• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Xí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To je na konci každýho světa... ali co prohrála obviňuje vítěznou ali ze spolupráce se supportem atd bla bla bla.... tohle už k tý hře asi nakonec patří... tak na to prďte a de se hrát dál... čas sme tomu věnovali všichni,ale už je tu konec tak to hoďte za hlavu.. Jinak díkes za hru, bylo to fajn :)
 

DeletedUser7382

Guest
Na Zetě ale ne. :D
Do její Kavárny tady na fóru se totiž skoro nepřispívalo, bylo to mrtvé téma. :p Stejně nevím o ničem, že by někdo ze Zety obviňoval vítěze ze spolčení se supportem, o těchto problémech jsem vždy jen četl tady na fóru u jiných světů. Tohle je spíš trend některých posledních světů.
 

DeletedUser7382

Guest
No vždyť jo, to jsem nepopřel. ;) Několikrát jo, ale ne vždy.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, až počet hráčů zde hrajících klesne pod 300, poté se spustí 28 denní odpočet a následovně bude tento svět ukončen. Ovlivňují to tedy hráči, nikoli my nebo vývojáři.
 

DeletedUser9990

Guest
V pořádku jen jsem to chtěl vědět a jaký je aktuální počet aktivních hráčů?
dá se to někde vyhledat?
díky
 

Thasoss

Grepolis tým
Stačí se podívat úplně nakonec žebříčku... kolik má příček, tolik je na světě hráčů.
 
když mrkneš na grepostat, tak hned na první stránce máš přehled světů a u každého je napsáno kolik tam je aktivních hráčů... to je přímo ideální...
 

DeletedUser9990

Guest
super díky
jen ještě dotazek na support jak je možné že když my jsme udělali 1 divy mají je i nepřátelé? Nevadí my to ale jen mě to zajímá jak je možné že vyhráli 2 aliance?
 

Thasoss

Grepolis tým
Neplést Vládce s Vítězem. Dostavbou 4 divů (a tedy získání většinového počtu divů) se stává aliance vítězem světa a Vítězů nemůže být více. Ale Vládců (těch co postaví všech 7 divů) může být klidně více, nicméně moc často se to nestává, aby první alianci, co dá plnou sedmičku, spadlo všech 7 divů, takže se nejedná zase až tak o veřejně známý fakt.
 

DeletedUser9990

Guest
Přesně tak mělo by to prostě skončit a hotovo pak celá tato hra ztrácí smysl celkem je to na hlavu postavené na divokých kmenech se prostě ovládlo 80% světa nastal odpočet a nazdar nemohl být jiný vítěz

pak je ta korunka k ničemu a může jí mít kde jakej pablb i když se jen vezl
 

DeletedUser

Guest
soudě podle toho jak machrují na forech ji taky kdejaký pablb má:) jsou tací kteří si ji musejí vyhandlovat stylem jedna aliance bere 4 divy a druhá sedm:) holt i lamy musejí něco urvat..
systém na DK se mi nelíbí, ale prostě jeden vítěz a tečka....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru