• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Dotazník supportu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení uživatelé,

byli bychom rádi, kdybyste nám pomohli a vyplnili následující krátký dotazník. Jeho výsledky budou použity pro potřeby supportu, nejedna se o akci společnosti, nicméně se jim pokusíme sumární výsledky poskytnout.
Dopředu varuji, že recesistické, zesměšňující a off-topic příspěvky nebudou uveřejněny (tato sekce je moderována, nezoufejte, pokud tedy svůj příspěvek neuvidíte po jeho vložení - my je vidíme).

1. Proč hrajete Grepolis, co vás ve hře baví...

2. Co byste ve hře změnili, co vám na hře vadí...

3. Jaký je váš názor na vulgarity ve hře, ať už názvy měst, v profilech, zprávách nebo na fórech. A také obecné verbální útoky.

4. Jaký je váš názor na multi účty, hlídání účtů, podvody se SIP a podobně. Vadí vám nebo ne?

5. Četli jste pravidla?

6. Co byste chtěli zlepšit na práci supportu, na co by se měl support hlavně zaměřit?

7. Jaký je váš názor na tresty za porušení pravidel? Jsou adekvátní, nebo přísné?

8. Hraní členů supportu - Je to pro vás problém, nebo naopak vítáte, aby měli otestované novinky a uměli poradit?


Všem, co vážně odpoví, budeme moc vděční a budeme se snažit výstup z této ankety promítnout do naší práce.

Albinus
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10865

Guest
1.Tak začal jsem hrát Grepolis protože se mi líbilo že hra se odehrává ve starověku,ve hře mě baví hlavně spolupráce a komunikace mezi hráči.
2.Na hře jako takové mi nevadí nic.
3.Pro jedno slůvko v názvu města se člověk nezblázní ale dostat od někoho slohovku plnou vulgarit není nic moc.Jsou hloupé-je to jen hra tak by si to mezi sebou měli lidé řešit hraním a ne nadáváním.
3.Omlouvám se ale už je večer a nějak mi to nemyslí-nedokážu to dát do formy aby jste to pochopili. Ano vadí.
4.Ano ale už si je nepamatuji.
5.Myslím že support vykonává svou práci dobře,na porušování pravidel a na bugy.
6.Mají svůj důvod.Přijdou mi spravedlivé.
7.Já myslím že support má plné právo hrát a rozhodně je dobré když bude novinkám rozumět a budou s nimi umět poradit.
 

DeletedUser

Guest
1.strategie,unik z reality, lidi
2.a-zmenila bych pstrovni mise, vice druhu, cim hrac vetsi komplikovanejsi. b-vadi mi vulgarita a podlost nekterych hracu, zapominaji ze zde hraji i deti mladsi 18 let...
3.vadi mi ad bod 2.b hraji zde deti takze to neni vychovne, maji se zde ucit strategii, spolupraci ...
4.ano je to podvod
5.ano
6.asi na bod 3 a 4
7. adekvatni
8.nemam nic proti razim heslo kdo si hraje nezlobi .)
 

DeletedUser6182

Guest
1. Proč hrajete Grepolis, co vás ve hře baví...
hra je dynamická a dobře hratelná - nově zavedené mise a ruzné odměny přispěly k oživení hry
2. Co byste ve hře změnili, co vám na hře vadí...
na hře mi vadí nejvíce možnost dokupování různých vymožeností a také asi hraní na mobilu používám ho taky ale dříve tato hra byla zajímavější a spravedlivější
3. Jaký je váš názor na vulgarity ve hře, ať už názvy měst, v profilech, zprávách nebo na fórech. A také obecné verbální útoky.
pokud vidím vulgarity provokuje mne to ke zničení hráče který má taková města a nebo se snažím aby mi to vysvětlil pokud je vysvětlení dostatečné dál to neřeším - je velice málo hráčů kterým je méně než 15 let a pokud jsou tak brzy hru opustí ti starší tyto vyrazy používjí více mi vadí provokování a nadávání si mezi aliancemi nebo hráči
4. Jaký je váš názor na multi účty, hlídání účtů, podvody se SIP a podobně. Vadí vám nebo ne?
multiučty asi nikdo neuhlídá, hlídání účtu pokud by se jednalo o jeden dva dny a mají nasdílené učty mi nevadí , multiučty vím že používá hodně hráču zvláš vždy na začátku světa kdy si rychle vystavějí města a pak si je vzájemně popředávaji
5. Četli jste pravidla?
ano a seznamuji s nimi i nové členy aliance
6. Co byste chtěli zlepšit na práci supportu, na co by se měl support hlavně zaměřit?
nevím někdy si myslím že to máte těžké někdy na vás mám vztek, a na co zaměřit asi na kontrolu používání jakýchkoliv nepovolených přídavných programů které usnadnují těžení surovin atd - je to snad větší problem než hlídání učtu
7. Jaký je váš názor na tresty za porušení pravidel? Jsou adekvátní, nebo přísné?
nevím moc trestů jsem neviděla a pokud byli po čase prominuty tak asi adekvátní
8. Hraní členů supportu - Je to pro vás problém, nebo naopak vítáte, aby měli otestované novinky a uměli poradit?
tak tohle je velký problém vadí mi to moc support by neměl hrát a pokud by hrál tak jedině na beta světě aby si to vyzkoušel jinak vždy mají kamarády a známe a nevěřím že dokáží byt nestraní a podle názoru ostatních členů aliance i jim to vadí - další věcí je že stejně nevíme zda nemají jiny nick
 

DeletedUser9237

Guest
Vážení uživatelé,

byli bychom rádi, kdybyste nám pomohli a vyplnili následující krátký dotazník. Jeho výsledky budou použity pro potřeby supportu, nejedna se o akci společnosti, nicméně se jim pokusíme sumární výsledky poskytnout.
Dopředu varuji, že recesistické, zesměšňující a off-topic příspěvky nebudou uveřejněny (tato sekce je moderována, nezoufejte, pokud tedy svůj příspěvek neuvidíte po jeho vložení - my je vidíme).

1. Proč hrajete Grepolis, co vás ve hře baví : baví mně porážet muže, v reálu je to opačně :)

2. Co byste ve hře změnili, co vám na hře vadí: většinou se nepostihuje používání skriptů přesto, že je jasné, že někteří top hráči je používají a při osobním setkání se tím i chlubí...rabování surek z vesnic apod.

3. Jaký je váš názor na vulgarity ve hře, ať už názvy měst, v profilech, zprávách nebo na fórech. A také obecné verbální útoky.: nemám to ráda

4. Jaký je váš názor na multi účty, hlídání účtů, podvody se SIP a podobně. Vadí vám nebo ne? vadí

5. Četli jste pravidla? ano

6. Co byste chtěli zlepšit na práci supportu, na co by se měl support hlavně zaměřit? aby byli důvěryhodní a nekamarádili se s podvodníky

7. Jaký je váš názor na tresty za porušení pravidel? Jsou adekvátní, nebo přísné? akorát

8. Hraní členů supportu - Je to pro vás problém, nebo naopak vítáte, aby měli otestované novinky a uměli poradit? měli by mít svůj svět, nezávislý na běžně hraném


Všem, co vážně odpoví, budeme moc vděční a budeme se snažit výstup z této ankety promítnout do naší práce.

Albinus

Doplnila jsem do textu
 

DeletedUser11467

Guest
Anketa

Vážení uživatelé,

byli bychom rádi, kdybyste nám pomohli a vyplnili následující krátký dotazník. Jeho výsledky budou použity pro potřeby supportu, nejedna se o akci společnosti, nicméně se jim pokusíme sumární výsledky poskytnout.
Dopředu varuji, že recesistické, zesměšňující a off-topic příspěvky nebudou uveřejněny (tato sekce je moderována, nezoufejte, pokud tedy svůj příspěvek neuvidíte po jeho vložení - my je vidíme).

1. Proč hrajete Grepolis, co vás ve hře baví... budování, boje, přátelé = závislost

2. Co byste ve hře změnili, co vám na hře vadí... chybí mi možnost kupovat suroviny; při restartu účtu, zůstanou bitevní body, ale ne kulturní body; málo ostrovních misí, dlouho trvající získávání mincí

3. Jaký je váš názor na vulgarity ve hře, ať už názvy měst, v profilech, zprávách nebo na fórech. A také obecné verbální útoky. Je to špatné, názvy měst můžete ovlivnit, neovlivníte návrat event. zablokovaných hráčů pod jiným nickem

4. Jaký je váš názor na multi účty, hlídání účtů, podvody se SIP a podobně. Vadí vám nebo ne? Vadí, podmínky by měly být stejné pro všechny

5. Četli jste pravidla? Ano, ale je to hodně dlouho a často se k ním vracím

6. Co byste chtěli zlepšit na práci supportu, na co by se měl support hlavně zaměřit? Zřejmě nejvíce bodu 3

7. Jaký je váš názor na tresty za porušení pravidel? Jsou adekvátní, nebo přísné? Myslím si, že je adekvátní

8. Hraní členů supportu - Je to pro vás problém, nebo naopak vítáte, aby měli otestované novinky a uměli poradit? Není to pro mne problém


Všem, co vážně odpoví, budeme moc vděční a budeme se snažit výstup z této ankety promítnout do naší práce.

Albinus

......
 

DeletedUser

Guest
jelikož jsem hráč tak odpovím :)
1.baví mně hra jako taková :) nemusím nic stahovat, nikdy není hra vyplá:) nespomaluje internet a strašně se mi líbí její propracovanost narozdíl od napč ikariamu jsou zde bohové, vesničky, hrdinové, ukoly, dlouhý tutoriál....
2.jelikož mám výborný počítač a na počítačové verzi vše jede tak se pokouším být jen na pc ale většinou nemůžu spát a grepolis mi leží na srdci takže si vezmu svuj fajnovej mobil .. vyndám ho z domova důchodců :D a najedu na grepolis a jelikož není grepolis app není kompatibilní s mím mobilem tak musím na stránce sjet až uplně dolu a dát vverze pro mobily nb tak něco... a vše na té verzi funguje a je překvapivě rychlá ALE! nejsou zde ostrovní mise, normální mise, u vesnic mi nejde dát požadavek já ho dám třeba na pc a že za 5 min mužu další a na mobilu mi to píše že za těch 5 min fakt můžu .. uběhne 10 min ale píše to že třeba ted je 22:00 a požadavek budu moct si vzít až v 21:55.. to se mám vrátit v čase?? nejsem Doctor Who a i ten to má vlastně zakázané vracet se po dráze svého života :D , další chyba je že nemůžu s vesniřkama na mobilu obchodovat... vidím co nabízí ale to je vše :( , další věc co bych zlepčil je ta že když má dobrej kurz vesnička tak si od toho můžu vzít 2000 i když mám volné 5500 ... proč?
3. vadí a to dost!
4.vadí! to je jako by při fotbalu byl někdo nevyditelný prostě má obrovskou výhodu!:( nadosmrti ban na jeho IP ! :D
5. ne a ani nemusím :) rád se přiznám a hlavně proto že je jedna věc kterou se řídím :) 1.nedělej to co by ti vadilo kdyby ti dělaly ostatní a nedělej to co ostatní nedělaj :) a kdyby něco tak se tam podívám :) všude je to ale podobné :)
6.já jsem spokojen jen mně mrzí že mi nemohly zbourat mněsto :( trošku zvýšit pravomoce :)
7.to nevím já žádný nedostal ale vím že za multi učství...na ikariamu.. chtěl sem skusit jak dlouho jim bude trvat než to zjistí a v poho sem si tři měsíce hrál a vůbec sem to neřešill... porušoval jsem pravidla jak to jen šlo a jim to trvalo 3 měséce :D LOLÍČEK a dostal sem na 1 rok ban.. ale mně to nevadilo.. začínal jsem s grepolis a ikariam je o proti tomu s prominutím sračka protože na zařátku než se rozjedete to trvá dlouho... sakra dlouho... a tento problém je zde vyřešen vesničkami :)
8. mněli by hrát.. ba naopak mněla by to být povinnost
9. strašně moc děkuju za tuto hru :) a prosím opravte ty chyby co jsem psal a ano mám zde určitě hrubky vím o tom ale já je protě nevnímám moje mysl to nedává a v poko napíšu visoký :( já za to nemůžu...
 

DeletedUser7382

Guest
1. Na hře mě baví jednak její antická tématika (protože se velmi zajímám o historii), jednak dobývání a taktická stránka boje, na nichž je hra postavena, ale také spolupráce se spolubojovníky, se kterými lze i někdy skvěle pokecat. :)

2. Snad nic, vyladilo se to docela pěkně (vzhled, uspořádání herního rozhraní i funkce), samozřejmě se asi někde pár chybiček najde, ale nic není dokonalé a vždycky bude co opravovat. Snad jediné: NEZAVÁDĚT OBCHOD SE ZLATEK, to by zdegenerovalo jinak skvěle vyváženou hru.

3. Záleží jaké vulgarity. Pokud jsou jen v rámci slušné a zábavné konverzace nebo pokud je název města jen pro pobavení, aniž by někoho urážel, pak na to nevidím nic špatného. Verbální útoky jsou taky různé. Obecně vzato, kdyby byla ta vulgarita osobně mířená nebo verbální útok ostřejší, už bych byl proti tomu.

4. Je dobře, že se hlídá, aby nebyly zneužívány multiúčty, proto jsou už k ničemu a nemůžou narušovat herní rovnováhu mezi běžně hrajícími hráči. Hlídání účtu mi nevadí, vždyť spoluhráči v jiných hrách (třeba v DK) to dělat můžou a navíc by stačil další příslušník stejné domácnosti, aby bylo hlídání účtu prakticky nezjistitelné. Nemluvě o tom, že mnohým hráčům hlídá účet pípák (aplikace v mobilu).

5. Několikrát.

6. Řekl bych, že support pracuje dobře. Jen párkrát jsem se setkal se supportery, kteří na ticket neuměli adekvátně odpovědět, což jenom přidělává práci s vyřízení, bohužel.

7. Nedokážu to objektivně posoudit, ale řekl bych tak napůl: některé tresty jsou adekvátní, jiné docela přísné.

8. No poradit by uměli, stačilo by hrát na jiné jazykové verzi hry nebo na Betě s testovacím účtem. Ale rozhodně to pro mě není problém v případě, že nebudou hrát na světě, který sami spravují (což možné teď není), a zase bych je neomezoval v tom, aby mohli hrát na české verzi hry, to by byli od české komunity hráčů ve velké izolaci (na jednu stranu by to bylo dobře kvůli nezaujetí, na stranu druhou by to ale bylo na škodu, a co víc, posily do Grepolis týmu přichází z řad hráčů, tohle by je odradilo).
 
1. Protože jsem jí začal hrát již kdysi dávno a protože jsem se zde tehdy setkal s některými zajímavými lidmi.
Umožňuje mi sledovat lidi a jejich reakce na různé podněty.
2. Zrušení minimálního limitu posílaných vojsk, kolikrát se člověk potřebuje zbavit pár vojáčků
a musí poslat do útoku víc aby dosáhl limitu.
3. Vulgarita by zde být neměla ovšem je zde otázka: kdo posuzuje
co je a co není vulgarita a co je a co není vhodný název města.
Nakolik k tomu má dotyčný potřebné předpoklady.
4. Již jsem se s tím setkal i osobně, spolužákovi z Vš a později i kolegovi z práce
jsem měl občas mrknout na účet, protože má doma nějaké potíže (manželka blbne a je proti hře),
dostal jsem za to BAN a přijmul to bez řečí, nevím na kolik je to opodstatněné,
ale pokud se akce dějí jen z jednoho účtu a z druhého se neútočí, tak bych to zase až jako takový prohřešek neviděl.
Opět záleží na intelektu posuzovatele.
5. Četli zběžně, udělal bych je jen bodově, něco ve smyslu desatera.
Prostě jeden bod - jedna prostá a jednoduchá věta.
Již křesťani to udělali kvůli tomu
že to čtou i slabší jedinci a takhle si to zapamatuje i .... .
A líp se to do nich dostává :) .
6. Pokud chcete pravdu, tak supprot to je doopravdy elita, poslal bych je všechny
na psychologické vyšetření a na testy IQ a samozřejmě též na obecné vědomostní testy.
Pak by bylo zajištěné že nás posuzují lidé kteří jsou na vysoké intelektuální úrovni
a kteří jsou schopni se podle toho chovt a jednat.
Jinak to bude jen skupina lidí, kteří se opájejí absolutistickou mocí a přesto
že jim člověk dokáže pravdu tak jí neumějí přiznat.
7. Kde není trestu není disciplíny, ale opět tu záleží kdo trestá a jestli právem trestá
a je schopen za své chyby nést zodpovědnost.
8. Suporti by neměli hrát, je to střet zájmů a můžou ovlivňovat hru,
pokud mají tolik času můžou se vzdělávat, to jim neuškodí, ale prospěje hře.

40 let - Vš s IQ 145 a EQ 135
 

DeletedUser

Guest
1. Proč hrajete Grepolis, co vás ve hře baví...

Protože jsem ho hrát začal a nechci v tom spoluhráče nechat :) Baví mě vymýšlet strategie a plánovat útoky, zkoumat zákoutí hry...

2. Co byste ve hře změnili, co vám na hře vadí...

S každou verzí nové chyby, občas dost kritické. Zvlášť otravné je to tam, kde nejde o nové vlastnosti, kde se "rozbije" něco, co dřív fungovalo.

3. Jaký je váš názor na vulgarity ve hře, ať už názvy měst, v profilech, zprávách nebo na fórech. A také obecné verbální útoky.

Kdo si dá sprosťárnu do názvu, je trochu ubožák, ale kdo chodí fňukat k supportu, když ho někdo za lumpárnu pošle do temných míst, je ještě větší. Taky se v RL nesoudím za každýho vola. Tedy toleruji v rozumné míře.

4. Jaký je váš názor na multi účty, hlídání účtů, podvody se SIP a podobně. Vadí vám nebo ne?

Těžko říct, nenapadá mě, co za neoprávněné výhody může takhle člověk získat, ale omezení spojená s oficiálním sdílením jsou často příliš limitující. Pokud bych ke hře dotáhl člena rodiny, kolegu z práce nebo souseda, je přeci přirozené, že budeme chtít hrát někde spolu, v jedné alianci a pomáhat si - a to přesně nejde. Druhá věc je, že dneska jsou leckde za jednou IP celé stovky uživatelů, kteří se ani neznají, nevědí o sobě - dost možná se tím vystavují určitému riziku postihu, který, jak jsem si všiml z aliančního fóra, bývá dřív než jakákoli snaha o zjištění skutkové podstaty (nejdřív zamknout, pak řešit případnou stížnost).

5. Četli jste pravidla?

Mockrát.

6. Co byste chtěli zlepšit na práci supportu, na co by se měl support hlavně zaměřit?

Nejsem s nimi v kontaktu, jejich práci nesleduju.

7. Jaký je váš názor na tresty za porušení pravidel? Jsou adekvátní, nebo přísné?

Setkal jsem se s nimi pouze nepřímo a ne vždy se dozvíme výši trestu či prohřešek, takže těžko soudit. Kolega v alianci dostal den za nějakou prdel v mailu, to mi přijde praštěné, ale hlavně od toho, co si stěžoval (viz odpověď 3). Jinde zamknuli otce se synem, kteří si vcelku pochopitelně pomáhali. Jak přesně to měli nevím, ale zdálo se, že si hrál každý svůj účet a když byl mladej ve škole, tak jsme prostě nevěděli, co se u něj děje, i když táta hrál.

8. Hraní členů supportu - Je to pro vás problém, nebo naopak vítáte, aby měli otestované novinky a uměli poradit?

Ve všech hrách, co jsem zatím potkal, to i admini/staff hráli, obecně s tím problém nemám. O hře asi neradí, takže tahle "výmluva" je o ničem, ale zase, jediné, v čem můžou mít výhodu, je přesnější znalost toho, co se smí a nesmí, případně jak to obejít.
 

DeletedUser

Guest
1.Hraju grepolis protože mě baví že se odehrává ve starověkém řecku a taky je výborná komunikace mezi hráči 2.Nic mi nevadí a nic bych na hře neměnil 3.Zatím jsem nic takového neviděl,takže to nemohu posoudit 4.Ano vadí mi to 5.Ano četl jsem je 6.Myslím si že support odvádí dobrou práci.Nic bych neměnil 7.Myslím si že jsou spravedlivé.Mají přece důvod 8.Není to pro mě problém naopak to vítám:)
 

DeletedUser

Guest
1) protože je to aktivní hra se skutečnými lidmi a proti nim. Není to jak ostatní hry typu "Bořek stavitel"
2) vadí mi, že v případě i nezaviněné nepřítomnosti (nemoc, nefunkční PC...aj) může hráč přijít o všechna města. To by mohlo být nějak regulováno, případně by na všech městech mělo být zavedeno jedno hlavní - nedobytné město, které hráči zůstane. Když přijde hráč úplně o všechno, tak už se mu znovu moc začínat nechce.
3) já si myslím, že toto je hra plná emocí a "rozumné" vulgarity k tomu patří. Chápu ale, že je těžké určit přesnou hranici kdy už jde o vulgarismus a kdy ještě ne. Chápu, že INNO chce chránit děti, ale vzhledem k tomu, co běží odpoledne v televizi (včetně naší slavné veřejnoprávní) a jaké vulgarity jsou slyšet, bych toto vůbec neřešil.
4) jsou dána pravidla a ty se musí dodržovat, to je jasné. Někdy na to ale doplácí někdo, kdo za to nemůže, kdo nic proti pravidlům neudělal a přesto je potrestán. V dnešní době, kdy je nespočet možností přístupu na internet, může být na jedné IP více hráčů a ani o sobě nemusí vědět.
5) samozřejmě
6) méně arogance a více vstřícnosti. Český support by si měl vzít příklad od supportérů v německu. Supportér není všemocný bůh, jak se někdy čeští supportéři chovají. Měl by hlídat dodržování pravidel a hráčům pomáhat, ne jen treatat hráče.
7) trvalý ban je asi až příliš tvrdé, jinak je ale pochopitelné, že za porušení pravidel musí přijít trest.
8) jde jednoznačně o střet zájmů. Na běžných herních světech by support neměl hrát. Support by měl hrát neustále, ale na svém vlastním světě. Možná by bylo zajímavé, kdyby se jednalo o svět, do kterého by hráči mohli nahlédnout a podívat se, jak hrají supportéři.
 

DeletedUser10159

Guest
1.Grepolis mě baví protože je to vlastně hra o historii.
2.Změnil bych to že na Grepolis by se od 23:00 hod do 6:00 nešlo přihlásit na Grepolis protože někteří chodí spát brzy a to pak není fér oproti tem bláznům kteří u toho sedí 24 hodin deně.Vadí mi nejvíc ty prémia právě kvůly ním se začalo podvádět a normální lidi kteří do toho nechtejí dávat peníze protože se stane že ti to veme peníze ale zlatáky ti to nedá.
3.Tak když se někdo naštve tak to chápu ale aby někdo takhle provokoval lidi tak tomu bych hned plácl ban bez toho aby to někdo řekl.
4.Multi účti tak 2 účty to ještě beru ale mít nejmín 50 tak toho bych přímo vyrazil z Grepolisu.
5.No jasně že jsem je četl.
6.No zlepšit asi nic nic mě nenapadá.Support by se měl zaměřit právě na tyhle podvody a vůlgarismus.
7.Jo tresty jsou dobrý akorát mi trošku nesedí to vyhození z Grepolisu bez restartu např:1 hráč byl vyhozen z Grepolisu bez restartu kvůly porušení pravidlech a ted 2 hráč jeho syn si chce zahrát na Grepolisu na jstejné IP počítače kvůly tomu že mají jen jeden počítač a 2 hráč si nemůže vůbec zahrát a přitom za to nemůže.
8.No je to pro mě trochu problém protože je divné že support členy jsou vždycky hned na začátku mocný ale zas by bylo dobrý aby support viděl jak jsou hráči Grepolisu vůlgarní.
 

DeletedUser9455

Guest
1. Hlavně to že klade důraz na strategické a plánovací schopnosti hráčů

2. Akorát některé drobnosti, které se dají překousnout, ale někdy člověka naštvou :)

3. Co se týče vulgarity, tak ty jsou mi upřímně jedno, dnešní děcka mluví jak dlaždiči od první třídy (i kdyby byli slušní, vždy se najde někdo, kdo je naučí nadávky a mluvím z vlastní mnohonásobné zkušenosti). Samozřejmě by vulgarity neměly být veřejné tedy profily atp. Pokud jsou interně mezi skupinou vyspělých, tak je mi to fuk. Co se týká zmíněných ofenzivních zpráv, tak nad těmi se jen směji, takoví lidé jsou pro mě lamy :)

4. Samozřejmě, dokáží naštvat, ale pokud si musí své schopnosti kompenzovat počtem účtů, tak to pro mě nejsou hráči hodni respektu. Bany by samozřejmě padat měly.

5. Když jsem začínal na Alfě, tak ano, po každé dlouhé pauze si je zevrubně přečtu, ale většinu stejně zapomenu, tak dohledávám :D

6. Support team mi sem tam přijde trochu neobjektivní.

7. Tresty odpovídají, ale neměli by se udělovat bez dostatečného rozmyslu a za úplné hlouposti.

8. Pokud dokáží, že nevyužívají svých výhod (byť třeba jen výhodných kontaktů), tak ať si klidně hrají, ale za situace která panuje teď, kdy na jednom světě hraje skupina členů support teamu, o které kolují debaty o jejich nepoctivosti, tak by hrát neměli.
 

DeletedUser10494

Guest
1. Proč hrajete Grepolis, co vás ve hře baví...Kdysi pro oddych,dnes kupodivu taky pro oddych

2. Co byste ve hře změnili, co vám na hře vadí...Pořád se něco mění

3. Jaký je váš názor na vulgarity ve hře, ať už názvy měst, v profilech, zprávách nebo na fórech. A také obecné verbální útoky...Dost mi to vadí

4. Jaký je váš názor na multi účty, hlídání účtů, podvody se SIP a podobně. Vadí vám nebo ne?...To se asi nedá uhlídat

5. Četli jste pravidla?...Četl

6. Co byste chtěli zlepšit na práci supportu, na co by se měl support hlavně zaměřit?...Na porušování pravidel

7. Jaký je váš názor na tresty za porušení pravidel? Jsou adekvátní, nebo přísné?...Adekvátní

8. Hraní členů supportu - Je to pro vás problém, nebo naopak vítáte, aby měli otestované novinky a uměli poradit?...Hrát či nehrát??? Proč to neřešit tak,že si členi teamu zaberou např. moře 1 a tam se dá taky testovat.Ale aktivně se zapojovat do aliancí,to nebude dělat dobrotu nikdy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru