• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Doplnění filtru v "Přehledu rozkazů"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, všem -
malý návrh ;-) (nenašel jsem zde ekvivalentní návrh... nebo špatně hledal :-D)

Koncept:
Doplnění filtru v "Přehledu rozkazů - Všechny rozkazy" v Prémium o možnost vypnutí vracejících se/ odcházejících jednotek.
Důvod:
Při odesílání větší sady útoků v delším časovém horizontu se začnou míchat přicházející a odcházející jednotky. I přesto, že šipka jasně ukazuje směr a vracející se jednotky jsou buď zdevastované po "úspěšném útoku" a nebo nesou kořist, dochází k mírné nepřehlednosti a při útočení na víc cílů se nepřehlednost ještě zvyšuje (...by bodlo i odfiltrovat jeden určitý cíl).

Detaily:
Doplnit ikonku v řádce "Filter:" s funkcionalitou odfiltrovat v daném stavu filtru přijíždějící vojsko.
(((kdyby tam bylo ještě přidané textové pole umožňující odfiltrovat text z hlavičky útoku, tak to by bodlo, a kdyby tam dokonce byla integrovaná inteligentní nápověda rovnou vybírající cíl z daného aktuálního seznamu útoků, tak už nemám slov)))

Grafika:
Ikonka identická ze šipkou vracejícího se vojska.

Rovnováha:
Ti jež útočí z více útoky na víc cílů, tak budou mít lepší přehled o plánování svých útoků a při potřebě stavby útočné fronty jdoucí rychle časově po sobě na jeden cíl výsledek svého konání jasněji uvidí a případná chybná vyslání rychleji odvolají. Nerovnováha proti současnému stavu je v tom, že obránce má menší pravděpodobnost chyby útočníka při rozesílání útoků. ((( kdyby jsme se bavili i o vyfiltrování cíle, tak přínos je i pro obránci, který vidí přehledně co se na jaký cíl šine)))

Podvádění:
Myslím, že nejde o zefektivnění podvádění ;-).

Závěr:
Vše. Děkuji Jirka
 

DeletedUser

Guest
Nápad to inu není zas tak špatný, zásah do hry by to mělo minimální - Určitě se tento návrh dostane k Charonovi - Za to ručím, jestli se rozhodne poslat to do Německa pak záleží pouze na něm ;).
Děkujeme za tip
 

DeletedUser5567

Guest
... já budu zase trochu mimo mísu: Ať tam přibyde možnost nechání toho filtru zapnutýho. Takhle když člověk překlikává mezi městama, tak je musí zapínat furt znova...
 

DeletedUser

Guest
jj, máš pravdu další malé správné vylepšení ... testnul jsem teď 2.0 GP a věci o kterých jsem si myslel, že by tam teoreticky mohly být nejsou, a proto jsem vznes tento námět - uvidíme jak se vývojové prostředí zachová ;-). Pochopitelně námětů je víc. S verzí 2.0 se otevírají nové obzory a stálo by za to trošku některé věci zautomatizovat ;-).
Uvidíme - Jirka
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru