• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Xí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nejsem si jist, jestli nebyli tři, ale víc těch lidí nebylo...


Těch co poslali bylo kolem deseti.A důvod je prostý.Jen jsem byl zvědav co tam máš,a abych pokud se rozhodnu pro zabrání,netrávil zbytečně moc času posíláním.

Ponechal jsem ti citace příspěvků, na které jsi reagoval, jen je dal do spoileru. ;) Takže to pozná dotyčný úplně stejně, jako předtím, jen bude muset otevřít spoiler, což není taková námaha, a neurolujeme se.

Hm,to jsem netušil že je jednodušší jet kurzorem přes půl obrazovky než udělat 3-4 milimetrový pohyb kolečkem.
Jsi fakt legrační panáček a výmluvy máš brilantní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
§ 5 Vkládání příspěvků
• Je doporučeno nedávat více příspěvků v jednom tématu bezprostředně za sebou - použijte tlačítko Upravit příspěvek (upravit příspěvek lze jen 60 minut po jeho vložení). Druhý příspěvek je užitečný, pokud chcete vyjádřit něco důležitého, na co jste zapomněli při psaní prvního zapomněli (v případě pouhého přepracování by si hráči, kteří navštívili stránku s příspěvkem před jeho upravením, nemuseli všimnout přepracování).
• Citace jsou doporučeny pouze v případě, že se jedná o starší příspěvek, citujete jen část posledního příspěvku nebo do svého příspěvku řadíte komentáře k více příspěvkům (byť včetně posledního). Necitujte příspěvky bezprostředně před Vašim příspěvkem, zvláště pokud je daný příspěvek dlouhý. Zbytečné citace mohou být zkráceny nebo vymazány.

Víc to netřeba probírat. Lituji, ale máš používat tlačítko pro upravení příspěvku a ne vkládat příspěvky jeden za druhým. ;)
 

DeletedUser

Guest
§ 5 Vkládání příspěvků
• Je doporučeno nedávat více příspěvků v jednom tématu bezprostředně za sebou - použijte tlačítko Upravit příspěvek (upravit příspěvek lze jen 60 minut po jeho vložení). Druhý příspěvek je užitečný, pokud chcete vyjádřit něco důležitého, na co jste zapomněli při psaní prvního zapomněli (v případě pouhého přepracování by si hráči, kteří navštívili stránku s příspěvkem před jeho upravením, nemuseli všimnout přepracování).
• Citace jsou doporučeny pouze v případě, že se jedná o starší příspěvek, citujete jen část posledního příspěvku nebo do svého příspěvku řadíte komentáře k více příspěvkům (byť včetně posledního). Necitujte příspěvky bezprostředně před Vašim příspěvkem, zvláště pokud je daný příspěvek dlouhý. Zbytečné citace mohou být zkráceny nebo vymazány.

Víc to netřeba probírat. Lituji, ale máš používat tlačítko pro upravení příspěvku a ne vkládat příspěvky jeden za druhým. ;)

Nu nevidím zde zakázáno,jen doporučeno.Také zde není info kolik řádků musí citace mít,aby byla považována za dlouhou.
 

DeletedUser10620

Guest
Tu nejde jen o přesnou délku do písmenka, ale o to, že je to takto přehlednější a rychlejší co se hledání týče, také nemám rád když někdě něco na fórku hledám a musím scrollovat "hodinu", než se dostanu tam kam potřebuji, nic se neztratilo ani nic neztratilo svůj význam, tak bych se tím už nezabýval, však se nic hrozného nestalo :)
 

DeletedUser

Guest
a teď zpátky do světa Xí ne? pravidla se tu řešit nemají, a to že je někdo předělal z jasného příkazu do vágního blábolu je holt smůla zdejších moderátorů..

jak to tam vypadá teď po dokončení divů? okamžité mrtvo?
 

DeletedUser

Guest
pravidla jsou pořád stejná, nikdo je nepředělal :)


Naposledy upraveno Rebelius; 09.04.13 v 07:36. ano pravidla fóra byla upravena pár dní před mým nástupem do týmu, to ho jsem si nevšimla, ovšem i tak se řídíme tím co je v pravidlech
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sultáne ještě chviličku asi vydržíme.Máme full army,někteří nějaké ty zlatky a prozíravosti které vyplácáme.

Vážení moderátoři.Děkuji Vám za vysvětlení pravidel a jak info jak těžké je pohnout kolečkem myši o pár milimetrů.Nevěděl jsem,že Vám tímto způsobím újmu a omlouvám se.
Nicméně pořád se mi nedostalo vysvětlení nešťastného počinu Thasosse,když mé dva příspěvky určené dvěma lidem,dal do jednoho,aniž by tam uvedl pro koho daný příspěvek je.Tak jak jsem je napsal já,umožňovalo dotyčnému hned vědět že je určen jemu a ostatním to jen pootočením kolečka přejít.Po úpravě se tím zdržují všichni a nebo si ani dotyčný nevšiml že to bylo určeno jemu.

Tímto žádám Thasosse o doplnění jmen v mém příspěvku ze včerejška v 14:19 h.
 

DeletedUser10620

Guest
Pokud jsem to pochopil správně tak ti jde zhruba o tuto situaci:

Pan X napsal (příklad) Venku je hezky a svítí sluníčko. - 1 - příspěvek
Ty jsi mu nato jako další příspěvek odpověděl na jeho příspěvek citací
Pan X napsal
Venku je hezky a svítí sluníčko
Nene je tam ošklivo a prší - druhý příspěvek, je to tak?

A takhle jsi pak odpověděl znova na další a zase z citací ?

Pokud je to tak, tak pořád nevim proč se tak čertíš, když se nic neztratilo a je vše tak jak má být, jediné co se změnilo je to, že je to přehlednější, nejenom tady, ale třeba i pro uživatele co čtou přes mobilní telefony. Přípěvek, který nakonec vzniknul jasně ukazuje kdo co řekl, tvojí odpověd nato co ten dotyčný řekl a znovu příspěvek od někoho a tvojí odpověď na daný příspěvek. Takže nikde nevidím problém

Neviděl jsem původní verzi proto se ptám
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Šlo mi o to,aby nad tlačítkem Otevřít bylo Pro giggsy11. Tímto dotyčný ví že to je určeno pro něj a ostatní se tím nemusejí zdržovat.Stále mi tu podsouváte zdržování a zdlouhavé scrolování ale logického zjednodušení nejste schopni.
Vzhledem tomu že tu je cítit slušnou averzi a tím nemyslím tebe, bude lepší se tu vůbec nevyjadřovat.
 

DeletedUser10620

Guest
Jo takto, nebylo totiž jasné oč ti jde, teď už to chápu, opravím ti to

Edit: Máš to tam a teď hurá na další téma :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
MOUREK: jen přispívej, přispívej:) vyjadřuj se a vyjadřuj:)
snaha o přehlednost fora není averze, a dlouhé citace tomu opravdu nepřidávají:)
ale hurá hurá do toho co je na Xí:) pravidla si vyřešte v SZ od toho tu jsou:)
 

DeletedUser10620

Guest
Tak tak, navíc šlo prakticky o informační šum taky trošku :D
 

DeletedUser10612

Guest
Tak na druhou stranu je jedno jestli informační šum, ale důležitější je že se tady píše, už tu to bylo jak na hřbitově dělší dobu;)
 

DeletedUser10620

Guest
To víš, já tam u vás nehraju, tak toho nemam moc co bych vnesl :D
 

DeletedUser10612

Guest
Neboj třeba začneš, Thasoss taky hraje na víc světech a na některých jako pozorovatel jestli jsem to dobře pochopila :)
 

DeletedUser

Guest
JJ tak to dělají profíci, zančou a při prvním nášupu jdou na jiný svět a na původním "pozorují":)
 

DeletedUser10683

Guest
Sultán ty čo nejdeš spamovať tam s kade si už pomaly každého vyhnal za spam? ;)


Víťazom gratulujem
 

DeletedUser

Guest
Narozdíl od zdejších moderátorů v tomto tématu nespamuju, ale zjištuju co se děje na Xí kde hrají lidé se kterými jsem kdysi hrál i já:)
 

DeletedUser10620

Guest
Očividně se spoluhráči zatim nemají k tomu, aby se více rozepsali
 

DeletedUser

Guest
No tak ono už není celkem co podotknout když je dobojováno.Celé XÍ bych shrnul do toho,že ač byli nepřátelé v drtivé přesile,měli nás obklíčené,nedokázali si s námi poradit.Neschopnost koordinovaných útoků,časování,posílání podpor pozdě při vzpourách v jejich městech,jim v podstatě zlomilo vaz.Nesmím zapomenout i na jejich vedení.To se v závěrečné fázi nesmyslnými kroky zbavilo jediného slušného spojence který jim na frontě velmi slušně defoval města,a nám tím umožnilo rychle postavit divy.Takže si můžeme alespoň jeden parný měsíc užít volna.

Když už zde píší,chci se zeptat,na alfě jsme dostali dva certifikáty.Za 4 a za 7 divů.Zde přišel jen za 4 divy.Je v tomto změna,či je nějaká prodleva?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru