• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Divy světa - konec světa?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtěla bych zjistit jak je to s koncem světa. Dle pravidel ohlědně divů, svět by měl skončit, pokud ali postaví 4 divy světa? Skončit tím se myslí úplně skončit? Jelikož v nejmenovaném světě má první ali rozestavěné všechyn divy a to většinou na úrovni 6-8 (zvládla to za týden ve verzi 2.0) tak to by bylo hodně rychlé...
 

DeletedUser

Guest
ono to v zásade aj dosť rýchlo pôjde, i keď je pravda že ako prvé úrovne divov trvalo postaviť pár hodín, ďalšie úrovne sa budú počítať na dni, nehovoriac o tom, že súperi sa budú usilovať dostavanie divu prekaziť.

Ally ktorá prvá postaví 4 divy kompletne, prejde do Sveta hrdinov, ktorý sa dostavaním divov otvorí. Starý svet týmto končí (hra ale pokračuje) a ally ktorá divy postavila ako prvá sa stáva víťazom.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4320

Guest
jak zjistím že mám tytul stratega/taktika?

podmínky dle co sem našel splnuju ale kde to mám to nevím a kdy asi bude svět hrdinu?:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Toto ocenenie sa v hre este nenachadza. To co ste videli je len plan, ze take ocenenie planuju vlozit do hry. A to ocenenie sa este moze zmenit, nemusi byt take ake bolo uvedene.
 

DeletedUser

Guest
A co ostatní divy

A co s těmi ostatními rozestavěnými divy, to jako nic? Takhle to skončí a nazdar? Děláte si srandu nebo jako co? Nikde není o tom pořádně žádná informace, pravidla se mění skoro ze dne na den a pak se dovím tohle? Tak to asi skončím, protože jsem myslela, že jakmile jsou postavené divy, tak se restartuje svět. Grrrrrr.... štvete mě s těma změnama rádoby k lepšímu:?
 

DeletedUser7382

Guest
No, myslím si, že hráčům v aliancích, které jako první 4 divy světa nepostavili, bude vadit, když se jim restartuje hra a všechno, co do té doby budovali, by bylo ztraceno. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Hra sa nerestartuje nikdy.


Svet sa uzavrie, ked v nom bude pod 1000 hracov. Inak svet existuje nadalej aj po urceni vitazov.

Ale po vyhre na povodnom svete vela hracov skonci (aspon u nas na SK), takze je velka sanca ze tam pocet hracov klesne rychlo pod 1000 a svet sa uzavrie kratko po vyhre (alebo po otvoreni sveta hrdinov).
 

DeletedUser

Guest
A co s těmi ostatními rozestavěnými divy, to jako nic? Takhle to skončí a nazdar? Děláte si srandu nebo jako co? Nikde není o tom pořádně žádná informace, pravidla se mění skoro ze dne na den a pak se dovím tohle? Tak to asi skončím, protože jsem myslela, že jakmile jsou postavené divy, tak se restartuje svět. Grrrrrr.... štvete mě s těma změnama rádoby k lepšímu:?

http://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Divy_Světa
kde je zde něco o resetu?
 

DeletedUser

Guest
udiven divy

Výborná pomůcka je ta možnost pozvat přítele přímo na konkrétní místo k založení města.
Hlavně se přátelé na Grepolis hrnou když jim řeknu, že svět divů je stejně strhující zábava jako brigáda za kasou v Lidlu.
Jsem tak přeplněn dojmy ze strategickýho odesílání surovin, že se prostě musím svěřit. Protože mě po roce hraní jako zakladatele aliance váže jistá odpovědnost ke spoluhráčům tak odesílám a odesílám a odesílám a odesílám a odesílám a .........
..... odesílám.
Pachatel konce světa, který se odhodlá tisícovkám hráčů měnit pravidla během hry by měl být připraven něco se dovědět. Tak když už tady utrácím za premium, vyřiďte aspoň soudruhům z endéer moje pozdravení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8234

Guest
za sebe říkám že je hloupost aby se světy po dokončení zavřeli je to přeci fajn být v kolektivu a zapojovat se do společných akcí a otom je přeci grepolis nevidím smysl v tom aby světy zanikaly jakou bude mít hráč motivaci když ze dne na den přijde třeba o 30 měst nebo více - bude to mít za následek že už v životě grepolis nezapne a to by nemělo být cílem této skvělé hry :) .
 

DeletedUser

Guest
každá hra má nějaký konec. každá soutěž se hraje do finále a pak se pozná vítěz... a jede se od začátku.
každý závod končí v cíli.. a začíná se znovu.. kdo na konci světa uhrál celých třicet měst neztratil tak moc..naopak.. dosáhl třiceti měst a hurá.. na dalším světě jich může udělat šedesát..
 

DeletedUser7037

Guest
a co kdyz clovek na konci sveta ma stovky mnest a dosahl vseho co ve hre dosahnout de kde je potom ten novy zacatek ...:)))
 

DeletedUser

Guest
pokud dosáhl všeho tak má pokračování a nový začátek zhruba stejný smysl..
nebo snad někdo znáte nějaký závod, soutěž, turnaj.. bez konce?
 

DeletedUser7382

Guest
A co by bylo na herním serveru bez konce nebo bez nového začátku špatného ? :))
 

DeletedUser

Guest
právě to že by neměl konec, neměl by cíl za kterým je třeba jít, kterého je třeba dosáhnout. Pokud vím že na konci mého snažení je souboj o výstavbu divů a já vím že bud vyhraju nebo budu druhý tak se mám proco snažit.. ale donekonečna válčit a rozrůstat se bez cíle.. to časem omrzí..
 

DeletedUser7382

Guest
Cíl je vyhrát na serveru, zapsat se do dějin hry a jít jako vítěz do světa hrdinů. To není dostatečný cíl ? Nebo kvůli tomu musí být restartován server ? Na co ? Ne každý chce začínat od začátku. :) Navrhuji anketu, zda světy po vítězství jedné aliance restartovat nebo ne.

A beztak, nepsalo se v předchozích příspěvcích minimálně 2 ×, že reset nebude ?? :-/
 

DeletedUser

Guest
Čti pořádně. Nikdo nepíše, že se svět restartuje po postavení 4 Divů - nerestartuje. Žádný svět se nikdy nerestartuje. Uzavře se a místo něj se otevře nový svět. Tj.

PŘÍKLAD
Na Betě se postaví 4 Divy, svět je vyhraný. Postaví se všechny Divy, počet hráču klesne pod 1000 aktivních. Svět se do určitého času zavře a následně zruší uplně. Místo tohoto světa se otevře svět hrdinů a časem se po standartní době otevře nový svět - třeba Ró.
 

DeletedUser7382

Guest
Tak to jsem to zmotal :), zblbnul jsem z předchozích příspěvků. Pak jsem nevěděl, jestli nějaký reset bude nebo ne.

Takže jestli to chápu správně: Pokud počet aktivních hráčů neklesne pod 1000, svět neskončí a bude pokračovat ? A co si mám představit za pojmem aktivních hráčů ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru