• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Gaia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8856
  • Vytvořeno

DeletedUser8856

Guest
Gaia

Bohyně země, matka všeho živého. Stvořitelka titánů. Podporovatelka plodnosti i smrti. Není členkou olimpu ovšem bez ní by olymp nikdy nevznikl. Přichází k ochraně svého díla. Chránit zemi a podporovat silné však pomáhat i strádajícím. Matka nás všech.

Božské síly:
Zemská ochrana : Zvyšuje obranou hodnotu města. O 10% ovšem nejde sloučit s ochranou města od athény.
cena : 250
trvání : 4h

Plodnost lesů : Zvyšuje produkci dřeva o 25%. Lze sloučit se spokojeností. Avšak snižuje rychlost produkce stříbra i kamene o 15% díky prorůstání kořenů a zhoršování jejich práce.
cena : 120
trvání : 4h

Jezdci z nitra hory : Poskytne městu jednoho jezdce. Však s 15% šancí že tento dar bude zdvojnásoben.
cena : 50

Vyčkání : Určenou jednotku na jistou dobu schová v hustém porostu lesa nebo lodě mezi řasy. Jednotka se nemůže pohnout z místa. (přičte se jedna hodina k dopadu jednotky) (poznámka autora: Přidá to zajímavou možnost v plánování a taktizování)

(ještě jedna možnost tohoto kouzla že by se útok zpomalil, prodloužila se cesta. Rozhodněte co by bylo podle vás lepší zde by bylo trvání celou dobu útoku)
Cena : 150
Trvání : Od použití jednu hodinu

Jednotky:

Titán obránce:
Titán s vysokým štítem a dlouhým kopím. Milují stát v přední linii a odrážet jednotky útočníků.
Zbraň: bodná, síla 300
Obrana: Sečná: 800
Střelná: 500
bodná: 1400

Unese : 400 surovin
Rychlost : 3
Místo ve statku : 30
Chrám : 10

Titán válečník:
Válečník s dlouhým mečem, který nedisponuje silnou obranou ale jeho útok drtí hordy nepřátel. Jeho meč dokáže rozbít každý štít

Zbraň : sečná, síla 1200
Obrana: Sečná 505
bodná 225
střelná 170

Unese : 220 surovin
Rychlost : 3
Místo ve statku : 50
Chrám : 15


(jednotky jsem navrhoval již podle stávajících aby byly trošku spravedlivé. Je možná úprava a vyvážení)

tento koncept byl vytvořen mnou. Jinak můj nick ve hře Poli491 a jsem ze světa Ný. Člen aliance Elite Pirates.
Myslím že je to dobře zpracované jakékoliv výhrady mi můžete zdělit a upravit. Nikdo není neomylný i já dělám chyby tak se vyjádřete děkuji. S úctou váš poli491 (grafiku asi sám nezvládnu ale obraz bych si představoval jako ženu s listnatou korunou a se zeleným, stromovým pozadím)
 

DeletedUser

Guest
hodně pěkný, ale promiň možná bych navrhoval udělat Gaiu zlejší přecejenom dala Kronovi srp a on s ním rozsekal svého tátu
 

DeletedUser8856

Guest
no :) já jsem přikloněn všem proměnám. Beru toto jen jako koncept. Návrh a jak je známo takové návrhy se stále mění. A upravují aby byly dokonalé :) Nebo se dokonalosti přiblížili.
 
Nahoru