• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Vítr změny

DeletedUser5504

Guest
Můžete mi to vysvětlit? nějak to nepobírám. To je dočasná změna nebo trvalá nebo event? Nebo cože??
 

Thasoss

Grepolis tým
Takhle na úplný závěr března je to pěkné oznámení. Osobně mě ale víc pobavila ta nálož chyb.

@dradelot Asijský vzhled Grepa již existuje, takže to určitě není problém vyměnit. Kdysi totiž byla japonská a korejská verze, ale někdy v roce 2011 (možná 2012?) obě odpálili. Byly vyvíjeny v jiném grafickém designu. Dokonce existoval i user script, který ten vzhled umožnil přetáhnout i na jiné jaz. verze, viz:

large.jpg

large.jpg
 

DeletedUser12656

Guest
Rozhodně s touto změnou nesouhlasím, nevidím důvod proč něco měnit. Hra v designu starého Řecka mi přijde naprosto vyhovující. Nějaký asijský "nádech" se k tomu nehodí. Je to škoda, určitě bych uvítal, kdyby tato změna designu byla spíše dočasná a podle reakcí hráčské základny by se rozhodlo, jestli nevrátit původní styl starého Řecka.
Přijde mi, že názvu hry Grepolis jako odvozenině od řeckého městského státu, by neslušel nějaký námět asijské samurajské vesničky.
Toť můj názor, někomu se to může zdát jako dobrý nápad, ale doufám, že je to zkušební verze, a podle evaluací pak administrátoři hry rozhodnou jaký návrh nechají..
 

DeletedUser12676

Guest
Ahoj,

vřele souhlasím s Alexirem. Do této hry jsem se zapojila hlavně kvůli autenticitě prostředí a dýchnutí starověkého Řecka. Přizpůsobovat se asijskému stylu mi přijde nevhodné. Nevím v kolika zemích se tato hra hraje, ale určitě se nejvíce hraje v Evropě a nemyslím si, že se musí přizpůsobovat asijskému trhu. Máme vlastní kulturu a měli by jsem si ji chránit.

Doufám, že to nevyznělo moc vulgárně, ale toto stanovisko přizpůsobit se početnějšímu světadílu mně .......

1.4. v 20:34

A zpětné koukám, že také kalendář nesleduji. :)

Vřele doufám, že jsem se nechala napálit a žádné změny nehrozí, ale za svým názorem si stojím. Tak uvidím jak to dopadne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5497

Guest
Zdravím, no doufám že to bude jen nějaký aprílový fórek, na starý vzhled jsem zvyklý a vyhovoval mi, takže bych nic neměnil, toto je hra ze starověkého Řecka, tak sem prosím žádné asiaty netahejte :D
 

DeletedUser12677

Guest
Musím říci, že od té doby co to hraji se změnilo hodně věcí. Všechny ještě šli a nebo to vylepšili. Změna motivu bohů je úplně absolutní. Myslím si že staré motivy byli lepší. Nechápu proč by jsme to měli dávat s Asijským nádechem, když Řecko je v Evropě. S tímhle tím nápadem tedy vůbec nesouhlasím a doufám že je to jenom dočasné.
 

DeletedUser12678

Guest
Jako vtip dobrý, do kalendáře nekoukám, takže mě taky dostali
 

DeletedUser11525

Guest
Tiež dúfam, že je to len aprílový žart...tí bohovia v azijskom štýle sú strašní....

Stará Artemis mala na ruke krásneho sokola a teraz jej tam sedí nejaký kríženec vrabca a sovy..
wnerw.gif


Zeus je miešanec trpazlíka a bezdomovca, hnus....
shout.gif


Poseidón je teplý pi
krzyk.gif
rát...

Starý Hádes bol fešák a tento nový vyzerá ako trtko...
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Héra je priblblá blondínka so štvorkami...
girl_cray2.gif


A Athéna vyzerá ako lacná prostitútka..
 
Jako Apríl super, ale ve skutečnosti se mi to šíleně líbí, takže by mi to asi ani nevadilo :D Nechcete to třeba nechat? ;) Teda...až na Artemis :)
 
Nahoru