• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Drby, drby a zase jenom drby.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Toto je psaní pod čarou.
Budu zde psát příběhy ze světa, zkušenosti s hráči, o hráčích a budu brát i vaše náměty, takže pokud někdo něco máte na co si myslíte, že je třeba poukázat, napište mi to do osobky a zde to v rozumné formě zveřejníme.
My zde budeme bulvár, který se nebude bát poukázat na jakékoliv nekalosti, nesrovnalosti a praktiky. Máme dobré právnické oddělení, takže se neobávejte a pište :)
 

DeletedUser5002

Guest
Nedávno mi psal jeden hráč, že hráčka Tirhaz rozpustila alianci na xí a to chaloupku. Pak že odešla se, či co. Nyní slyším od jednoho ze svých starých nepřátel, že skončil kvůli té samé hráčce, že s ní nesouhlasil. To už mi přijde divné, protože i když neříkám, že on je svatoušek, nemyslím si, že by to byl zrádce.
Máte někdo podobnou zkušenost s touto hráčkou? Pokud ano, do osobky s tím. Podotýkám, včera skončila prakticky její aliance na Omikronu kde byla a šla do další ali.
Já si s ní také psal .... napsala třeba toto.

dne 13.06.13 v 22:23 hod.
Jádro naší aliance stojí na pár hráčích, co se známe z jiných světů...věříme si a můžeme se na sebe navzájem stoprocentně spolehnout...Upřednostňujeme bandu kamarádů a rádi spolu potlacháme na skype, kde probíráme nejen hru, ale i reálný život, ale hlavně se bavíme.
Nejvíce nás vystihuje to, co máme v profilu: Hrajeme dobře, rádi, často, hra nás baví! Prostě JSME TU a hrajeme...

Na to jsem jí napsal, že toto heslo "Hrajeme dobře, rádi, často, hra nás baví!" máme ve vyhlášce již od bety(Jsou to 4 pravidla. co se musí doržovat). A dotáhnu to k dokonalosti ... Přesněji jsem ho přejal od Neshika na Betě, to jest on ho může mít roky a roky z DK.
Takže jsem jí zaopanoval ze srandy, ať si vymyslí vlastní slogan ... :)

A reakce?

dne 13.06.13 v 22:35 hod.
Tohle heslo si neseme už z Mý, Hyper a Xi..a ano, je to shoda náhod,

Shoda náhod do poslední čárky i vykřičníku ve dvou heslech? :) No prý ano .....

Poslední co mi napsala je toto ...

dne 13.06.13 v 23:20 hod.
mysli si co chceš

a není to pravda...to o Xi...naopak mě lámali do poslední chvíle co jsem tam byla...ale mám jednu velkou slabinu...hraju pocitově a pokud mi někdo vrazí kudlu do zad, tak to nedám

Z rozhovoru jsem měl dojem veliké náladovosti. Možná mě má pověst předchází, to nevím, ale mou důvěru si nezískala a dnes slyším, že se kvůli ní rozpadla další aliance? No to je asi náhoda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru