• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Exekutoři

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Silní hráči, z více světů světů ke kterým se vrátil po rozpadu petr224. Mají silné jádro dobrých hráčů okolo hráče Wilt13.
 

DeletedUser5002

Guest
Čím dál více tuto alianci sleduji, tím dál více mi spadá do průměru.

Věřím, že se tam k sobě chovají lidi slušně, tak by to taky mělo být a mají tam některé hráče velmi dobré, ale pokud je srovnám s jinými aliancemi, nic jak průměr nyní nevidím. Pouze nenabírají kde koho, jak se říká, takže mají vysoký průměr na hráče.

Nevěřím, že sami o sobě udělají díru do světa a zdá se mi, že upadají. Dle mého je to založené na moc velkých slovech, kteří někteří z nich říkají, ale velmi málo činech..... asi si zase budeme muset počkat, až nám tu většina hráčů skončí a budou po nich k zabrání opuštěnky :)

Sry Wilte :) a pár dalších, ale jste tam jak růže hozené na hnojišti společně s haldou bodláků.

Věřím, že mě brzy utvrdíte v tom, že se mýlím, či naopak, že mám pravdu.
 

DeletedUser5002

Guest
Exekutoři stále žijí, i když Wilt bohužel restartoval :( Velká škoda dobrého hráče, ale dříve či později každý musí do křemíkového nebe.

uvidíme co nám přinese budoucnost.
 

DeletedUser5002

Guest
Ukončili své působení na tomto světě a přešli do nové aliance Království stínů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru