• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

[Diskuze] Vtipný Grepolis

DeletedUser7082

Guest
Milí hráči,

zde máte prostor k otázkám, inspiraci, diskuzi ..

Přejeme hodně štěstí ..
 

Thasoss

Grepolis tým
Doufám, že přijde pak nějaká soutěž, kdy hráč nebude muset dělat nic a bude za ni mnohonásobně vyšší odměna. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jenže to vyžaduje na přípravu bohužel více jak 5 minut. :/ A taky by se musel dát do pořádku rozvrácený soutěžní koutek. Za nynějšího stavu by to bylo ke zbláznění.
 

DeletedUser1324

Guest
Napadlo tě, že teď je přesně ten čas pro příchod hrdiny? Normálně jim tam dej pár pohlavků a všechno oprav! :)
 

DeletedUser7082

Guest
Tohle není mé dílo, pouze jsem dal dohromady ... :) Já jsem teď pracoval na soutěži pro Knóssos ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Zase soutěž týkající se jednoho světa? Božínku, kam to spěje... Máte v plánu třeba nějakou normální soutěž už konečně? Ne co... :D
 

Thasoss

Grepolis tým

DeletedUser1324

Guest
Brďo! Tak za to bych je normálně nahlásil! Jak si nějakej cyberserver vůbec dovolil okopírovat něco z tohohle fóra?!
 

mikosansobi

Grepolis tým
Nikdo další? Žádná vtipná příhoda, fórek? Stále máte možnost přispět a vyhrát nějaké zlaté mince :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Této soutěže a křížovky bude možné se zúčastnit do konce věků, nebo jak to jako bude? :)
 
Nahoru