• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis oslavuje 7. narozeniny registrace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7804

Guest
Datum tvé registrace: 16.08.2010 a hraji doposud, úžasná hra, zkusil jsem i jiné, ale tahle hra je ta pravá..díky
 

DeletedUser12655

Guest
Nick : Vinci 1
Datum registrace : 2011
Když jsme byli s rodinkou v roce 2009 na dovolené v Řecku a projížděli starověké památky , jak na pevnině , tak i na ostrově Kréta (Palácový komplex Knóssos a vvkopávky v Málii) , začal jsem se po návratu domů , více méně , ze zvědavosti zajímat o řeckou Mythologii a báje. Přečetl jsem si také něco o historii Městských států na území starověkého Řecka. Právě v té době jsem na německém satelitním kanálu zahlédl upoutávku na hru Grepolis a hned jsem se na reklamovanou stránku podíval... a zkoušel hrát. Protože jsem vstoupil do , už rozjetého světa "ALFA " bylo dost těžké se prosadit. Stavba domečků a army , byla bržděná pravidelnými útoky vyspělejších sousedů a vždy jsem musel začínat od začátku. Když jsem se pak přihlásil do alliance , tak tato hra začala mít docela jiný smysl. Spolupráce a komunikace se spolubojovníky z ally , mne stále víc přitahovala ke Grepolisu i když už nám bylo jasné , že žádný velký úspěch nezískáme. V té době už se ale rozjížděl nový svět " BETA " a tak jsme do toho šli znovu... a tak postupně do dalších světů ... v jednu chvíli jsem zkoušel hrát dokonce i na 7-mi světech současně... ale bez větších úspěchů. Později jsem dospěl k názoru , že je lépe hrát na jednom světě , ale s plným nasazením.
Když jsme v allianci " LEGIE RYTÍŘŮ " s naším dobrým kamarádem a supr Velitelem (Lucius Artorius Castus) začali uvažovat o konečném vítězství na světě " NÝ " , nebylo nám ani zatěžko , obětovat pár korun na Prémijko , aby jsme toto snažení , mohli dotáhnout do vítězného konce. A kupodivu i za cenu probdělých nocí , jsme to nakonec dali !!!
Byl to krásný pocit , který jsme si vzájemně sdíleli na alliančním fóru... a eufórie nebraly konce ! Bohužel , když nadšení opadlo , tak spousta těch nejlepších ztratila motivaci (bylo to v červenci v době dovolených) do dalších bojů ! Většina se jich po ukončení režimu dovolené už nevrátila a tak jsme byli nakonec zklamáni , že jsme nezískali také titul " VLÁDCE SVĚTA " a korunku , kterou su po zásluze vybojovali borci ze ZTRACENÝCH OSTROVŮ !
Ale mne to , o to ještě více motivovalo do dalších světů a bojů v nich. Přicházeli další hráči , mladí a nejmladší , kteří získávali zkušennosti od starších a nejstarších kteří už zažili tolik bojů , že mohli dokonce i radit.
Po různých těžkostech v začátcích , se vždy pak dávali dohromady skvělé party , kde každá z těch špičkových , měla šanci na vítězství a kde se rozhodovalo až v samotném závěru. Jednou z takových alliancí byla i " Chaloupka " kde jsme se hecovali ve dne v noci při stavbě DIVŮ až jsme nakonec dosáhli to nejcenější... Korunku vládce světa a Vítěze světa !
Grepolis je skvělá hra po všech stránkách ! Musím ale bohužel poznamenat , že je tak neskutečně výborná , jen tehdy , když se hrá v " Prémijku " !!! Bez prémiových bonusů a výhodných přehledů , je to pouze pro 11leté školáčky(jako je můj syn) , kteří právě s Grepem začínají. A jakmile zjistí , že existuje možnost , stát se supermany a hrdiny Grepolisu , tak chtějí hrát jen za Prémium ! Buď zrujnují rodiče... a nebo to zabalí...a na Grepolisu končí. (moje vlastní zkušenost) !
Když tu diskutujeme o Grepolisu , určitě by bylo dobré myslet na jeho hratelnost v budoucnu. Už jsem četl názor na rozdělení hráčů , na ty ,co to chtějí hrát jako kdysi v začátcích Grepolisu , a na ty , co jsou ochotny hrát za zlato . Proč by nemohlo mít Premium svůj svět , kde by se utkal rovný s rovným ...no a kdo chce být " rovnější " , tak ať sype zlaťáky ! Určitě by se to vyplatilo víc , než když si tu několik málo , rádo by " hrdinů " , honí tričko... a jednou za čas si koupí pár zlaťáků , protože na ty , co hrají pro zábavu a čest , jim to bohatě stačí !!!
Pro mne je dnes Grepolis zdrojem zábavy , relaxace a komunikace se skvělými lidmi ...a bojovat čestně za svou ally , to je myslím to , co dává celé této hře , hlavní smysl !
Děkuji všem , co mají podíl na tom , že tato skvělá hra z antických časů , mi už více jak pět let přináší tolik zábavy a pocitu téměř sportvního zápolení .
Zdravím !
Vincek
 

DeletedUser7733

Guest
Alig12
na grep mně namluvil kolega s práce 18.08.2011 a hraju do ted začátky byli žalostný ale pak jsem jen učil a učím se pořád
 

DeletedUser12660

Guest
nick: Sniper4
Datum tvé registrace: 18.11.2013

To máte tak, když jsem ještě studoval na základní škole, s mojí partou jsme chtěli hrát nějakou hru, při které bychom mohli budovat, válčit a navzájem se předhánět kdo z nás je lepší. Všechny hry jsme měli už tak nějak prozkoumané a tudíš pro nás byli nezajímavé. Kamarád přišel s tím že našel hru která nás všechny určitě zabaví na hodně dlouhou dobu a měl pravdu. Hodiny strávené před monitorem klikáním, vymýšlením taktik jak co nejlépe a nejefektivněji zabrat město mého oponenta nebo vymýšlením lstí jak mého oponenta co nejvíce znemožnit byli vážně skvělé a mnoho okamžiků nezapomenu. Pro mě osobně výborná hra s krásnými vzpomínkami.
 

DeletedUser9744

Guest
nick:wolfram
Datum tvé registrace: 01.06.2010

K teto hre me privedl kamarad kdy jsme spolu hrali Travian prihlasil jsem se na svet Delta kde jsem postupne ziskaval zkusenosti a od te doby poznal spoustu pratel a hraju az doted.Me prani je aby v budoucnu bylo MS grepolisu,bylo by zajimave porovnat schopnosti hracu z ruznych zemi proti sobe.
 

DeletedUser6721

Guest
Datum tvé registrace: 24.11.2010
Snad se vejdu do Top10, zlaťáků není nikdy dost :)
Na rozdíl od mnohých jsem se ke hře dostal, když bylo málo práce a nudil jsem se (v té době už bylo dávno po státnicích). Nikdo mě k ní nepřivedl, někde jsem narazil na reklamu na netu. Všechny strategie a "jak na to" jsem si prošel sám - mnohdy dostal na budku, někdy se dařilo, i ty divy jsem už jakési stavěl..

A mám stále uložený svůj první "boj" (dated 2010-15-12):
2010-12-15 1st_fight.jpg
 

DeletedUser12305

Guest
Děkujeme za účast, vyhodnocení a udělení výher proběhne tuto neděli :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru