• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinka Grepolis Player Council 2 - kandidatura

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

mikosansobi

Grepolis tým
Vážený potenciální uchazeči,

jsme rádi, že zvažuješ představení sám sebe jakožto kandidáta pro radu hráčů na druhé volební období.

Prosím, obětuj trochu svého času, představ se a zdůvodni proč zrovna ty jsi vhodný pro zastupování tvé jazykové verze.

Toto téma bude otevřené až do 19. dubna 2018, 23.59 hodin SELČ. Ujisti se, že se stihneš přihlásit včas.

Volby ve hře začnou 27. dubna 2018.

Upozornění: Toto téma bude pečlivě moderováno. Každý příspěvek, který nebude obsahovat seriozní přihlášku, bude smazán.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9910

Guest
dobrý deň prajem hrajem tuto hru už dlhšie obdobie sa mi zdá že cca 5 rokov rad by som sa zučatnil jej zdokonalenia veľmi sa mi pačia nektoré veci čo sa za posledne roky dodali do hry teraz hrajem na českem serveru pella cz41 predtým sa stavalo to že som nemohol hrať lebo som v práci začal mat veľa úloh teraz mam kludnejšiu prácu tak dúfam že sa nič nestane a budem moci hrať . Som zvedavý na nove ukončenie svetou nadvláda ešte som na svete kde neni takýto koniec a s nedočkavosťou čakám na tuto implementáciu mam 31 rokov takže som dospely v mojom aj v susednom state CZ hlasim sa do SVK alebo CZ councilu moj nick je mcgajver platny pre vsetky svety co som hral aj pre vsetky hry od innogames
 

DeletedUser12767

Guest
Ave, přeji všem vše nej do pridie Nonas Martias :D mé jméno ve hře je duch 666 je mi 28 let a jsem z jihu Čech. vzhledem k vaší nabídce bych se rád přihlásil za českou verzi. Hru hraji už velmi dlouho a rád bych mnoho věcí projednal. Děkuji :)

AVE JUKTAS
 

DeletedUser12971

Guest
Ahoj,

Jsem, Zliko206 a myslím si že jsem vhodným kandidátem pro radu z důvodu že již zde mám odehraných dost let a navíc už dlouho hraji DK hru na stejným principu a mám mnoho zkušeností z touto hrou.Mou pozitivní stránkou je pochopení a podrobné popisování v rámci odpovědí a tak též i Aktivita :) .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru