• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Firstův blog, aneb od začátku do konce.....

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5002
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Včera jsem měl sraz s kamarádem, jednali jsme o možnostech spolupráce a on potom při pokecu nějak navrhl, že má školení o vedení firem s nějakým Jančurou, docela se divil že ho neznám, ale já to nějak neřešil. Kouknul do diaře a prý už je to nyní v pondělí, že ani nevěděl, že už je to nyní, ale pokud že chci, že se toho můžu účasnit. Já ze své obvyklé pohodlnosti :) jsem mu řekl, no uvidíme, jak budu mít čas.
Pak jsem to trošku zvážil a řekl si, proč ne, třeba to bude zajímavé, již jsem měl školení s panem Michalem Šaštinským, kterého tímto zdravím a chválím za jeho myšlenky a názory, což mě v mnohém obohatilo a některými věcmi se řídím dodnes.

Před chvílí jsem byl s kamarádem na pokecu a po pár desítkách minut mu povídám, hele zvou mě na školení, nějaké vedení firem, ale mohlo by to být zajímavé. Tak na mě kouknul jako že možná jo .. tak já, no říkal to docela pěkný, mohlo by to být zajímavé a nějakej Vvvv Jančura to prej bude.

Kamarád: Jančura? Ten miliardář?
Já: Cože? Já si pamatuju tuším jako malej, že mě nějaké autobusy soukromé u nás jezdili a měli to jméno na boku.
Kamarád: No on vlastní i Student Agenci ...
Já: Cože?:) No tak to asi na to školení půjdu.
Kamarád: No to bys měl :)

Takže pane Jančuro, nevím, zda to tu čtete, nevím jak to má být a nebo bude, ale pokud toto náhodou čtete a je to pravda, opravdu se těším, na Vaše školení! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Nedávno se stala věc, co jsem nikdy nechtěl. Budu konkrétní, snad to příliš vadit nebude nikomu.

Kdysi jsem zakládal Bn s několika hráči. Jeden z nich byl Lepidus. Skvělí hráč, ochotný, aktivní, byl to jeden z rozbíječů obran, ale i defař na kterého je spolehnutí.

Bohužel, když se nám nepovedlo při prvním pokusu vyhrát Thetu, on už po prakticky dvou letech hraní v kuse na hodně světech se rozhodl dát si trošku pauzu.
Náhodou jsem ho objevil na Rho, ani jsem o něm nevěděl ...známá mi o něm řekla že tam je. Nedávno jsem si s ním psal a prý ho posléze kvůli mě vyhodili.... Seekers, kdo jiní :)

Chvíli jsem zvažoval, zda se mě opravdu tak bojí, ale nešlo mi to dohromady, protože vyloučit určitě jednoho ze skvělých hráčů této hry, kterého si každý velký hráč musí pamatovat ať už z Grepolisu, kdy proti nám bojovali, či třeba z T******* kde též vyhrál svět kdysi, to už mi nešlo na rozum a přeci jen je to minimálně zvláštní.

S lepim jsme se tomu zasmáli, každej jsme na rho za sebe a co vím, nějak ho to netrápilo, že v takové alianci ani není a po dlouhém a usilovném bádaní, kdy jsme to řešili i s kolegy z jiných aliancí
[SPOIL]images (1).jpg[/SPOIL]
Jsme došli k tomu, že to je prostě jen výsledkem lidské hlouposti a tato aliance musí být hodně nařacháná, když top hráče vylučuje ze svých řad jen na základě, že byli součástí jedné z nejlepších aliancí všech dob a byli natolik slušní, že dokázali vycházet se mnou :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Dnes Vás všechny uctivě zdravím.

Tento příspěvek bude na delší dobu poslední.

A já Vám nyní povím smyšlený příběh jedné hráčky, říkejme jí třeba .... Matrace a celé to po ní i pojmenujeme :)

Matrace
Napsal: Firstazazel

Začalo to v jeden teplý jarní den, kdy kvete kvítí na loukách a je krása na svět pohledět.
Zničeho nic však z nebe padá Matrace. Jak tak letí, tak to na tu dálku ještě není tolik poznat. Ona se však najednou roztáhne, že by jste nevěřili, že tak velká může být a začne klouzavým pohybem, jako hodiny "sem tam" pomalu padat na zem.
Když v tom zafouká vítr a prudce jí roztočí vzduchem tak silně, že jde sotva zahlédnout, až najednou prásk, přímo do okna věže vletí.
Ve věži je pozdvižení. "Stráže", křičí obtloustlý stařec, který stojí na posteli pouze v noční košilce."Stráže" zopakuje ještě jednou s panickým křikem "Zabijte okamžitě tu nestvůru!"
Stráže vpadnou dovnitř místnosti, kopí napřažená k oknu, ale odvětí... "Ale pane králi Abatysoplusi, to je jen Matrace." "To není drak a ani mazel."
"Aha" "No tak mi jí sem dejte do postele, ať mám na čem ležet, vypadá zachovale...".
Tak se stalo a po po lučních nocích se za jasného úplňku duše Matrace a krále spojili.
Od té doby spolu vládnou svým kopcům a hrdě si ze své postele vedou své království a tak to bude dokud tedy neumřou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Když jsem jel domu, nikdy mě nenapadlo, co mě čeká. Život si nevybírá kdy a jak.

V životě jsem šel za štěstím, úspěchem, penězi a třeba i slávou.... jak malicherné, ale všechno bych to vyměnil za alespoň jednu možnost dokázat nemožné.
Nikdy jsem o sobě příliš nepochyboval, ne proto, že bych byl tak úžasnej, ale protože vím, že u drtivého množství věcí stačí jen "když se chce, tak to jde".

Žít navždy nejde. Možná ano, ale to jsou už čiré spekulace. Můžu říci, že bych navždy ani žít nemohl a ani nechtěl.
Navždy ztratit ty to co miluji nedokážu ani těch třicet let co jsem na světě natož toto cítit po věčnost.

Kdysi jsem se bál smrti. Pamatuji si, že jsem měl problémy i se spaním a paradoxně jsem se již dříve bál hlavně toho, že už prostě neuvidím své blízké a nebudu jim moci říci ahoj, rád tě vidím, mám tě rád.

Ale už dlouho se své smrti a ani o mě samotného nebojím. Jediné čeho se bojím je, že ztratím lidi, na kterých mi záleží více než na mě samotném. Asi jako každý člověk i já v minulosti zvažoval, že beze mě by tu na tom světě mohlo být lépe, ale vím, že mí blízcí by mi to nikdy neodpustili a já bych jim toto nemohl do života dát jako vzpomínku na mě.

Se životem se musí bojovat od začátku do konce. Tento boj je předem prohraný, ale dokud budeme moci, vždy budeme věřit, že existuje naděje.
 

DeletedUser5002

Guest
Po obrovské době, až skoro neuvěřitelné se vracím do hry. Musím říci, že se docela těším a je o co hrát.

První překvapení, co mě čekalo je nasnadě. Za cca měsíc, protože únor je krátký měsíc, mám 105 nepřečtených zpráv ... :) To by ještě šlo, ale problém je jinde ... mám 2105 nepřečtených příspěvků na našem foru ... když vezmu v potaz, že to bylo nějakých 30 dní, tak je to cca 70 příspěvků na našem foru denně, to je mnohem více, než má toto forum :) To je slušné, na jedno Bn. Samozřejmě jsou všechno slušné a relevantní příspěvky, žádné dobré ráno dobrou noc :)

Spíše mě zajímá, kdo to za mě bude číst, protože to mám na celej den a čert ví, zda bych to přečetl :)
Něco takového mě nikdy po návratu nečekalo, ale zase pravda, že delší dovolenou jsem nikdy neměl.

Takže všichni vzhůru za vítěstvím a konečně ukončením světa Omikron. Už se to nějak táhne :)
 

DeletedUser5002

Guest
To co se děje na tomto fóru, to už není možné.
Já chápu, že každý nemůže mít schopnost rozumě psát, či rozumě odpovídat, ale proč na to každý ostatní kouká? Proč koukáme na to, jak tu někteří jedinci stále opakují to samé dokola? Bavíte se tím? Je Vám to úplně jedno?
Proč umožňujeme, aby hloupost měla navrch? Proč dovolujeme, aby tito hráči, kteří mají často velmi pochybnou minulost, při které přebíhají mezi aliancemi, zrazují spoluhráče, používají praktiky pomlouvání, urážení a vše jen pro to, protože oni už na samotné dno klesli.
Oni už nemají zábrany, oni už jsou ztracený a je jim úplně jedno co bude, jen se snaží světu ukázat, že oni jsou někdo, že oni jsou ti, co přes všechnu faleš a lži jsou ti, co jsou ti správný. Copak správný hráč má potřebu si něco dokazovat? Copak správný hráč musí urážet jiné? Proč říkají, že já je urážím? To není pravda, urážím ty, co uráží mě, zlo se vyhání zlem, ne dobrem.

Myslíte si, že druhou světovou vyhrála modlitba a vlídné slovo? To je nesmysl. Zlo, jsou většinou pokřivené osoby, co dělají zcela bez nějakých mezí zlé věci, nevadí jim komu ublíží a koho zabijou, jediné čeho se bojí je, že někdo zabije je. Jsou to zbabělci, kteří pak stejně skončí a neřeknou tu nikomu ani ahoj, mějte se fajn. Jim tady na ničem nezáleží, jen se na mě snaží přiživovat a jakýmkoliv způsobem mě či jiné očernit.

Froganer zbaběle utekl z naší aliance, když se nedokázal sám bránit Sars. Kdybych mu dal to, po čem toužil, to jest moc, využil by jí jen k vlastnímu prospěchu a když by to dále nezvládal, vyléval by si vlastní neschopnost na našich hráčích. Je to nemocný člověk, který hledá seberealizaci v téhle hře. Já tu na všechno kašlu. Být jen na mě, už dávno jsem skončil. Jsem tu jen proto, že tu mám mnoho přátel a miluji hráče v naší alianci, protože to jsou prostě zlatí lidé.

Ale proč nefunguje na tomto foru rovnost, proč když se vrátím, vidím tu desítky příspěvků jak se o mě otírají jak šváby, proč když jim pak napíšu adekvátní reakci, tak se najednou všechno smaže, proč to nešlo hned smazat, proč to nešlo hned utnout? Aby to zase jindy pokračovalo dál?

Kdybych já někdy napsal desetinu toho, co napsali oni, už dávno tu nejsem. To, že se někdy snížím na to reagovat na ně, tak je to hlavně proto, aby si konečně někdo uvědomil, že je tu něco špatně. Ani nevím kolik příspěvků jsem tu přešel. Oni nepřejdou ani když napíšu pěkný den a už mi závidí a hned napíšou jakej jsem chudák.

Je to hnus, kam se to tu posunulo. Chudáci kteří nadávají a uráží a vysmívají se, pak najednou skončí a dál dělají to samí na tom samém místě, dyť co by ne, dyť jim nikdo nic neudělá. Roztáhne nohy a oka, všechno je v pořádku, nic se nestalo... Dyť přeci je snadné říci to oni, ale měl by tu být někdo, kdo řekne, ne oni, ale ty a jestli se nezamyslíš sám nad sebou, tak tady nebudeš prostě zavřeš pusu a o jiné se starat vůbec nebudeš a jestli někoho budeš provokovat, byť jen náznakem, tak jsi tu skončil a hotovo a pak to dodržet.
Nebudu řešit nějaké oni, oni, oni, to mě nezajímá, mě zajímá ty co děláš, ty že to provokuješ, ty to flamuješ a ty to tady kazíš a to že to někdo dělá i jinej, to není tvá věc, do toho se vůbec nepleť, protože to tě nijak neospravedlňuje.

Ale to tady asi nikdy nebude. Stále si mě tu budou brát do pusy, stále budou nadávat a brečet, když udělám to co oni a vrátím jim to stejnou mincí, protože tu není nikdo, kdo řekne dost a všem by začal měřit stejným metrem a nesoudil by situaci jako celek, či názor dvou stran, ale soudil by hráče a to jací jsou a jak se chovají a co dělají proto, aby by to bylo lepší. Protože je tu mnoho šmejdů, co tu jsou za jediným účelem a to jest vlastní ješitnost a snaha očerňovat jiné a já jsem prostě člověk, co tohle nikdy tolerovat nebude. Tak oka, všem bude líp.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru