• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Firstův blog, aneb od začátku do konce.....

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5002
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Číst a psát, číst a psát. Každého baví něco jiného. Nerad bych to omezoval, protože jsou i tací, co se nebrání jakékoliv zkušenosti.

Každý je příznivcem něčeho jiného, každý má své zájmy a nikdo nechce jen tak promarnit život, pokud si to tedy včas uvědomí, což také není vůbec jednoduché.

Každý má své nepřátele i spojence, přátelé. Někdo má svůj cíl, někdo by tu chtěl být dýl a jiný tu třeba jen chvíli byl.
Není to o tom, co by každý chtěl, většinou se děje, to, co by nikdo nechtěl, ale to je život.
Každá zkušenost nás posouvá o kus dál, a je chyba na to vše zapomenout a zase začít od začátku, někdy je to možná správné, jindy by jsme mohly litovat promarněného času, který už nikdy nevrátíme.

Já nechci promarnit čas. Nechci se věnovat lidem, kteří za to nestojí. Chci dělat to co chci já, chci dělat to na co můžu být hrdý. A budu to dělat, ať tak, či jinak. Závist je běžná součást našeho života a s tím se musíme naučit žít, protože čím lépe se budeme mít, tím více lidí na nás bude křičet a tím více lidí nám bude závidět a je jen otázka času, kdy se dopustí dalších podlostí.
Ale toho se přeci normální hrdý člověk nemůže bát. My si věříme :) My někam směřujeme, my něco chceme a máme přátele, se kterými to chceme dosáhnout a víme, že na to máme.
Tak proč se zabývat negací, když ta nás jen brzdí, ale nijak nepomáhá, když jedna milá zpráva od třeba kolegy v alianci vydá více než za tisíc negativních kdekoliv jinde.... a to už stojí za úvahu.
 

DeletedUser5002

Guest
Vzpomínám, jako kdyby to bylo včera.
Prvních pár dní v práci a najednou mě jeden kolega oslovil, znáš Grepolis? Co to je? No hra na PC, hraješ hry? No hraji, ale neznám. No tak se koukni. Tady mám městečko, tady jsem se přidal do téhle aliance, tak můžeme hrát spolu....
No já tedy oka, zkusit to mohu.
Přihlásil jsem se, ale nikdo mi jaksi neřekl, že si mám zvolit nějakou stranu :) Tak jsem zvolil JV, co se mi zamlouvala :)
Rázem jsem se objevil na nějakém ostrově a začal jsem se rozhlížet. Všichni byli už výrazně větší, protože jsem nezačínal hned po otevření nového světa, ale prostě jsem jen začal.
Oslovil jsem kamaráda a ten mi pomohl vstoupit do mé první aliance zde. Best aliance.
Rozhlédnu se okolo sebe a zjistil jsem, že v celém širokém okolí je pouze jediný hráč a to je Olioil, který v naší alianci byl. Všichni ostatní jsou nepřátelé a v té době, kdy jsem byl ze všech nejmenší jsem každé město považoval za potencionální hrozbu.

Po pár zprávách už mi Oli psal spamere :) Kdo měl vědět, že někomu se nelíbí, když mu zasíláš novou zprávu, místo aby jsi psal stále jen v té jedné...., takže po chvíli už mi návštěvou města hrozil sám olioil.

V tu chvíli mi došlo, že jestli se na někoho zatím můžu spolehnout, tak jen sám na sebe. Musím to vzít do svých rukou a pak možná mám šanci nějak uspět.

Začal jsem reagovat na alianční fórum, zjišťovat si informace, komunikoval jsem s aliancí a brzy na to oslovil i hráče, které byli okolo nás s možností, přidat se k nám.

Jelikož jsem šel celkem rychle kupředu a myslím, že snahu mi nikdo upírat nemůže, brzy samo vedení aliance mi dalo možnost zastupovat BA na moři 65 a stal jsem se guvernérem .... Tam jsem si naivně začal myslet, že to znamená důvěru .....

O to více hořká byla realita ...
 

DeletedUser5002

Guest
Guvernér more 65. Jak výsostně to zní.

Mohl jsem nabírat hráče (Stylem, že jsem napsal někomu, kdo je přijal .........) Vystačil jsem si s minimálními možnostmi. :) Neměl jsem ani správce fóra :)
Ale byl jsem sám svůj pán. Mohly jsme si něco budovat a někam směřovat.

Tou dobou jsem oslovil Egypťany. Odsud pochází většina mých prvních přátel zde. Bohužel některé jsem od té doby už neviděl, ale rád vzpomínám a rád je ještě někdy uvidím.
Egypťané bojovali s Olioilem a musel jsem přesvědčit obě dvě strany, že tu je ku prospěchu. Věřím, že to ku prospěchu bylo, ale nebylo to jednoduché. Olioil byl hrozně arogantní. Dle mého skvělý člověk, ale prostě takhle se s ním po textu nedalo jednat. Nic pro něj nebylo dobré, všichni byli špatný, každý byl lama, arogantní, ale silný hráč.

Má role už ale byla silná. Už jsem uměl hrát, uměl jsem časovat a zdokonaloval jsem svou hru.
Nicméně skutečný vrchol byl však stále před námi.
 

DeletedUser5002

Guest
Určitě všichni znáte některé "charaktery", většinou se to stává v párech. Jeden druhému něco vyčítá co se mu nelíbí, třeba to dojde i do bodu, kdy jeden z nich chce odejít a druhá polovička začne vyhrožovat, že si něco udělá, zabije se, otráví se, prostě citově vydírá druhou polovičku a těží z toho, že druhý má o něj strach a nechce, aby se mu kvůli němu či ní něco stalo.

Kamarád co mě dostal do hry Grepolis začal později dost flákat práci. Problémů měl více, ale jednou po delší době přišel, něco mi řekl a že se pořezal .... já nevěděl o co šlo a řekl mu jak jsi se pořezal? Ukaž ....., ale to jsem se přeřekl.... To co mi ukázal nebylo hodno na to koukat. Ruku měl od zápěstí až po rameno z vnitřní strany rozřezanou vyhřezlými řeznými ranami od nože zhruba řezy 2 -3 cm od sebe, široké přes celou ruku a přes sebe z každé strany. Velmi to odlehčím a řeknu vám, že na té ruce můžete hrát piškvorky a snad i lodě :) No hrůza.

Řekl jsem mu, jak jsi to mohl udělat ..... on že kvůli holce atd .... kecy prostě. Chudák holka. Trochu bohužel frčel, což jsem sice věděl, ale nemyslel jsem, že je to tak vážné. Každopádně to velmi ovlivnilo můj další pohled na něj.

Úzce to souvisí s hrou, protože pak hrál už velmi málo a řekl mi, že skončí. No a pak jsem se dostal do konfliktu s Adrianonova. Znal jsem ho také, byl to jeho kamarád, ale rafnul jsem se s ním po zprávách. Došly jsme na to téma rozřezaná ruka a já mu řekl, že ten kámoš je blázen, když tohle udělal. On mi oponoval, že ne, že tomu nerozumím atd. Já reagoval, že tomuhle ani nechci rozumět, že tohle prostě normální není. Pak řekl že jsem blbej a bla bla bla .... znáte to i tu z fóra co tak mohlo následovat .) Prostě jsme se rafli. Pro mě to tím skončilo a věnoval jsem se našemu moři, přeci jen on byl od nás dvě moře vzdálený ....

Posléze však také skončil, přibližně měsíc po této hádce. Předem říkám, že oba mi naznačili konec již mnohem dříve před incidentem "s rukou" A když končil tak šel na externí fórum bývalé aliance, kde jsem byl dost často, takže jsem byl i po jeho příchodu. Já už věděl, že mě pomlouvá. Chápejte jak my bylo. Oni byli vyfetla :) Já normální kluk, co ani nepil a přestal kouřit, takže jsem vlastně moc normální nebyl :)

No pomluva .... já chápu, že málokdo ví celou pravdu, ale pomluva pro mě je čirá lež.

Ale nedalo se dělat nic jiného a já se ohradil. Trochu mě pokárali a já řekl, že je tam nechám a poslouchat to nebudu a odešel jsem z toho fóra.
Po 10 minutách jsem se tam relognul zpět, doufal jsem, že vychladli hlavy a co myslíte, že byla jediná a poslední věta, co jsem viděl :)
No prostě něco ve smyslu jak jsem blbej, ale říkám to hrozně šetrně. Použil ostřejší výrazy.
Opět jsem se ohradil, proč to píše a proč oni ho to nechávají psát. Na to mě kikli z fóra a přes to jsem se nepřenesl :) Mnohokrát jsem na ten okamžik vzpomínal. Nikdy jsem toho nelitoval. Od této doby jsem zjistil, co to znamená hrát a jak dobrá tato hra může být.

Po té co mě vykopli z fóra :) jsem reagoval odchodem z aliance. Určitě tam byl i trochu afekt, ale pamatuji si, že na opustit alianci jsem se soustředil a řekl jsem si, v takovéhle alianci, kde se vedení baví urážením jejich hráčů a naopak si užívají svých postů, místo aby to využili pro blaho všech, já být nechci.

Chvíli po té, co jsem vystoupil mi napsalo pár hráčů, co byli online. Babca, Work, Hefaiston a pár dalších. Tyto tři vůbec nad ničím nepřemýšleli :) Ty rovnou řekli, založ ali :) Já to původně neměl v plánu, nevěděl jsem co bude dál a i konec byl na dohled, ovšem když Vám skutečný přátelé toto řeknou, pak pochopíte, co je v téhle hře důležité.

Na to jsme založili Rytíře kulatého stolu. Myšlenka rovnocenného vedení byla nasnadě. Nebylo třeba velet, každý věděl co má dělat a komunikace byla skvělá.

Přidalo se k nám dalších asi 10 hráčů z bývalých Egypťanů (Zmíním je, protože nikdy nevíte, kdy o nich zase uslyšíte :) Lepidus, ---Fly---, Mapeta, časnačaj, Ciko atd),a i pár z BA. Jeden z nejlepších, co se k nám přidal z BA byl Michal.Masicek. Přidal se k nám v BA jako jeden z posledních a chvíli tam ještě byl, ale my byli zdravé jádro a bez nás, i když stále byla BA silnější na moři, tak už nikdy nerostla.

Můžu říci, že poté nebylo příliš dobré období. Učili jsme se spolupracovat, ale nepřátelé byli všude a zbytek byl BA a jakoby DoN.
Hlavně Masters of Olymp nás prudila a i když někteří hráči nám či mě byli od nich nakloněni, nebylo to dost na to, aby jsme dokázaly ovlivnit chod nepřátelské aliance.
Nicméně jsme úspěšně odrážely útoky a brzy už nás neobtěžovali, protože nikdy neměli jistý úspěch ani s velkou přesilou a za velké ztráty.

Pak to přišlo .... změnili jsme název na Bratrstvo neohrožených a jeden nešťastník z BA poslal útok (údajně si nevšiml změny názvu, ale těžko říci, my už měli BA také plné zuby) na některého z našich hráčů a to se se zlou potázalo. Již předtím nám Oli sundal několik kolonizací, kde jsme zabírali a my na to nereagovali.

Nyní to byl konec příměří a začala válka s Best Aliancí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Nevím, jak by mohl názor jednoho člověka, s jedné zastrčené sekci tohoto fóra, které údajně nikdo nečte někomu vadit.
To je asi, jako kdyby nám vadilo, že na Antarktidě je mráz.

Válka s BA nám přišla vhod, protože Masters of Olymp skončili velmi rychle.
Jak jsem byl vyrozuměn, zakladatel se pod tíhou kritiky dalších členů rozhodl předat práva dalším hráčům a tím měla začít tragedie pro jejich alianci.
Jeden z nich se pak rozhodl, či omylem, že rozpustí jejich alianci. Asi je jedno, kdo to udělal, ale někdo v tom prsty měl. Někdo, komu se to hodilo do krámu.

Po rozpadu se přidala většina z těchto aliancí do GW a MG a ToT.
Tím nám odpadl největší problém a dostali jsme se mezi nejsilnější aliance na moři.

Proto jsme se už pak ani neobávali dalších bojů. Přeci jen je rozdíl, když celí svět útočí do jedněch, či když je svět roztříštěný. Můžu říci, to mě baví více, když je hodně sfér vlivu.

Možná by jsme našly hráče, kteří by nám k tomu řekli více, ale proč se zabývat každou prkotinou.
jak už jsem řekl, aliance vznikají i zanikají. Někdy fungují den, jindy měsíc, jindy rok. Jen Bn je věčné :) takže kalkulovat, proč některé aliance skončili, proč se rozpadli, či proč nefungují, to je asi jako zjišťovat, proč na světě jsou války, násilí a zločiny.

Jak jsem již psal, začal boj s BA. Nepřítel byl jasný. Porazit Oliho. On jediný mohl být problém, protože byl jeden z nejsilnějších hráčů na moři a sousedil s námi na mnoha ostrovech.

Bohužel pro něj, i toto se mu stalo osudné.

Přibrali jsme ještě pár hráčů jako Le ho, Wurga a jakpak se jmenovala ta krásná slečna .... kterou snad Lee pořád balil :) Nedaří se mi vzpomenout, ale měla takové krásné jméno, co mám pořád na jazyku. No je už moc jmen, jak ho uvidím, hned budu vědět, ale těžko si pamatovat každý nick, zvlášť když je někteří i mění, ale mám ho stále na jazyku :p

Posléze začal útok na Oliho. První velká společná akce. Vyrazili jsme se vším co šlo na město, které měl v našem srdci, BA bránila čím šlo, nicméně se nám podařilo prolomit obranu a do města jsme sedli. To byla velká rána, byl to velký boj a Oli si dal dovolenou. Pak už další odpor nikdy nebyl z jejich strany. Bez Oliho to byl konec BA na našem moři a zbyl jen starý kamarád Kalikroman a ten se stěhoval ke zbytku aliance jinam.

Posléze jsme ovládly prakticky celé moře M65. Buď se k nám přidali, nebo byli vytlačeni.
Jediný co tam zbyli, relativně bez problémů byl Neshik s pár jeho hráči se kterým jsme nikdy neměli žádnou oficiální dohodu, ale spolupráce a slušnost tam vždy byla i bez toho a to je hráč, který dokázal v této hře mnoho a narozdíl od jiných, on se neschovává za alianci, ale sám je schopen za sebe si probít cestu a dostat se mezi nejlepší.

Tímhle asi skončil další postup BN na betě. Nebyli divy a nikdo nechtěl zabírat dalších 6 moří :) Alespoň já ne a pomalu jsem přecházel na deltu a budoval nové BN. Ale to jindy, nyní bych ukončil toto vyprávění, protože na začátek bylo dlouhé dost a dost a začneme se chvíli věnovat jiným tématům.
 

DeletedUser5002

Guest
Třeba tomu, kdo má dnes svátek.
Stanislav - mužské křestní jméno slovanského původu, odvozené od slova stan, tj. „pevnost“ („stanoviště“, „tábor“). Význam jména se vykládá jako „upevni slávu“.
Velmi zajímavé jméno, některými oblíbené, jinými neoblíbené, ale většinou tolerované. I když taky znám pár Standů, za které bych se styděl, ale to asi jménem nebude :)
Slavné rodáky toto jméno zrovna nemá, ale kdo ví, třeba já budu první slavný Stanislav, kterého bude znát celí svět.
Prozatím tedy přeji, všem nám Standům, krásný den a doporučuji nám, jít to někam pořádně oslavit, protože zítra nemusíme vstávat do práce :)
 

DeletedUser5002

Guest
Tak slavíme, slavíme, pivečko k pivečku, toto jede :)
Nyní jsem klesnul, dávám si párečky, ale čertovské, takže to není tak hrozné :) K tomu hnusnej sýrovej rohlík z Kauflandu, naštěstí pivečka mi spraví chuť.
Mladá se kolem mě točí, pořád něco pěkného. Zakřičím na ní a nenadává, což samo o sobě svědčí o tom, že mě má ráda a chce si se mnou dnešek užít. Nesmím toho moc zneužívat, nebo mě kopne do zadku.
Píšu píšu a párečky jsou studený, je na čase vymyslet, co bude dál, vlastně to je jedno. Zítra nevstáváme, alespoň většina z nás snad ne. Tak si pojďme užívat příjemný večer a pokud někdo máte chuť na sýrovej rohlík, doporučuji oželte ho ..... :)
 

DeletedUser5002

Guest
Brzy takhle po ránu, někdy je to na ránu :)
Ale vložím sem příspěvek, aby jste viděli některé krásy a radosti Prahy :) někdo si možná řekne, že to je příliš odvážné, ale budu se držet toho, že i Youtube to ukáže každému a nechce ověření že je Vám 18 :) Tak prosím, berte to jako životní zkušenost a myslím, že v tomto případě se opravdu není za co stydět, teda pokud pominu, že nevěděla dle mého jednoduché otázky :)
[SPOIL]/Odkaz na video smazán pro porušení pravidel fóra. Něco takového se tu nebere, i kdybys to zaobalil bůhví čím :) Thasoss[/SPOIL]

Přidám i jednu svou historku ze života :) Dělal jsem na Magistrátu Prahy, měl jsme tam nějakou práci a jednou takhle kouknu z okna, bylo hezky, svítilo sluníčko a byl jsem v prvním patře a vidím, že dole podemnou je nějaké auto a u něj celkem krásná tmavovláska a černých minyšatech. Najednou se naklonila do auta a něco si tam vysvětlovala s řidičem. Dle jejího hlubokého náklonu soudím, že mu to vysvětlovala pusou :D
Tak si říkám, ty jo, to se může stát jen v Praze :) Posléze vidím, že trochu fouká vítr a sukýnka se jí nebezpečně zvedá.
To já byl ještě v prvním patře, ale ona byla normálně na ulici a kolem ní chodili lidi na Národní třídě :)
No a v tom se to stalo. Fouknul vítr a sukýnka letěla nahoru :) No hádejte co bylo pod ní :) sice jsem byl vzdálen přibližně 20 metrů, ale přesto na mě vše vykouklo, tedy kromě spodního prádla :) Ten její předklon byl opravdu velmi hluboký.
Zhruba po 5 vteřinách slečna ležérně vyndala ruku z auta, bez toho, aby přerušila vášnivé povídání (No každý tomu říkáme jinak :) a velmi zvolna si stáhla sukýnku. No ty lidi co šly okolo ní asi koukali :)
Samozřejmě mě napadlo, že to byla lehká děva, ale patřím asi do generace, která se zatím podobným zážitkům směje a považuje je za zpříjemnění života a to si vemte, že mám celkem slušnou fotogenickou paměť :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Každé srdce má svou kapacitu. Žádné se nedá nafouknout. Nervy možná můžou přetéci, ale srdce může jen puknout.
Ukládáme do něj rodinu, přátelé, lásky, ale i všechny trápení tohoto světa, co nás bohužel nenechávají chladnými.
Každý člověk má to své srdce trochu jiné. Někdo ho má na dlani, jiný ho nikomu neukáže. Někdo do něj ukládá hodně, jiní naopak zase nic.
Bylo by krásné, vidět všechny srdce zářit, ale to se bohužel nemůže v našem životě stát.

Představte si, že by jste šly po ulici a všichni by se na vás smáli. Mile by jsme se zdravili, pánové by smekali klobouky a čepice, dámy by dělali pukrle, děti by běhali okolo a každý by z toho měl radost.

Některé věci trápí naše srdíčko více, jiné méně. S něčím se vyrovnáme snáze, s něčím se nevyrovnáme nikdy.
Šetřeme naše srdíčka, dělejme krásné věci, dělejme druhým radost, dokažme že jsme lepší, než to, co se nám všem hnusí.
Dokažme, že jsme lidi, za které se nemusíme stydět a když po té ulici půjdeme, že se dokážeme na ty druhé i usmát. Protože pokud se na nás usměje i ten druhý, naše srdíčko poskočí a třeba poznáte člověka, se kterým strávíte zbytek svého života a to za to stojí.
 

DeletedUser5002

Guest
Tak snad jste měli dost času si přečíst vše, co Vás zajímalo, tak pojďme dál. Nebudu Vám psát, co jsem měl dnes k večeři, není důvod, není na tom nic co by stálo za zmínku, snad jen to, že jsem si jí udělal sám :)

Dneska se vyjádřím k tzv. "šmejdům"
Určitě jste zaregistrovali, že probíhá taková kampaň, proti podvodným obchodníkům, do které se rád zapojím.

Chápejte, i já jsem obchodník. Sice neprodávám předražené blbosti, ale jedu ve službách a marketingu. Já si zakládám na svém vystupování i na slušnosti. Je to možná neuvěřitelné, ale pokud si to dáte dohromady, asi Vám to zapadne :)
V životě jsem nikoho k ničemu nepřesvědčoval a nenutil. Pokud mám být dobrý obchodník, sám klient musí mít zájem, pokud ho nemá, jsem špatný obchodník a blbými řečmi, násilím, či bezohledným chováním zastrašovat důchodce, či některé slabší jedince, to se mi zdá velmi zlé a nikdy bych se k tomu nesnížil.

Dříve jsem měl moc hodnou babičku, bohužel život si nevybírá, kdo zde bude déle a kdo odejde brzy. Měl jsem jí vždycky moc rád a možná i díky ní si vážím všech dobrých lidí, kteří na tom světě jsou, protože dle mého jich je moc málo.
A když pak vidím, jak banda "šmejdů" vydírá, okrádá, zneužívá dobroty lidí, kteří se o nás starají, vychovávají vnoučata, pečou nám buchty a dávají nám někdy i velmi cenné rady, pak říkám jen jedno.

Vyražme proti nim, ale ne jen zvoněním klíčů, či změnou zákona. Normálně jak se někde ukážou, omlátíme jim ty krámy o hlavu a naučíme je slušnému chování.
Pokud je na něco zákon krátký, měli by jsme naučit naše důchodce základům sindefendologie a pokud to nestačí, vzít spravedlnost do vlastních rukou, nebo necháváme volný průběh masové devastaci našeho světa podvodníky a pokud jim to někde někdy vyjde, nepočítejte s tím, že někdy skončí, či jich bude ubývat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Hmm pořád to tu skáče v zobrazeních, dneska ráno jsem chtěl skončit.
Znechucení z postoje některých hráčů, kteří nejen že nikdy nic nedokázali dle mého, ale stále jen vyhledávají provokaci.
Moderátoři se ve své snaze neublížit nikomu opravdu snaží, nicméně ani já sám nebudu proti svému Banu a myslím si, že dnes jsem byl již po několikáté potrestán, aniž by sem se do někoho navezl. Něco jsem napsal a něco si každej domyslel, ale nikdo nedomyslel co tomu předcházelo a na jakém základě to vzniklo. Myslím, že se velmi liším od provokací. Samozřejmě umím dle mého velmi dobře argumentovat a nedělá mi problémy se do nikoho navést, i kdyby to byl Charon. Nicméně ani tohle ale neznamená, že se do někoho budu navážet jen tak že prostě chci, nebo že budu škodit všem, jen proto, že já chci a protože mi všichni ubližují.

Nechápu, jak člověk v sobě může mít tolik zášti vůči jinému. Mám nepřátele, ale ty znám a viděl jsem jim do očí. Tohle mi příjde hrozně povrchní a nemyslím si, že to můžou dělat inteligentní lidé.
Nicméně ani si nemyslím, že inteligentní člověk má být jen potichu a nereagovat a ignorovat posměšky a urážky a provokace.

Ale pak se na to ještě musím podívat z jedné stránky. Co na tom kdo získá, když já přestanu psát? Co by bylo s těmi, co se se svými příspěvky zaměřují jen na mě a snaží se kdekoliv začít rozepři. Myslíte, že by ještě psali? Co by psali? Psali by jen do té doby, než by si našli něco, či někoho jiného, protože takový lidé nikdy nic svého nedokážou a žijí jen z toho, že uráží jiné.

Je otázkou, kolik se už spojilo aliancí proti mě či nám, ale vždycky byli na základě urážek a strachu z nás a proto nikdy nepřežily svět, aby pokračovali dál. A vidíte, já tu jsem stále a Bn též a jsme možná silnější, než kdy jindy.
 

DeletedUser5002

Guest
Začal šrumec.

Ještě jsem na to pořádně nekoukal, já čekám na ofi vyjádření už dost dlouho, takže si na něj počkám :) Prý se má spustit svět již. To jsou mi novinky :)
Hodně hráčů je natěšených na ten svět. Svědčí o tom i to, že ještě ani nezačal a již má více příspěvků i zobrazených než všechny předcházející světy, vyjma Alfy, která má silnou základnu dlouhodobě.

Hráči se tam sejdou dobří, to jsem taky přesvědčen, tak uvidíme, jaké bude nastavení.
Prakticky už mi je jedno co tam bude, ale fakticky mám samozřejmě své co bych bral.

Těším se na přátele a těším se na hru. :)
 

DeletedUser5002

Guest
To co nyní napíši, je myšlenka, která mě někdy napadá. Já prostě nikdy nepochopím, jak někdo může přijít, nadávat, urážet, nic nevědět, ale prostě z principu.
Myslím si, že toto dělají hlavně děti. Je to asi tou společností, která nyní je a která je ovlivňuje.

Povím Vám příběh o někom, koho měli všichni rádi. Všemi byl oblíben, dělal radost malým dětem, vracel radost do života a dokázal dokonce i léčit.
Prošel toho mnoho a měl kolem sebe i mnoho přátel, kteří mu byli vždy oporou a osud ho zavál i do nepříliš pozitivních situací.
Když je člověk oblíbený, lidi mu nezávidějí, a přejí mu. Pak se může dostavit pomíjiví pocit spokojenosti, ale jak moc je to vrtkavé ....

Až se jednou stane, že z oblíbence se stane vrah, zloděj, šmejd či ještě něco horšího, co třeba normální člověk ani nemůže pochopit, prostě někdo nehoden života.
Je mnoho důvodů, které k tomu vedou, bohužel většina z nich bývá jen vymyšlených s úmyslem co nejvíce ublížit danému člověkovi, jeho zmámím, blízkým, ideálně celého ho rozšlapat a plivnout na něj.

Kolik lidí si pak vzpomene, že něco není jen tak jak se zdá, že něco možná tak být nemělo, ale prostě cílem některých lidí je jen zničit ty jiné, protože se jim nikdy nedokážou vyrovnat a to nepřenesou přes srdce. Bohužel to jsou zbabělci, co se samotnému člověku nikdy nepostaví čelem, ale vždy se budou jen schovávat za něco.

Budou po Vás házet kameny, nadávat Vám, ale přitom ani nebudou vědět, kdo to byl. Prostě na základě pastevectví (kam řeknu, tam ovce jdou) Vás začnou soudit, odsoudí Vás a rovnou i potrestají a skončíte na kříži, kde Vás krkavci budou žrát a zbabělci do Vás bodnou kopím.
No je to zlé, ale taková společnost aktuálně je a není nic divného, z toho co se na tomto světě děje.
Tento příběh není o mě, i když se mu v mnohém podobá.
Je to o Ježíši, protože on je jeden z prvních, kterého potkal osud cizí malichernosti, závisti a cizí žárlivosti na základě vlastní neschopnosti a netoleranci vůči jiným názorům, či jen pouhým slovům, či jen prostě existencí.
 

DeletedUser5002

Guest
Hledal jsem, kde jsou stanoveny pravidla, kterých se musím držet a žádné jsem nedohledal.
Nejsem tu přímo na nějakém světě a nejsem bloger, tudíž, pokud to nebude vadit modům, že bych porušoval pravidla, budu si psát, co uznám za vhodné, i když se to všem líbit nebude. Já to píši pro všechny, ale mám rád témata k diskuzi a k zamyšlení.

Včera jsem jel domů tramvají a viděl jsem ženu s dítětem.
Dítě bylo malé, ale už chodilo, mělo však vážný problém .... potřebovalo na záchod a nemohlo jaksi pochopit, že nemůže v tramvaji a vystupovat se kvůli tomu nebude.
Postupovalo to tak, že dítě začalo brečet a křičet a maminka se mu příliš nevěnovala.
Zasnil jsem se a představil jsem si třeba malého Pawlinga(Já moc nepřátel nemám :), jak se takhle rozbrečel, když byl malí, že by potřeboval na záchod :)
Při této představě jsem se pousmál, protože jsem si najednou začal dosazovat na to místo další a další, včetně sebe :)

Připomíná to Krytonovo vidění, když nechtěl být demontován a posléze posadil všechny na záchod s kalhotama dole :)

Zase jsem si jednou uvědomil malichernost lidstva, když se považujeme za něco více, ale přitom jsme jen ubrečené děti, které potřebují na záchod a vyvinuli se do podoby, kdy již jsou schopni někteří i rozumě, či kreativně přemýšlet.

Vrátím se k příběhu ... maminka si dítěte nevšímala a vedle seděla nějaká milá babička (Taková ta klasická, co je všichni známe) a ta začala to dítě rozptylovat, aby zapomnělo na svou potřebu. Šla na to velmi šikovně, zatímco máma dělala jako že nic. Asi se nechtěla cítit ve společnosti trapně.

Paradoxně, maminka asi nedávala pozor, protože se mohla mnohé naučit ve výchově svého syna.

Poenta je, že někdy se stačí jen rozhlédnout a uvidíme spoustu krás světa a spoustu životní zkušenosti, ale pokud je nám jedno, kdo si co říká a nestaráme se o to co jak říká a zda to tak je, co se děje, či co není, pak jsme tu jako lidé jen do počtu a názor takového člověka, nemá žádnou hodnotu, protože to je jen smyšlená myšlenka daného člověka, která většinou není založená na skutečnosti, ale dotyčná to udělá jen k povrchním účelům, ne proto, že by o tom byla přesvědčena, že to tak je správně.
 

DeletedUser5002

Guest
Tak jsem dnes na Omikronu zabíral své třetí město.
Když jsem hledal cíl, nebylo to jednoduché ..... všude samé betony, já chudák se dvěma městy, jedno menší než druhé, jedno z nich ráno zabrané, hlavní armáda ze třetiny rozbitá ....no poslal jsem i podpůrné vojáky, a byl jsem rád, že jsem byl rád :) Hráč na mě čekal připraven i s milicí a na hradbách zrovna nešetřil.

Najednou mi příjde zpráva .... té hráčce jsem dříve psal, co dělá, jak se má, proč nikde není v alianci atd, ale pak to skončilo. Přeci jen mám toho ve hře až moc.

No a začali jsme si dál psát a dál psát a dál psát, až mě zase klasika začalo mrzet, že jsem poslal koldu :) ale zase to město jsem chtěl ... co s tím ....

No naštěstí to za mě vyřešil skvělí charakter dané slečny. Bojovala jak mohla, ale i po dosedu kololodě byla stále slušná a milá.
Je to živí důkaz toho, že slušný hráči stále ještě jsou a jsou vždy milí a ochotný ke všem.

Čest a sláva "Vám":) všem.
A tobě Helenko přeji, ať se máš moc krásně, hodně zdraví a v životě ať se ti daří.
 

DeletedUser5002

Guest
Rozhodl jsem se, že se chci věnovat jen naší alianci, popřípadě Blogům. Chápu, že to je odvážné tvrzení, ale jsem přesvědčený, že se na toto fórum dostala tzv. "Mafie" která systematicky likviduje urážkami všechny, kdo proti nim vystupují, aby mohly neustále všechny oblbovat bez toho, že jim v tom někdo brání.

Jsem dostatečně silný na to, aby jsem se postavil jakémukoliv nepříteli a beru to jako výzvu. Jako výzvu do další hry a motivaci pro to uspět.
Jenže tohle není nepřítel, jakému se můžete postavit. Je to nepřítel, který nehraje fér, je to nepřítel, co se neštítí ničeho a jestli jsem si někdy myslel, že jsem udělal pár přehmatů na které nejsem moc hrdý, tak tohle mě vrátilo do reality a stále vidím, že je za hodně co bojovat i v téhle hře.

Nyní uvidíme, kdo s tím bude souhlasit a kdo si jen počká na to, až se dostane na další místo v pořadí a pokud s tím nikdo souhlasit nebude :) Ze své zkušenosti vím, že čas vše ukáže, takže si stačí jen počkat ....
 

DeletedUser5002

Guest
Hmm mé staré dobré texty, je to jako dobrá kniha, lze to číst stále dokola a vždy najdu něco zajímavého, či úsměvného :)

No vraťme se nohama na zem, začal nový rok, brzy začnou nové prvky ve hře to jest hrdinové, o kterých se tu nemá moc smysl vyjadřovat, protože už to bylo sepsáno mnohem kvalitněji jinde, než já bych to kdy popsal.
To zda to bude opravdu přínos pro hru ... nevím. Prohlížel jsem si to a možná pár si jich tam vyberu, co se hodí.
Velký přínos asi budou mít na začátku hry, ale nevím, zda to tam bude mít nějaké omezení. Nedávno jsem si pustil pro zábavu nový svět, vytočil jsem si dvě Erinie, pak ještě dvě a musím říci, že mít toto třetí den po startu je docela fajn :)

Svátky jsou za námi, mír skončil, boje pokračují ... co si tak ještě více přát. Možná už jen to zdraví a dobrá nálada aby vydržela a trošku pevnější nervy. Přeci jen, pokud někdo sedne do města Vaší kamarádky, není ideální řešení mu nadávat, možná se ovládne a bude to přecházet, ale pokud se neovládnete vy, následně to pošlete celé alianci ještě dvakrát vulgárněji, tak to může být opravdu velká chyba a boj skončí, dříve než začne. :)

Mnoho zdaru všem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Včera jsem se začetl na Internetu do článku o cestujících na Mars ... Máme tam prý v užším výběru jednu slečnu a pak jsem jí i viděl v televizi ...
No myslím si, že přímo vystihuje typicky českou ženu z rodinné ságy Homo, Homo, Homolka :)
Když jsem se dnes začetl do bulváru, který si někdy kupuji místo Trnky brnky abych se zasmál, tak tam byla dokonce i její fotka a zhruba po pěti minutách hledání a srovnávání si jejich rysů v paměti z televize, jsem usoudil, že to asi bude ona. Stejně jako polovina jiných žen, poslala foto, myslím si ještě z minulého tisíciletí, které nejen že zcela nesedělo s jejím aktuálním zevnějškem, ale myslím, že vůbec nekorespondovalo s její celkovou osobností jakou nyní má.
Přeskočme toto a podívejme se dál.
Cesta na Mars.... do konce života existovat v extrémně nehostinných podmínkách, žít v kupolích o velikosti možná panelového bytu a založit kolonii na Marsu? Opravdu si myslím, že ta paní velmi moc koukala na hvězdnou bránu(Jak se sama přiznala) a vůbec si neuvědomuje, do čeho jde. Možná že se taky měla podívat na film Černočerná tma, či Hvězdná pěchota.

Ani bych se nebál toho, že tam potkám nějaké brouky, ale strávit v omezeném prostoru o omezeným množství lidí zbytek života ... což je prozatím ta nejzajímavější část, ke které se též hned vrátím, to si nedovedu představit. Napadlo mě, že její život musí být obrovským způsobem nudný a celý ho tráví na počítači, FB a dalších sociálních sítí. Pak si to asi dovedu představit. Chce být prostě z ničeho, někdo a sedět u toho na zadku :) a to že bude na Marsu jí je jedno.

Je paradox, že v tomto případě lidi neuvažují o kontinuitě a návratu. Jsem přesvědčen, že i kdyby šlo vše podle plánů, oni tam žili, tak že za pár desítek let bude technologie, kterou by je přivezli zpět, to ano a taky jsem přesvědčen, že když by šlo do tuhého, lidi opět budou charita a poslali by pro ně, i přes to, že to měla být mise bez návratu.

Zvažoval jsem i, zda to nemyslí ta organizace naopak, že hledají 24 nejblbějších lidí světa, kteří vytrvají a poletí dělat šašky do nové Reality show.
Když se slečna Lucy zmínila v televizi o tom, že tam zcela jistě založí kolonii, budou mít děti atd .. Pánové(Ale i ženy to znají:), myslím že každý jsme si někdy řekli, že tuto ženu prostě ne, i kdyby byla poslední na světě. Na Marsu by jsme nejspíše zvážili úsměvnost těchto slov :)

Počkejme si tedy na výsledek tohoto experimentu a pokud hraje paní Lucy Grepolis, myslím, že z Marsu se z ní stane světová hráčka, protože času bude mít určitě dost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Nedá mi to a musím se vyjádřit a dvou hráčích z Omikronu. Jeden z nich je Khuba. To, že zaútočí jen v noci, to by ještě možná někteří chápali a neoznačili by to za zbabělost(podotýkám mě to nevadí, oni si vybírají slabší hráče kteří opravdu celou noc spí, mě jen píšou jak jsou dobrý (jako kdyby tomu někdo věřil a kohokoliv to zajímalo ...), to že kolonizaci pošle až když ví, že tu daný hráč není, to by možná taky ještě neřekli všichni, že je zbabělí, je to prostě hra a někdy se daří, jindy ne. Přitakává mu abatysa, který prakticky nic jiného, než noční a raní útoky ani neumí a prakticky podmínka vstupu k nim do aliance je útočit v noci .... Chápal by jsem to, na mě taky vyjel jen až když věděl, že jsem zabanovanej bez ochrany či když jsem tři dny byl neaktivní. V pořádku, ale když mi pak takový hráči napíšou, aby si zvedli sebevědomí po jedné akci, kdy měli více štěstí než rozumu a vůbec to nijak neovlivňovali uměním hrát a ani nic nepředvedli, pak nejen že si o nich řeknu, proč jsem neměl takové individua v blokovaných ... a vysvětlím proč.

Podívejte, já na tomto světě začal v Bn. Nikam jinam jsem nešel a ani nepůjdu. Stejně tak drtivá většina našich hráčů. My jsme aliance. Když někdy skončíme(obrazně řečeno, skončíme s hrou na celém světě, nepůjdeme se schovat, nepřeběhneme. Nebojíme se že někdo nám bude zabírat města v noci ... možná nějaké zabere, zase si je jednou vezmeme zpět. Je to jen otázka času.

Já vím, že hrozně moc hráčů má potřebu napsat mi ... já jsem nejlepší, ty jsi nic ... ,ale ... já na Omikron přišel, založil Bn na začátku a jsme tu doteď, nikam jsem neutekl, nikam se neschoval a hrál proti nejlepším a stále mezi nejlepší aliance patříme a dokazuje to nejen to, co říkám ale i bitevní body a mnoho dalších faktorů.
Abatysa vznikl a prohrával, prakticky už by nebyl, kdyby nezběhl tenkrát k BH. Když prohrával přešli se schovat do nejsilnější aliance ... hrdina, Pak se sloučili s Alibabou, protože jim hrozila prohra a vznikl Sars, ten dovedli až k porážce a pak z odpuštěním, jako krysy z potápějící se lodi, ukradli hráče co mohly a dělají jako by nic. I se Sarsem prohrál, posléze je zradil....,přetáhl hráče k sobě a zbytek mu byl ukradený, přeci už měl, co chtěl ...a nyní útočí v noci když normální lidi spí.
Khuba ... to samé v bledě modrém, s tím rozdílem, že je asi ještě horší hráč než abatysa, pokud to tedy jde, ale asi ano, protože ten umí jen sedat v noci do prázdných měst hráčů, co nereagují a nemají podpory.

Když bych měl vyjmenovat vše, co se jim nepovedlo, vše kde pohořeli, vše co zkazili, psal bych to asi celí den a stejně bych nenapsal vše, ale dobrý hráč se pozná podle toho, že hraje v dobrém i zlém, že umí přijmout neúspěch.

Včera ráno po 7:00 jsem topil. 28tis bodů, nahrabal jsem si na tom za minimálních ztrátách, ale nepsal jsem tomu hráči, že to je chudák, protože není a to ho nemám rád ani jako hráče a ani jako člověka, jednou už mu to vyšlo když jsem tu nebyl a zkusil to a i když on zrovna žádný hrdina není, stejně jsem mu nenapsal posměšky. To že mu to nyní nevyšlo ... prostě smůla. Já si ani nepamatuji, že bych někomu napsal, když se mu něco nepodařilo. Proč bych to dělal, aby se poučil z chyb a příště byl lepší, silnější či něco takového? To bych musel být takový ten záprdek, co má potřebu se všem přes počítač posmívat, toto bych vždycky chtěl, aby mi říkali ty hrdinové do očí.

Takže abatyso a Khubo, chcete být slavný, chcete ukázat, že jste někdo ... (proč by jste mi jinak psali hnedka, jako kdyby jste měli narozeniny ty hlouposti co píšete...) tak Vás tedy laskavě prosím, naučte se tuto hru hrát a najděte si ve slovníku, co to znamená slovo čest. Jednou, až budete dospělí, bude se Vám to hodit. Já Vás vyřešil jednou pro vždy blokací a jsem prakticky přesvědčený, že budu i u Vašeho tentokrát posledního konce jednou pro vždy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Zahořklí lidé a Grepolis. Tyhle dvě slova jdou ruku v ruce. Nevím proč, ale dle mého drtivá většina lidí, si jde sem do té hry něco dokazovat.

Být nejlepší, zničit nejlepšího, vyhrát svět, být top útočník, založit alianci a vyhrát s ní.
Možná to všechno zní krásně, možná cokoliv z toho je pro kohokoliv úspěch, ale opak je pravdou.
Můžete vyhrát kolikrát budete chtít, můžete vyhrávat od rána do večera. Můžete ničit celí svět a každého nepřítele spálit na popel, ale šťastnější lidi to z Vás neudělá. Jedno kolik aliancí, nepřátel, či měst zničíte. Vždycky se objeví nový a nový. Válka nikdy neskončí, pouze se změní podoba té války a nakonec zjistíte, že jediné, co se stalo je to, že jste prohráli vlastní život ve hře.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru