• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Filtr hlášení

DeletedUser

Guest
Hledal jsem, ale pod klíčovými slovy jsem nic nenašel.

Ve filtru jsou jen dvě nabídky pro nezasílání hlášení. Ale některé další zprávy mi zbytečně spamují poštu a jsou zbytečné.
Navrhl bych tedy koncept na schválení filtru hlášení:


Suroviny doručeny (téma)
- Transporty mezi Vašimi osadami
- Zboží doručené od ostatních hráčů
- Zboží doručené jiným hráčům
Podpora (téma)
- Podpora vlastních osad
- Podpora od ostatních hráčů
- Podpora pro ostatní hráče
- Stažení vlastní podpory z vlastních osad
- Stažení vlastní podpory od ostatních hráčů
- Stažení podpory od ostatních hráčů
- Zpět poslaná podpora z vlastních osad
- Zpět poslaná podpora od jiných hráčů
Bohové (téma)
- Použití božské síly na vlastní osady
- Použití božské síly na jiného hráče
- Použití božské síly od jiného hráče
Útoky (téma)
- Útoky na vaší podporu beze ztráty pro Vás.
- Útoky na vaše osady beze ztráty pro Vás.
- Vaše útoky bez ztrát
Další (téma)
- Následující aliance Vám zaslala pozvánku pro vstup


PS: předpokládám, že jsou tam nějaké mouchy, tak prosím kritiku a nápady, díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to docela dobré, výstižné. Každopádně jedno je jasné, filtr by skutečně potřeboval alespoň lehce rozšířit...
 

DeletedUser

Guest
Také si myslím a jsem rád, že jsi stejného názoru. Například teď jsem si asi 10krát seslal 800 dřeva a hlášení jsem plný spamu...
 

DeletedUser

Guest
Nebo zavést (pokud to ještě nefunguje) automatické mazání zpráv a hlášení po určité době, například 14 dní...
 

DeletedUser

Guest
například 14 dní...

to funguje to mohu potvrdit neb hlašení o utokách nemažu a stějně sami zmizej max se uchová cca +-5 útoků na město a max doba je též omezena jen ji nevim :D

celých těch xx dozadu hlašení je jen hlášení o útoku či špehování ostatní je smazané zcela automaticky ani to nečtu obchod zprávy vůbec kouzla taky a některé útoky na neaktive taky takže mám takový mozkový filtr co číst a co ne ale automat by byl o 1000% lepší
 

DeletedUser

Guest
Nerad bych, aby se tyto návrhy ztratily v hromadě ostatních a nepodali se jako návrh "výše"...
 

DeletedUser

Guest
Dneska mi dobyli mesto... Pred kolonizacnim utokem jsem poslal jako utok pryc transporty a demolicky (demolicky jako podporu pryc). Pred obsazenim jsem je stahl. Po obsazeni na tu vesnici zautocili (na okupanta). Bud to prezily demolicky (jakoze nemuzou utocit) nebo transporty. Pak mi doslo do hlaseni tohle: Kvůli chybějící bojové síle se tvá vojska kousek před nepřátelským městem otočila a vydala se cestu domů.
Protoze byly doma v tomhle meste tak se otocily zase sem. To se opakovalo kazdych sedm minut, takze nez to mesto obsadili mi doslo cca 100 takovychle hlaseni. Je mi jasne, ze podle toho jak hra funguje je to spravne, ale 100 zbytecnych vypisu je trochu moc... Nec by to s tim chtelo udelat


A když mám zaškrtnutý ve filtru, že nechci dostávat hlášení o drancování zemědělek tak ho nechci dostávat a ne, že to půjde prostě do jiné složky. Pak si nevšímám, jestli došlo nějaký důležitý hlášení... (Ať se tam neobjevuje aspoň ten svitek pls).
 

DeletedUser

Guest
Filtr zemědělsých vesnic by měl být vyřešen v updatu 1.15
 

DeletedUser

Guest
dobré, teď už jen aby udělali i ostatní. Toto není kopírování jiné hry, ale základ v takovýchto hrách... to aby se z toho jeden zbláznil :)
 

DeletedUser40

Guest
I kdyby někdo namítal, že to je kopírování jiné hry, tak je tato námitka docela zbytečná, poněvadž toto je naprostý základ, jak píše T-Tonda, který nám znesnadňuje život, proto se mimochodem těším, až bude tento problém vyřešen.
 

DeletedUser

Guest
tak co je s tím? poslali jste to už aspoň výše?! ty reporty o tom, že jsem na své město použil božskou sílu a podpořil apod mě už začínají štvát!

Mimochodem když se prolistuje tato sekce návrhů, tak je tady pár dalších, které by se ve hře určitě taky měli objevit...
 

DeletedUser5567

Guest
po dlouhé době něco k filtru: Když mám podpory v nějakým městě a příjde na to město útok, nemohlo by to hlášení, že Tvoje jednotky ze Zapadákova v Konci světa byly napadeny chodit na jednou? Čili když tam mám podpory třeba z deseti měst, aby mi došlo jedno hlášení, ve kterým by byly vypsaný ztráty z těch jednotlivých měst místo aby došlo deset jednotlivých hlášení...

(a k verzi 2.0 -nevím jestli už to nespravili, snad jo- vadilo mi jak tam skákaly ty malý hlášení na pravo-nešlo to smazat všechno najednou)
 

DeletedUser

Guest
chválím tuto připomínku:) až si jí všimne Charon tak to určo pošle na západ:)
 

DeletedUser

Guest
o ano ano ano pred nedavnom som sam seba podporil asi z 35 miest a doslo na mna asi 30 utokov to je velmi vela hlaseni :) mozete mi verit :)
 
Nahoru