• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Théby

mech... doufal jsem, že se otevře konečně svět s novým typem zakončení :D
ví někdo z vedení jak je to daleko? jestli to bude u tenhle rok nebo to je teprve ve fázi testování. Vím, že se dřív dalo přihlásit do beta testování


A něco k tomuhle světu... chystá se sem nějaká sehraná parta?
 

Diké

Grepolis tým
zatím je to ve fázi testovámí , v aktualizaci je odkaz do Beta světa přihlásit Beta

zde je odkaz na Forum
Zjednodušeně jde o to, že se dobývají tzv. Malé chrámy, které dávají určité bonusy. Těch je hafo. A je v nich spoustra armády. Desítky tisíc země a pár tisíc lodí (birky, trimky i OL).

Poté se otevřou Velké chrámy, které se také musí dobýt. Těch je myslím 7. No a potom se otevře Olympos a ten se také dobýjí. Někdo z nich (Velké chrámy, nebo Olypos se různě teleportují po mapě.

Je to trochu složitější... jen pro základní představu.
 
je někde popsáno jakým způsobem/systémem se rozmisťují hráči na novém světě?
(a vlastně i na rozjetých - předpokládám, že základem je obsazování po obvodu kruhu obydlených, ale má to nějaký popsaný systém, časový harmonogram, postupuje se rovnoměrně po kružnici, nebo nějak na přeskáčku např. dle světových stran, nebo naplněnosti sektoru/ostrovů ....)
 

Diké

Grepolis tým
zpravidla po obvodu po okružnici a řídí si to systém , jen si hráč může vybrat světovou stranu , podle toho je přidán
další možnost je na pozvání jiného hráče na vybrané místo
 
zatím je to ve fázi testovámí , v aktualizaci je odkaz do Beta světa přihlásit Beta

zde je odkaz na Forum
Zjednodušeně jde o to, že se dobývají tzv. Malé chrámy, které dávají určité bonusy. Těch je hafo. A je v nich spoustra armády. Desítky tisíc země a pár tisíc lodí (birky, trimky i OL).

Poté se otevřou Velké chrámy, které se také musí dobýt. Těch je myslím 7. No a potom se otevře Olympos a ten se také dobýjí. Někdo z nich (Velké chrámy, nebo Olypos se různě teleportují po mapě.

Je to trochu složitější... jen pro základní představu.


To jsi mi odpověděl na všechno co jsem už věděl :D zajímalo mě jestli se ví nějaký časový rámec... jestli se svět s tímhle typem zakončení otevře už tenhle rok nebo jestli to je běh na dlouhou trať a je to v horizontu delší doby jak 1 rok...
 
mne osobne vyhovuje kedze mam rozbehnute ine svety, myslim si ze skoro vsetci maju. skoda len zo strany grepolisu, neviem podla coho vyberaju ktory svet budu propagovat a ktory nie, myslim si ze tato nostalgicka rychlost s novym ukoncenim by si zasluzila trosku pozornosti, ale budis :)
 
Já teď hraju "na plno" Sestos, takže sem plánuju jít jenom na čumendu a zlatky... ale zatím nic moc teda :D normálně je druhej den už několik aliancí co má full stav a pomalu akademku :D a tady zatím jen 2-3 větší aliance a ještě ani nejsou plný
 
mne osobne vyhovuje kedze mam rozbehnute ine svety, myslim si ze skoro vsetci maju. skoda len zo strany grepolisu, neviem podla coho vyberaju ktory svet budu propagovat a ktory nie, myslim si ze tato nostalgicka rychlost s novym ukoncenim by si zasluzila trosku pozornosti, ale budis :)

Tak jako hraju delší dobu a podobně dlouho sleduju i tohle forum a nikdy jsem nezaregistroval, že by běžela nějak větší propagace na nějaký svět.... (o Sestos se vědělo celkem dost ale to kvůli anketě ohledně nastavení... a zrovna živo tam taky není :/)

Největší propagaci světům vždycky zajistili blogeři a další lidi co informovali o dění z konkrétního světa... ale co jsem koukal, tak to většinou skončí tak že na to kašlou, protože lidi nadávají jak mají zaujatý názor (což je pochopitelné)
 
ja som roky rokuce dostaval emailove upozornenia a semtam sa rozoslala ta sprava ze novy svet otvara svoje brany aj v hre, myslim si ze by sa to malo robit pre kazdy svet, lebo potom to dopada presne ako spominas tu, ze su 2 spojenectva ledva plne.. tak uvidi sa, svet to bude dlhy tak som zvedavy ako sa to vyvynie
 

Thasoss

Grepolis tým
Stále není opravený URL v odkaze ZDE u příspěvku "Nový svět Théby" stále mě to hází na "Diskuze světa Idalium" i když @Ysera psala že je to opravené.
Opraveno.
lidi nadávají jak mají zaujatý názor (což je pochopitelné)
Dokud CZ verzi teto hry bude hrat zejmena druh tzv. pepiku, tak se to nezlepsi. Kdyz si u vetsiho poctu lidi vezme dovolenou sebereflexe, objektivita i tolerance naraz, tak z toho nevyleze nic dobryho, no. Je to skoda, jinde princip blogu fungoval nebo jeste funguje...
 
Nahoru