1. Vážení hráči! Dne 16.7.2019 nový svět - Idalium otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 21. srpna proběhne aktualizace hry na verzi 2.195. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze světa Trója

Téma v sekci 'Trója' založené uživatelem mikosansobi, 26. dub 2018.

1. barry604

barry604

Registrace:
    18. lis 2014
    jo, to máš pravdu. Už jsem se těšila že po dlouhé době bude svět fungovat ve stylu "všichni proti všem" a zas nic.

2. Poho203

Poho203

Registrace:
    4. čer 2011
    Co ta zplodina Ufolog, kterej si kupuje BB za zlatky ? [​IMG][​IMG][​IMG]

Naposledy upraveno: 16. čer 2018
  3. Pivkules

Pivkules

Registrace:
    24. čvc 2016
    UFOLOG odešel z aliance a pak se mu najednou na kontě ukázalo navíc nějakej 150k BBček za "obranu" :cool: , prostě kdo umí ten umí :D

4. Clup

Clup

Registrace:
    5. úno 2017
    :)) to je mu vcelku k nicemu kdyz hrat se to tak nenauci) a BB neukazuji vubec nic)

5. Poho203

Poho203

Registrace:
    4. čer 2011
    Já mám info, že na fórum psal, že rozdá 4k zlatek mezi hráče, co na něj budou útočit, jakmile má zaplou zlatou prozírku [​IMG]

6. Dračia Mater

Dračia Mater

Registrace:
    18. čvc 2018
    Seruste. Tu je až moc ticho :) , alebo sa mi to len zdá?

7. Ostar

Ostar

Registrace:
    2. led 2019
    Nudný svět nudné forum :)
    Nudný svět nudné forum

8. katka N

katka N

Registrace:
    12. dub 2019
    Cauky lidi