• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Georg07 nečestná hra

DeletedUser10612

Guest
Nyní jsem se velice zasmála nad jedním hráčem, no to je tak když soupeři nevědí jak na menší alianci ani když zlatí. Zrovna dnes jsem se přesvědčila jak se vyhrává, my jsme dostali do aliance hráče Georg07, který byl nečinný, ale to bylo jen zdání a to většinou klame. No soupeči dostavili první div a nám z aliance tento hráč utekl a ihned přelezl k soupeři do aliance a tím ukázal jak doopravdy řídili divy. Proto všem vřele doporučuji tohoto hráče přijmout do aliance, protože si mohou být jisti, že soupeři budou mít informace hned z první ruky. Georg07 opustil alianci. dnes v 18:01 hod. Tato hra mi připomíná jistou alianci z omikronu která také ani jinak hrát neuměla
smiley_emoticons_lol.gif


má se.jpg
 
Nahoru