• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ginneopea

DeletedUser

Guest
Je to bohyně přírody, moudrosti a odvážných lidí. Je krásná a moudrá, je podobná Athéně. Ona ovšem používá spíše severské brnění,. Z rodila se při vzniku lidstva .Bohem se stala díky bohyni Héře. Přebývá v horách a lesích
Nebýt Héry tak už by jí bozi zničily. Zeus ji nenávidí protože to je jediný potomek Héry.Ta ji má nejraději

Mýtické jednotky:
Legionář
chrám 2
síla 75
obrana
meč 95/oštěp 20
šípy/kameny 100
kopí 95
útok 60 meč
cena 30
Tito Legionáři pochází z Itálie a sou nejvěrnější vojáci z hry

Severské Amazonky
chrám 5
síla 60
obrana
meč 80
šípy/kameny 20
kopí 95
útok 80 kopí
cena 50 kouzel
Tyto amazonky jsou potomky amazonek které utekli z Řecka poté co prohráli válku se Spartou a Athénami

Božská síla:
Božská úroda
všechny suroviny přibidou o 350
cena 50 kouzel

Příchod vojska
přibyde 20 Legionářů
cena 250 kouzel

božská ochrana
na 48 hodin nejde na toto město zaútočit
cena 200 kouzel

vojenská dezerce
určenému městu ubyde 10 vojáku od každé jednotky
cena 300 kouzel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nic ve zlym .. ocenuju snahu,ovsem tohle povazuju osobne tak trochu za vtip :)

Božská úroda
všechny suroviny přibidou o 350
cena 50 kouzel

V podstate uplne to same kouzlo co Svatba od Hery akorat ma vyssi spotrebu prizne a da o par surek navic,coz se v podstate ani za tech 50 prizne nevyplati,protoze to dostanu na jeden zatah ze zemedelek

Příchod vojska
přibyde 20 Legionářů
cena 250 kouzel

Opet Kopie Atheny a v podstate Dia ... nahodny jednotky,nebo Vozy


božská ochrana
na 48 hodin nejde na toto město zaútočit
cena 200 kouzel

Tohle je perlicka sama pro sebe ... kdyz budu v alianci o 5 lidech,tak v podstate nemusim ani pouzivat dovolenou,proste jen napisu na forum, hodte mi na mesta "bozskou ochranu" a jedu na 14 dni k mori nebo v zime na lyze.

vojenská dezerce
určenému městu ubyde 10 vojáku od každé jednotky
cena 300 kouzel

Mno a tohle asi nema cenu komentovat vubec .... kdyz je kapacita prizne chramu 500 bodu, tak si nakouzlim za plnou 40 legionaru a za 300 pruzne mi jich jako jen 10 ubyde?

Promin,ale seslkym rozumem musis uznat sam,ze tento navrh asi neprojde.

Jak jsem psal, ocenuju aspon zajem a kreativitu,ale jinak je to totalni blbost :D
 

DeletedUser

Guest
to je zase strašně moc 10 od každého druhu mám třeba ve městě 20 mantikor použiju to jednou a je jich polovina pryč s denní odměnou to může být pryč i celí.
 
Nahoru