• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Grepo expedice - Adne...

DeletedUser

Guest
Vždy jsem toužila znát ten pocit neznáma , plout do neprozkoumaných míst - do neznámého prostředí. A teď , když můj otec spočinul a přenechal mi vládu jsem si svůj sen splnila.
Všichni vladaři této země přede mnou se vždy drželi jedné domněnky , domněnky , že někdy ve vodách je konec světa , že se moře přelévá přes okraj – já tomu nevěřila, nepřesvědčili mě .Obchod v našich zemích zaostával a kontakty s jinými kulturami jsme neměli . Já toto hodlala změnit , chtěla jsem si splnit svůj sen .
Pro tuto speciální plavbu byla postavena výjmečná loď s plachtami dvakrát většími , než jsme dosud mívali. Kostra lodi byla postavena z toho nejlepšího dřeva v kraji a jako veslaři byli vybráni jen ti nejlepší muži . Dali jí mé jméno : Seria
Toto měla být plavba , co změní dějiny !
Tedy alespoň jsem si to myslela já. Když jsme vypluli na loďi vládla špatná nálada , nikdo mi nevěřil. Dokonce si o mě špitali , že jsem choromyslná , ale já věřila , že to zvládneme , a to bylo hlavní.
Vlny burácely o bok lodi a já přestávala doufat , že přežijeme , byli to ty nejtěžší dny vůbec. Dva dny a dvě noci byl déšť , jaký v našich krajích neznáme , mohutné vlny hnané Poseidonem nahýbaly naší loď ze strany na stranu a Diův hněv nás pronásledoval v podobě blesků. Veslaři byli unavení a měla jsem strach ze vzpoury.
Až třetího rána se počasí uklidnilo. Po dlouhé době jsem opět spatřila průzračné moře jen s malými vlnkami.Byl to nádherný pocit. V moři plavali delfíni , dokonce jsme i zahlédli želvu. Námořníci byli štastni , dokonce na mou počest narazili i náš soudek vína . Dokonce nemuseli ani pádlovat , proud nás odnášel směrem určení. Zakotvili jsme loď a všichni námořníci naskákali do moře . Konečně po dlouhé cestě se mohli umýt. Byl to zázrak, bohové se nad námi slitovali. Těsně před polednem se všichni vrátili na loď a pluli jsme dál . Těsně před stmíváním jsme uviděli ostrov. Zakotvili jsme u něj s přáním , aby tam byla nějaká potrava , ale z lodi jsme nevystoupili . Ráno se tam vypravíme.
Všíchni usnuli bez obtíží , rychle . I já jsem zalehla vyčerpáním.

Hrozný řev nás probudil uprostřed snů. Z toho zvuku mi přecházel mráz po zádech.
Všichni zděšením vstali a rozhlíželi se. Z mraků vylétly harpyje a z jejich řevu zamrzala krev v žilách.
Byla to léčka , léčka od bohů...






Děkuji za přečtení :)
 

DeletedUser

Guest
Tak jak jsem si říkal, opravdu se zde objevují krásné příběhy :)
A taky jak jsem psal, některé příběhy by se zasloužily o pokračování ve "Fan artu" ;)

PS: jinak vidím že jsi další favorit na výborné umístění :)
 
Nahoru