nové info, undatry začali brzdit divy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10612

Guest
Tak kunďaby dostavili první div a ejhle najednou nám utekla jejich sojka z aliance k nim Georg07 opustil alianci. dnes v 18:01 hod. jojo tomu se říká čestná hra nečestných lidí, kterým ani zlatáky nepomohli :Dmá se.jpg
 
Nahoru