• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Dobývání-vzpoura

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
prevezeti mesta

A jěště by mě zajímalo jak se chová polis kde je vyvolaná vzpoura?
Je možné na ní po dobu 12 hodinové vzpoury útočit a likvidovat přitom docházející případné podpory?Díky za odpovědi.

Konecne dobyti mesta se provede prikazem utok. Zobrazi se vsak ikona prevzeti mesta misto utoku.
Behem vyvolane ci pripravy na vzpouru je mozne na mesto neustale utocit a rabovat. Pokud ovsem s vojskem jede kolonizacni lod tak utok se meni na prezvzeti mesta. Pozor aby se neprijelo drive nez vypukne vzpoura.
 

DeletedUser

Guest
vyvolani vzpoury

co se stane kdyz hrac A vyvola vzpouru v meste xy a treba za 3 hodiny hrac B vyvola vzpouru taky ve meste xy.bude to ve meste xy ukazovat ze probihaji 2 vzpoury nebo se ta 1 vzpoura vyrusi tou 2.muze mesto xy treba mit 10 vzpour od ruznych hracu nebo probiha jenom ta prvni
 

DeletedUser

Guest
Podle mě je jedno kolik vzpour probíhá , v alianci se nám něco takového stalo , 2 vyvolali vzpouru a když vzpoura probíhá ve městě od obou hráčů , záleží natom , kdo tam s kolonizačkou přijede dříve
 

DeletedUser

Guest
dobyvani vlastniho mesta a kul.body

co se stane kdyz v mojem meste vypukne vzpoura a poslu si s druheho mesta kol.lod na to svoje mesto kde probiha driv nez nepritel.lze ho dobit a jak je to s kul.body kdyz nic vlastne neziskam ani neztratim /krome 30000 za stavbu kol.lode/ budu mit mest porad stejne.dekuji za odpoved vim ze to neni reseni jen by me to zajimalo
 

DeletedUser

Guest
prosím, ten utok s kolonizačkou tam mám poslat Záložkou podpora nebo útok, popř. když záložkou útok, tak přes normální útok nebo přes vyvolat vzpouru. Sorry jestli to tu je někde napsaný, já to teď nemám čas si to celý pročítat. Díky
 

DeletedUser

Guest
lsd2000
nemam to vyzkoušené, ale podle mě si město nepřebereš. útok ani neproběhne.

Mr. Barth
ten útok s kololodí pošli jako klasický útok
 

DeletedUser

Guest
co se stane kdyz v mojem meste vypukne vzpoura a poslu si s druheho mesta kol.lod na to svoje mesto kde probiha driv nez nepritel.lze ho dobit a jak je to s kul.body kdyz nic vlastne neziskam ani neztratim /krome 30000 za stavbu kol.lode/ budu mit mest porad stejne.dekuji za odpoved vim ze to neni reseni jen by me to zajimalo

Vojska z útočícího města si daj s obránci maximálně kafe a vrátí se zpět, z toho plyne že nemůžeš ty sám ve svém vlastním městě vyvolat vzpouru, čili ani ho zabrat. Pokud má v bránícím městě vyvolanou vzpouru více hráčů, ten kdo jako první dokáže porazit bránící vojska a podpory, s kolonizační lodí ihned přebírá město a ostatním hráčům jejich vzpoury předčasně ukončí. Je třeba znovu vyvolat vzpouru a pokusit se město zabrat. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
A co se teda stane v následujícím příkladě? Na město X dojdou útoky vyvolávající vzpouru:
- od hráče A v 8:00
- od hráče B v 9:00.
Podle příspěvků výše pak teda běží ve městě X dvě vzpoury najednou, teda přesněji řečeno ty první dvanáctihodinové fáze vzpour. Ve 20:00 skončí ta první fáze u té první vzpoury vyvolané hráčem A, a začíná druhá fáze vzpoury, kdy může dorazit kolonizační loď hráče A. Co hráč B? Může dojet kololodí už ve 20:00, nebo až ve 21:00?

A dostane hráč A nějaké hlášení o vzpouře vyvolané hráčem B? A pozná hráč B po vyvolání vzpoury, že už tam běží vzpoura hráče A?
 

DeletedUser

Guest
Hráč B může dojet kolonizačkou v čase mezi 21:00:01 a 8:59:59 hodinou, pokud se Schyluje k vzpouře od 9:00:00. Ještě se mi nestalo, že bych dojel přesně na vteřinu, myslím na konec Vypuknutí vzpoury. Vzhledem k Antičasovému systému by to musela být safra náhoda, aby se to povedlo. :cool:

Hlášení o předčasném ukončení vzpoury dostaneš pouze pokud ti jí jiný hráč předčasně ukončí. :D Jinak žádná jiná hlášení o vzpourách jiných hráčů nedostaneš. Lze to zjistit i jinak, např. majitel města X má najednou nárůst obranných bitevních bodů na Grepo stats.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Díky. Prošel jsem celý thread znova, a našel tohle:
Kdokoliv, kdo první připluje s kolonizační lodí město získá, takže vzpouru může vyvolat člen aliance a další tam můžeš připlout zabrat město, taky si tam mohou poslat kolonizační loď vlastní lidé, aby předešli zabrání.
Otázka tedy zní, jestli vzpoura hráče B "přebila" vzpouru hráče A, a odpočítává se celá znova od 9:00. Už se na to někdo podobně ptal, ale odpověď jsem nenašel.
 

DeletedUser

Guest
Pokud do města X přijede hráč B dřív než hráč A, tak automaticky ukončí vzpouru hráči A a hráč A dostane výpis, že mu byla jeho vzpoura předčasně ukončena.
Mám osobně vyzkoušené, že nelze, aby člen aliance vyvolal vzpouru a jeho kolega z aliance pak město zabral, aby jsi Ty mohl dobýt město X, musíš v tom městě Ty vyvolat vzpouru, čili to znamená zlikvidovat veškeré vojsko ve městě, logicky, pokud ve městě za hradbou zbydou nějací vojáci, nevyhraješ bitvu, ale vyhrál jí obránce. Lze vyvolat vzpouru, i když v přístavu bitvu nevyhraješ, protože pokud máš v Akademii vyzkoumaný Průnik, část vojska se vylodí i přes zjevnou přesilu obranných lodí a pokud tvoji vojáci bitvu vyhrajou, vyvoláš vzpouru. Má to však jeden háček, protože každá sranda něco stojí, při aktivovaném výzkumu Průnik, jsou tvoje lodě o 50% slabší.
Chtěl bych poprosit Sokrata nebo některého z moderátorů, aby citovaný příspěvek "Kdokoliv, kdo první připluje s kolonizační lodí město získá, takže vzpouru může vyvolat člen aliance a další tam můžeš připlout zabrat město, taky si tam mohou poslat kolonizační loď vlastní lidé, aby předešli zabrání." smazal, protože akorát mate nové hráče. Tím se nechci do nikoho navážet, protože všichni jsme jen lidé a nikdo z nás není neomylný. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
zdar zdar malej dotaz :eek:) jak při průniku vyvolám vzpouru ?

612612pr%C3%85%C2%AFnik.jpg
http://pictureup.cz/picture/verejny/612612průnik.jpg

neb to asi nejde :)
 

DeletedUser

Guest
Ahaaa, tak to sry, jsem byl na tom že Průnikem můžu vyvolat vzpouru, asi to bude tím že ho nepoužívám, a používat určitě nebudu, protože když nelze vyvolat, je Průnik k ničemu, když město můžu dobýt silou... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru