• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Fulmar-Strašidelná cesta

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4783
  • Vytvořeno

DeletedUser4783

Guest
Byl chladný večer, né zas tak chladný, jako srdce mého trenéra v plavání, jelikož mi dal za trest pár bazénů navíc. Přeskočme ale až k cestě domů...

Zvěst​

Již dlouho se šířila zvěst, že v parku Petra Bezruče, straší. Ano straší, ale ceny v tamnějším BUFETU! Vylekalo vás to? Ne? Tak si počkejte...

Zvěst praví, že k večeru se v parku pohybuje krutý násilník a vrah. Bohužel se ještě nedá označovat za vraha, protože ještě nikoho nezabil!

Cesta​

Kus cesty od bazénu jsem vkročil do parku. Party mladých kluků se tam ještě bavili, ignoroval jsem je, a šel dál. Asi neznají tu zvěst. Už v polovině parku bylo ve vzduchu něco tajemného, strašidelného, nic s čím by nechtěl člověk přijít do styku. Ano, já, tedy spíš mé střeva. Asi za to mohly ty fazolky co jsem měl k obědu. Ale opravdu něco tajemného tu bylo. Začal mě pronásledovat muž...

Útěk​

Hned mi bylo jasné „vo co go". Určitě to byl ten chlap. Tak jsem pozvolna zrychlil krok. Bohužel on také. Zrychlil jsem. On taky. Běžím. On taky!!! Vytahuje sekyru, napřahuje se a...

[SPOIL]
Konec​
Od té doby mám řiť na dvě půlky...[/SPOIL]
 

DeletedUser3819

Guest
Nejlepší ;) Škoda, že jsi nepostoupil...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru