• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis oslavuje 7. narozeniny registrace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12647

Guest
Myslím si že poprvé v 9 třídě rok 2010. Došel kámoš a ukázal tak začal sem hrát. A on na mě hned dal blesk. :(
 

DeletedUser12648

Guest
nick:Kendrik
Datum tvé registrace: 24.02.2010
Myslím že začátky jako u všech byly docela zajímavé, byť se nejednalo o první hru tohoto typu, ale jednalo se po dlouhé době o novou bojovou strategii kterou jsem společně s partou přátel začal hrát. První boje byly náročné na pochopení strategie, ale jakmile člověk pronikl do tajů hry začala ho dost bavit a věnoval se jí naplno. Navíc jsme tu poznal za tu dobu spoustu super lidiček s nimiž jsem prvně třeba i sváděl urputné boje o města a v závěru se z nás stali přátelé a spolubojovníci :) Hra je hodně o komunikaci a ochotě si v alianci pomáhat :) Jsem rád že jsem tuto hru poznal a že jsem tu poznal i spoustu přátel. Děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9152

Guest
Nick: Vladko022 Bolo to hneď začiatkom roka 2010, tuším hneď Január - Leden čo som prvýkrát začal hrať Grepolis. Bolo to na podnet spolužiakov z výšky, ktorý to už vyskúšali na zahraničných serveroch. Na cz Alfe som najprv nepoznal nikoho, len čo som nabral pár miest, tak som prišiel do sporu s najväčšou ALI kvôli jednému mestu o ktoré sme sa bili. Mi napísali, že buď im to mesto pustím, lebo oni ho začali čistiť skôr, alebo ma rozoberú, som im odpísal, že im to nenechám a je možné že nado-mnou vyhrajú, ale vyjde ich to poriadne draho (strata veľa jednotiek...). Tak sa mi ozval náborár či by som sa nechcel pridať k ním :D A môj príbeh na Grepolis sa začal písať...
 

DeletedUser351

Guest
Datum tvé registrace: 24.02.2010 -
smiley_emoticons_winken4.gif
Začátky - učení mučení, děkují hodně přátelům za pomoc , hru jsem našla na internetu a hrají od té doby co život dovolí
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser5464

Guest
nick : centaine
Datum tvé registrace: 25.11.2010
Nevím zda budu mezi prvními co tu začínaly a mnoho už z těch dob co znám nehrají , hra mě baví , znám i zakulisí hry , bylo a je tu hodně lidí s kterými tu jsem moc ráda .Touto cestou bych jim chtěla poděkovat a je my ctí s nimi tu hrát:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
bilo to před patnacti lety už si to přesně nepamatuju sjem předtím otočyl jyní prohlýžečovki borec upe nejvjetšý tak sem hledal novou vízvu doufám še my za tenhle 20vteřynovej víplot dáte těch 350 zlatíh :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Thasoss, 11.8. 2011
Hrát jsem začal na jaře roku 2010 (historie tohoto nicku se začala ale psát až od léta 2011), dozvěděl jsem se o ní ale nějakou chvíli předtím. Konkrétně když jsem se úplnou náhodou otočil na hodině informatiky a viděl tuto hru od spolužáka. Zeptal jsem se na název a tím celý zájem hasl. Neměl jsem v té době počítač, ba ani připojení k Internetu. Nedlouho poté však v tomto směru došlo ke zvratu. Několik minut jsem přemýšlel, kam bych se registroval, když už konečně mohu hrát! Vzpomněl jsem si na obrázek mantikory, který jsem onehdá viděl u spolužáka na monitoru. Ano, vzpomněl jsem si na Grepolis.

V té době jsem byl špunt sotva větší jak ten od dřezu, ale o mých ambicích se to říci nedalo, skrytě dosahovaly daleko větších rozměrů. Hra mě chytila, přečetl jsem si o ní snad vše. Nedá se přímo říci, že by mě někdo vedl, nato bych musel nejprve řádně komunikovat. Grepolis byl pro mne jakousi arénou, v níž jsem se potýkal se svými tehdejšími oponenty, kterými byla krom nekomunikativnosti i absolutní sociální neznalost. Lépe to vysvětlím na příkladu - dvojtečka v kombinaci s „D“ mě urážela, netušil jsem, že je to nějaký smajlík.

Pohltilo mě to. Troufnu si říci, že ten první rok jsem měl opravdovou závislost. Žil jsem v neustálém strachu o svá polis. Má všetečná průbojnost (drzost) ze mě také celkem rychle učinila hráče, který se prosadil v podvědomí ostatních. Snadno jsem se díky tomu dostával k do jisté míry vedoucím pozicím v alianci, což mě možná i zkazilo. Úplně kazit se to začalo ale od okamžiku, kdy jsem byl paralelně hráčem a členem Grepolis týmu. Zpětně uvažuji nad tím, že jsem nebyl dostatečně vyzrálý na to, abych se členstvím spojeným útokům dokázal čelit správně. Dobrá pověst, důvěra... vše fuč. Postupně jsem z ledasčeho začal vyrůstat, ledasco přehodnocovat, ledasco jsem přestal řešit, na ledasco jsem rezignoval. Je to hra. Je to hra a mnozí, kolikrát dvakrát starší lidé, si to stále neuvědomují. Grepolis mi díky své koncepci, která dává lidem možnost naplno odhalovat celkem reálný obraz jejich charakteru, ukázal již v dětství pravou tvář onoho dospěláckého světa. Dá se říci, že během jedné fáze své herní kariéry jsem z většinové míry svou pozornost upřel právě na pozorování lidí. Určité jevy, které se tu mnohdy, vyskytují, jsou opravdu podivuhodné. Ale jo, možná by mě ta psychologie nakonec i bavila.
 
Zdravím přátelé, mé jméno plokijuhzgtfrde jest a do čela svého města jsem se v říjnu 2010 léta páně postavil. V čele svých věrných bojovníků jsem hned Heilóty ze zemědělské vesnice napadl a několikrát vyplenil. Žel v době, kdy má armáda činila více než dva tucty, obrany Heilótů se chopili blázni jacísi a, přestože brzy tekla jejich krev po zemi, celý tucet mých věrných na štítech nesli a k nohám mi položili. Přísahal jsem krutou pomstu a nikdy již těm zbabělcům farmářským pokoje nedal!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4397

Guest
Koudy3, 22. 04. 2010
Tenkrát jsem byl asi ve čtvrté třídě na základní škole a měli jsme poprvé informatiku. Jeden ze spolužáků nám řekl, že hraje grepolis a ať se logneme taky :) tou dobou byli 3 server Alpha, Beta a Gamma. Samozřejmě mě hra bavila, tak jsem hrál na všech serverech co zrovna jeli. S klukama jsme se vždycky o přestávce střídali na počítači třídní učitelky a obdivovali se když měl kamarád hradby na 18. úrovni, protože vypadali fakt hustě :D. Pamatuji si, že tenkrát jsem byl první, kdo měl dvě města. Bylo to na Gammě a založil jsem to na stejném ostrově jako jsem měl hlavní město. Potom na toto založené město začel útočit jeden hráč a já mu začel psát, ať na mě neútočí atd... nakonec to dopadlo, že jsem mu posílal suroviny, on byl šťastný že má surky zadarmo a já, že na mě nikdo neútočí. Co se týká Alphy, tak tam jsem jen tak tak přežíval, protože na mě od začátku útočili, a proto jsem tam i rychle skončil. A na Betě jsem se cítil jako nejvědší vojevůdce světa, když jsem měl asi 200 práčat a začel jsem útočit na jednoho hráče, který byl v alianci Piráti. Kde si myslím, že byli aktivní hráč a bylo jich tam docela hodně, ale nijak extra jsem je asi nezajímal. Do hry jsem se čas od času vrátil, když jsem měl chuť hrát a teď hraju na Gythium a doufám, že tento server vyhraji :)
 

DeletedUser1512

Guest
Glad 24.2.2010. Předtím jsem hrál DK a pak jsem zkusil tuto tehdy novou hru a s přestávkami to hraji doteď.
 

DeletedUser2641

Guest
Milí hráči,

dnes Feb 4, 2013. sa oficiálne končí svet Beta.Svet, ktorý bežal takmer 3 roky.Pre niekoho koniec možno znamená úľavu a priestor pre iné aktivity, pre iných zase prevažuje smútok zo straty ťažko vybudovaných miest, armád a aliancií.

Všetci hráči, ktorí sa zapísali nejakým spôsobom do histórie tohto sveta, majú niečo spoločné - stávajú sa legendami českého Grepolisu.Chceme, aby o menách týchto bojovníkov bolo počuť, aby o nich vedela celá naša komunita a aby nikdy nezapadli prachom.
Moje pozice-]United Best Alliances - 117 členů-jaroslav 1518866 bodů, 135 měst

Vše začalo otevřením světa Alfa, beta a gama, ale nejlepší parta byla jako první na betě, dodnes hraji, celkem mám dva diplomy za vítězství . je to dlouhý příběh bojů a časových tísní, který se dá v krátkosti vykládat takto:
Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem i za cenu několika pohraných světů, ale nikdy se nezdám bez boje (pokud mi to reál dovolí).

Jaroslav
 

DeletedUser2697

Guest
Pupx
Na grep mě přivedla přítelkyně, která ho hrála.. Bylo to někdy v roce 2010, ale nevim kdy přesně..
 

DeletedUser9510

Guest
Nick: peppeloppe
Datum tvé registrace: 02.03.2010

Děkuji všem za prima chvíle strávené u hry, u které zapomínáme na starosti a problémy v reálném životě. Děkuji hlavně bezva partě, která mi vždy chránila můj zadek a díky nim tady ještě pořád straším:)
 

DeletedUser6870

Guest
Na počátku roku 5.3.2010 e narodil král Davidov 2 spatřil přes Divoke kmeny tuto nádhernou hru,která se mu začala líbit,dokonce se mu to tak zalíbilo že tu začal trávit více a více času,dokonce až moc svět omikron znal jako své boty a začal hrát znovu a znovu den co den měsíce a až dokonce roky nyní jsem z minulých světů poučen a tím to asi ukončím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru