• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Dobývání vs. Vzpoura

DeletedUser

Guest
Presne som o tom hovoril, pošlem útok tesne pred nočným za tým podpory a do obeda určite bude moje ak chodí chlapec do školy alebo do práce
 

DeletedUser231

Guest
Jaké má dle vás výhody dobývání a jaké zase vzpoura...

Odkazy na Grepolis Wiki:
Vzpoura
a
Dobývání

Těšíme se na vaše názory.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9839

Guest
zdarec já tady sice nechodím často, ale ktomu to tématu bych rád přidal něco, spoura je velmy nudná, vím je vás tu dost co tvrdí opak ale musím se přidat k těm co stojí za dobívání. Někdo tady psal že si večer vivolá spouru a ráno si sedne do města, no to možná takovému co grepolis hraje 1 až 2 týdně to jo, to pak můžeš večer tu spouru vivolat a ráno sednout, ale neni tomu tak vždy. každopádně spoura je spýš pro lenochy. U dobíváni si musíš dobít město, a sednou s koldou, a ubránit siho to je kunšt, a né vivolat spouru někomu kdo není připojen, u dobívání se pozná jaký je kdo hráč, a umě je hráč jen ten co si jede pro město a ten na druhé straně se musí bránit to je pak hra když jsou oba připojeni a jeden druhému veme město. toto jsou umě hráči, né ti co berou města tak že hráč neni připojen, to si skuste vy co se vám libi spoura ta hra je pak úplně o něčem jinem.
 

DeletedUser

Guest
Stím co píšeš nemohu souhlasit . Hrál sem dobývání a celkem dobře. To co píšeš o vzpouře platí i dobývání. Večer pošleš koldu jak říkáš a hned sedne hráč náhodou nebude online a máš pak celou noc si vyrobit beton. Z mého pohledu je vzpoura těžší není problém ji vyrobit. Je větší problém usadit po 12 hodin šneka zvláště když má nepřítel čas připravit obranu. U vzpoury musíš stavět obranu. U dobývání pokud je člověk aktivní tak se dokáže ubránit i útokem . A obranu mít jen na dobývání. Z mého pohledu je vzpoura mnohem těžší než dobývání
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
přesně .... pokud jak píšu si vyvolám vzpouru večer a dotyčný tu není, má šanci ráno. Už ví, že po něm jdu a musí bránit. To je fér.
Pokud večer rovnou sednu koldou když tu není, má po městě.
Opravdu dle každého příspěvku co to čtu, mi přijde, že tu vzpouru neumíte a haníte jí. Já si k tomu ráno sednu, do večera mam x vzpour a druhej den zabírám kde chci a takhle pořád dál a dál s tím, že druhej den už jen řeknete jedu sem a sem a cpete útoky.
Nevím kde jste přišly, že to je pro pasivní hráče, no obávám se, že s touto filozofií se dostanete leda tak na kraj mapy.
 

DeletedUser

Guest
vzpoura je pro aktivní hráče ale hra je líp hratelna pro hrace co nemají tolik casu a ano vzpoura je odost těší nez dobývaní hlavne me to i víc bavilo nez dobývaní :cool:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem všemi 10 na straně dobývání, hrál jsem oboje a ve vzpouře záleží jen na kvantitě. Někdo vám vyvolá vzpouru a když se na vás shlukne třeba 10 lidí a podpory vám pošlou třeba 2, tak nemáte šanci, stejně tak obráceně. Za to, když na mě někdo jede (a je to v rozumným čase), tak uhnu s armou a když to umím dobře načasovat, tak ji sestřelím jenom vojsky z toho dotyčného města a při útoku je to taky o tom, jak dobře to načasuju a to je umění. Proto mám radši dobývání, ale na Omikron nepůjdu, takže mi to je více méně jedno.
 

DeletedUser

Guest
Promiň Kháne , ale to samé platí i pro dobývání . Akorát s tím rozdílem , že když nesestřelíš šneka tak musíš sehnat spousty útoku na probití obrany a osvobození města. S tím rozdílem , že máš 24 hodin na to sehnat dostatek útoku. Kdežto u vzpoury máš 12 hodin na sehnání podpor.
 

DeletedUser

Guest
No tak já to většinou sestřelím dobře načasovaným protiútokem a když ne, tak na to většinou kašlu, neboť než přijedou útoky bude tam beton a najíždět do toho je sebevražda, to radši sednu v pár protihráčových městech a některý mu seberu.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím draci,hrál jsem skoro tři roky Betu a jsem jednoznačně pro dobývání i vzpouru jsem vyzkoušel a teď jí jedu na XÍ,ale nesedí mně,mám rád blitzkrieg:)))))Jak tu mnozí píšou je víc světů s dobýváním a jestli to nebude proto,že je oblíbenější,než 12 hodin čekat co soupeř udělá,ani historicky to není dobré,tam to taky nefungovalo,toť jen můj názor:))Kamenujte,oslavujte:))))
 

DeletedUser

Guest
Jedině dobývání a rychlost světa a jednotek 1, jako bylo na alfě. Pak bych se ke grepolisu po 2 letech vrátil :) a zase do toho pár tisíc vrazil :)
 

DeletedUser

Guest
souhlasím se psem a wiltem,vzpoura nemá onen adrenalin,soupeř ti sedne do města a ty sestřelíš koldu nebo armu a o to jsi u vzpoury ochuzen,co vím tak skorem žádného spoluhráče ze Zety vzpoura nebaví,jsem pro dobývání
 

DeletedUser9897

Guest
Hraji na Xí,je tam vzpoura a mě celkem vyhovuje,možná to bude tím,že sem s dobýváním ještě nehrál ale spíše tím,že se mi to zdá celé rychlejší.Zatím co u vzpory když si to dobře naplánujete a kolonka vám sedne hned po uplynutí tzv. "schylování se ke vzpouře" a samozdřejmně projdete,tak město je vaše po 12 hodinách,zatímco u dobývání to trvá den a jak sem se dočetl tak kolikrát i déle než den.

Za mě tedy Vzpoura.
Ale rozhodně by to chtělo vyzkoušet obě dvě možnosti,na což (u mě) není čas.

scoot
 

Thasoss

Grepolis tým
Záleží na nastavení světa :) Na Omikronu dobyješ město za 12 hodin, neriskuješ, že ti to tam nepřítel zabetonuje (není zde vzpoura), takže naprosto ideální pro rychlé akce... a na Kappě to trvá 16 hodin...
Dobývání trvá víc jak 24 hodin (snad 26 a půl hodiny... z hlavy přesně nevím), když je v dobývaném městě vyzkoumaná demokracie... ale ta se moc nevyskytuje, tak se děsit nemusíš, že bys to musel držet přes den :)
 

DeletedUser9897

Guest
Podle mě je vzpoura dobrá do začátků,když máš 1 město,tak je přímo ideální.
Dobývání bych spíše viděl na světy jako je Achilles(absolutně netuším co tam je za dobývací systém),kde vlastně začínáš se třemi městy,tudíž vzpoura by byla moc jednoduchá.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pro single hráče s obrovskou off armádou je vzpoura ideál do začátků, to jo, ale když jsi v ali, moc na tom nesejde :) podpory se najdou...
 
Jedině nový dobývací systém "Vzpoura". Dobývání je pro srágorky, kdo je pořádný útočník, bude chtít vždy jen systém "Vzpoura".

Dobývání je více realistické. Vzpoura má své výhody. ale nesouhlasím s tím že dobývání je jen pro srágory, protože to není pravda i dobývání je těžké a vyžaduje spoustu útočných jednotek
 

DeletedUser10358

Guest
Hlavně obranných draku a to udržet koldu 12 hodin je taky umění,dostat koldu do přístavu z první není až takový problém,ale udržet jí tam už jo,jsou to zrcadlově posazené systémy,takže každému co bližší jest:))
 
Nahoru