• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Xí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10620

Guest
K bojové situaci se moc nevyjádřím, ale aspoň mám představu co se tam dělo :)

Jinak Záleží natom kdy jste div dostavěli ? (ten poslední ) Předpokládám, že se bude jednat o prodlevu. Taky je otázkou, zdali jsi byl u postavení všech 7 divů

Za postavení všech 7 divů světa dostaneš korunku + ocenění Vládce světa (čili postavil 7/7) :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Napiš sultáne šelmovi na skype a on ti ukáže oba.Já ten za 7 divů z alfy zašantročil.
 

DeletedUser9364

Guest
A nezrušilo se to už? Já taky dostal jen jeden, a to jsem vyhrál a byl vládce (dostal jsem ho za výhru)...
 

DeletedUser10784

Guest
No tak ono už není celkem co podotknout když je dobojováno.Celé XÍ bych shrnul do toho,že ač byli nepřátelé v drtivé přesile,měli nás obklíčené,nedokázali si s námi poradit.Neschopnost koordinovaných útoků,časování,posílání podpor pozdě při vzpourách v jejich městech,jim v podstatě zlomilo vaz.Nesmím zapomenout i na jejich vedení.To se v závěrečné fázi nesmyslnými kroky zbavilo jediného slušného spojence který jim na frontě velmi slušně defoval města,a nám tím umožnilo rychle postavit divy.Takže si můžeme alespoň jeden parný měsíc užít volna.

Když už zde píší,chci se zeptat,na alfě jsme dostali dva certifikáty.Za 4 a za 7 divů.Zde přišel jen za 4 divy.Je v tomto změna,či je nějaká prodleva?

co se týče světa XI tak osobně moc férovej nebyl,jinak gratuluji k vítěztví i k tomu jak jste k tomu přišli,i s těma spojenci kteří neveděli co chtěli a jak bylo řečeno k chaloupce by nikdy nepřešli i z morálního hlediska.....prej nikdy ...a co se stalo ....Hold tak to chodí byl to zas.-...svět i s ..a jsem rád že už mám klid
 

DeletedUser

Guest
Nesváděj to na spojence.Vaše podlé jednání je od Vás vypudilo.Je tedy celkem logické že se spojili s námi když to s Vámi nevyšlo a sami by divy nepostavili.
Nu a férový nebyl,jenže z vaší strany vzhledem mutiúčtům,že Gisberne :D
Potřeba i zdůraznit rozdíly mezi našimi ally.Útočné body chaloupky 18 708 864,vaše 7 923 264.Zde je ten zakopaný pes.
 

DeletedUser10784

Guest
Nesváděj to na spojence.Vaše podlé jednání je od Vás vypudilo.Je tedy celkem logické že se spojili s námi když to s Vámi nevyšlo a sami by divy nepostavili.
Nu a férový nebyl,jenže z vaší strany vzhledem mutiúčtům,že Gisberne :D
Potřeba i zdůraznit rozdíly mezi našimi ally.Útočné body chaloupky 18 708 864,vaše 7 923 264.Zde je ten zakopaný pes.[/QUO

nevim o čem mluvíš ..multiučet..a když už je o tom řeč jak to víš??? a jinak co vim tak se to takto hraje a hraje to tak spousta hráčů ale bohužel nemáme podchycenej suport jak někdo že a pak kdo tady mluví o čestnosti...já mám svědomí čisté
 

DeletedUser

Guest
též k blahopřeji k vítězství a není nad to,mít hrající support v alianci,pak se 100% "pozná" kdo je mulťák a kdo mulťák není,to jsou zkušenosti z Thety,tam vítězná ali měla též u sebe hrající support a nedali se identifikovat dva hráči na jednom účtu,byť jeden hrál v Anglii a ta druhá v Česku,ale identifikace "mulťáku" na Xí je 100% "v pořádku"
 

DeletedUser9364

Guest
Promiň, ale v Chaloupce nikdo ten tzv. "mulťák" neměl... :)
Hold, komu čest, tomu čest... :)
Teď už proti tomu neuděláte nic, to by jste museli začít makat jako Chaloupka od začátku... Vždyť, kde Chaloupka na začátku byla? Byla 4. nebo dokonce 5. a i tak se rychle probojovala... A to byla jednou rozpuštěna a do týdne "nahrábla" statistiky nad ostatní... :) Jenom škoda Vornis (Markétky), byla to kvalitní hráčka... :-( :-! Alespoň je teď v síni slávy Grepolisu... ...Ale to není ono, no... :-(
 

DeletedUser

Guest
Aha,Vy jste čestnost vesmírná :D Gisbern ban,Tomísek ban,Centanie ban,a další a další :D
Když už tvrdite že s námi hrál support,tak to dokažte a uveďte jméno.

a jinak co vim tak se to takto hraje a hraje to tak spousta hráčů toto je vaše mylná představa hry,my to nemáme zapotřebí,totiž Vážení kvalitně se dá hrát jen s jedním účtem,zapište si to za uši :D
 

DeletedUser10612

Guest
To vysvětli třeba Angele83 :-D

jako že já jsem support? :D tak to se ti opravdu povedl vtip dne.Jinak ráda to vysvětlím, když chce udělat někdo podraz na vlastní akademku a ještě prozradí multiúčty ve vlastní alianci, tak jak to asi tak mohlo dopadnout + opožděné plánování doby obsazování divů, ale je důležité když si někdo vezme notes a zapíše si vše.Jenže ono psáti chytře jak stavěl divy a neumět odpovědět na otázku kolik jich ve skutečnosti dostavil je docela mazec pro celou ali ve které je ten člověk kryt.:p
 

DeletedUser7547

Guest
jako že já jsem support? :D tak to se ti opravdu povedl vtip dne.Jinak ráda to vysvětlím, když chce udělat někdo podraz na vlastní akademku a ještě prozradí multiúčty ve vlastní alianci, tak jak to asi tak mohlo dopadnout + opožděné plánování doby obsazování divů, ale je důležité když si někdo vezme notes a zapíše si vše.Jenže ono psáti chytře jak stavěl divy a neumět odpovědět na otázku kolik jich ve skutečnosti dostavil je docela mazec pro celou ali ve které je ten člověk kryt.:p

To byla reakce na Mourkovo mulťáky, nemám pocit, že bys byla support to už by na tom server byl fakt zle.
Jinak napsala jsi to moc pěkně, ale o čem to vlastně mluvíš :)
 

DeletedUser

Guest
odpověď pro Angela83,pokud někdo plká ve vlastní alianci,že má na jinym světě mulťák,tak to spíš vypadá na vychloubání pubertálního děcka,což odpovídá sdílenýmu účtu na kterým je otec a potomek,ano,sdílený účet je problém a jde o to,jak to supportu vyhovuje posoudit,asi by bylo nejlepší,kdyby sdílený účty nesměli být a support byl profesionální placený pracovník,co by nehrál a tím pádem neměl přátelské vazby s hráči,jako je tvůj případ Angelo83
 

DeletedUser

Guest
To Zorkan.Čekám na nick supporta a jeho nick ve hře jehož jsi avizovala u nás v ally.Pokud tak neučiníš,budu tě považovat za obyčejnou lhářku.
 

DeletedUser7547

Guest
To Zorkan.Čekám na nick supporta a jeho nick ve hře jehož jsi avizovala u nás v ally.Pokud tak neučiníš,budu tě považovat za obyčejnou lhářku.

To já už tě považuji po těch nesmyslech co jsi tu prezentoval (samozřejmě bez důkazů - myslím tím např. BAN Centaine)
 

DeletedUser

Guest
To Zorkan.Čekám na nick supporta a jeho nick ve hře jehož jsi avizovala u nás v ally.Pokud tak neučiníš,budu tě považovat za obyčejnou lhářku.
musím říct,že je mě naprosto putna,zda mě ty považuješ za lhářku či nikoli,lidi,co mě znají mě rozhodně za lhářku nepovažují a to je pro mě směrodatné
 

DeletedUser9355

Guest
Osobně by mě docela zajímalo jméno toho suportu kterého máme údajně v ali. Ale silně pochybuji že se tady nějaké objeví. Hlavní rozdíl bych spíš hledal v míře spolupráce v aliancích.
Každopádně bych chtěl poděkovat za dobrou hru všem nepřátelům, z mnohými sem se střetl v dobrých bitvách, které my hru příjemně okořenily:) A doufám že se setkáme i na dalších světech ať už jako nepřátelé a nebo spojenci a budeme se společně bavit hrou:)
 

DeletedUser

Guest
To já už tě považuji po těch nesmyslech co jsi tu prezentoval (samozřejmě bez důkazů - myslím tím např. BAN Centaine)


Dimenze trvalák a centanie s ochranou ve stejné chvíli?Aha,tak to se omlouvám.Asi jsem dostal předčasný užeh :D

To Zorkan tobě se omlouvám též.To není lhaní,to je skleroza.Ale třeba to jméno máš někde v deníčku.Zkus se juknout a oblažit nás :D
 

DeletedUser9364

Guest
:D Čím to asi bude, ten BAN ve stejnou chvíli...? :) Asi náhoda... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru