• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Xí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9897

Guest
Tak když jim dáš kurz plavání, ještě něž vyjedeš .. :)
 

DeletedUser

Guest
no uplne nadherny je ten posledny update, do... co sa dalo, fest mam nervy !!!!!!!!!!!!!!
-Kliknutim na mesto sa uz do neho neprepnem !
-suroviny z jedneho do druheho si uz neposlem !
vynikajuco opravili ste co sa dalo omg
pouzivam prehliadac chrome
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Vsechny chyby jsou kvapem hlaseny vyvojarum. A pro chyby tu mame specialni sekci, kdyz chyby budes hlasit tam, bude to pro nas lepsi - nebudeme muset dohledavat, kde o kterem bugu jsme cetli.
 

DeletedUser10460

Guest
Na světe sem začal.. a moc férovej není tedy spíše ti lidi.. názor muj no :) :D
 

DeletedUser10358

Guest
Ty už jsi někdy viděl,četl nebo zažil férovou válku,drancování nebo zabírání?Tohle je bojová hra o moc nad ostatníma:)))))
 

Thasoss

Grepolis tým
Já na zdejším Xí stále čekám, až někdo zaútočí na mé malé městečko uprostřed Chaloupky... a pořád nikdo. :) Maximálně sem tam někdo špehuje... ale pak to vzdají - někdo po 5000, další po 10k... někdo si dá pokoj, až když u mě nechá 50k a jo odhodlaní u mě musí nechat 100k stříbra, aby zjistili, že mě fakt nemá cenu špehovat. :D
 

DeletedUser10159

Guest
na xi je teď válka mezi chaloupkou a řeckou říší,legends of Greece a mafie
 

Thasoss

Grepolis tým
Já stále čekám, kdy se mi bude chtít zabydlet jedna z tebou jmenovaných aliancí v mém jediném malém městě. :) Ač jsem díky aktivní morálce snad nejlépe zabezpečený na celém Xí. :) Nikdo mě nešpehne a než mě někdo vyčistí, tak to vzdá... už přes rok ukládám do jeskyně min. 3 tisíce mincí denně, někdy až 10 tisíc... takže nemusím povídat, co se mi tam sešlo za tu dobu za částku.
 

DeletedUser10159

Guest
tak já jsem v legends of Greece a koukám na tebe že tam moc nestavíš je nějaký svět na kterým stavíš na plno?
 

Thasoss

Grepolis tým
Momentálně Pí... ale moc tam nestavím, mám už takřka dostavěno. :D Pouze dělám vojáčky jak na běžícím páse. :) Ani momentálně nic nedobývám... mám 9 volných slotů... ale víc už nebudu odbíhat. Bychom se museli přesunout do příslušné Kavárny. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru